Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 399
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Ne volim kad me bude rano bez nekog pravog razloga. Ne volim zimu. Ne volim peglanje. Ne volim nosit smece do.. smeca. Ne volim kasnit. Ne volim zmije. Ne volim vrucinu. Ne volim politiku. Ne volim na

Ne volim ljude koji na forumu lece komplekse. Ne volim ljude koji jure broj postova, a pritom pisu gluposti. Ne volim, a ovo posebno ne volim, forumase koji jure reputacije!!! Ne volim sto nekog ne

...suze i rastajanje ...patetiku ...nesanicu ...ulizice, poltrone i ostale uvlakuše ...glupost i ograničenost ...neodgovornost ...da rano ustajem ...laž ...ljubomoru i

Zakačene slike

Nikad necu nauciti na greskama. Ja sam jebena budala koja svoje srce nosi okaceno o rever da svi mogu da ga chapnu kad god pozele. I onda se cudim sto budem povredjena.

Ne volim sto sam idiot. Ne volim sto ne umem da se dam sa rezervom, nego jebeno verujem i jos me jebenije zajebu. Ne volim sto za mene lepi jedan te isti tip muskaraca. A bolje da kazem tako, nego da kazem da su svi, kad se povuce crta, isti.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Joj...za početak ne volim ovu temu...:lol:

Ne volim što sam upala u zamku sopstvene predrasude,a koja je ipak razbijena,ne volim što je to moralo da se desi,a desilo se,jer sam htela da tako bude...krajnje vreme je bilo zapravo...

Ne volim da cvilim,jer sam prestala da verujem u neke svoje iluzije...:grr:

Ne volim što sam odgovorna,više prema drugima nego prema sebi,kakvu god facu da nabacim...

A tek one zle odrasle osobe(ljude),koji ponižavaju,male velike ljude(decu)...ja bi to :uglavu:...da mogu,a ne volim što ne mogu...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

ne volim da nasednem na akcijske ponude METRO-a.

ne volim ni sebe kada svaki put nasednem na neku lepu ponudu iz kataloga i samo za to nesto prevalim put do METRO-a, da bi dobio odgovor, da toga nema a nije ni bilo, ili bi trebao sutra da dodjem, pa kao bit ce!

Ne da ne volim, nego bas mrzim METRO!

I ovo sada nije reklama! Naprotiv! :uglavu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

ne volim ljude-govna

zene ocajnice

koliko treba zena da bude ocajnica pa da joj net postane sve na svetu?

ne volim opsednutost drugima

ozlojedjenost

ne volim ni slatkorecivost ,tek njoj ne verujem

ne volim kad je sujeta jedini pokretac u ljudima

ne volim "Evo sad cu da vam pricam pricu kako sam fina i mila i dobra i brizna i nezna"

foliraze

lose stihoklepce

a i ine netalentovane a nabusite,nakurcene

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne volim ljude koji zabadaju svoj prljavi nos u tudja posla.

Ne volim kada neko misli da ima pravo da upropastava tudju srecu i nakon svega toga mirno spava.

Koliki mentol moras biti da dajes sebi takve stvari za pravo? :blink:

Ne volim kad te takve neke osobe dovode u situaciju da se spustas na njihov nivo i malo prodrmas njihov "savrsen" zivot...

Ne volim sto se takve stvari desavaju meni dragim ljudima a ne mogu da poduzmem nista. . . legalno. :dry:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...