Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 2,5k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Ja sam dobro... Ja sam uvek dobro bez obzira na sve što me snašlo, na nogama sam... lupkam štiklicama iii... naoružana samo smeškom hodam kroz poslednje dane ove godine... :uredu:

Nisam otišla na trening. Čekala sam vesti o malenom komšiji, koji je vozeći se sa ocem na bajku, gurnuo nogicu u špic od točka... Obojica su se prevrnuli... Iza njih je bila najstarija ćerka...

Kako sam? Polako koracamo ka kraju svih muka..moje malo zlato se izborilo.. Posledice ce ostati..ostace neki stepen invaliditeta.. Ali je ruka tu gde treba da bude..kakva god.. Jos strepim, jos se

Zakačene slike

Posle milion godina odem danas na probu KUD-a.. I evo, sad za dupe hoću da se ujedem. Gledam ih kako su napredovali, kako su naučili mnogo, a ja nisam sa tamo sa njima da zajedno učimo i napredujemo. Majke mi, dođe mi da plačem. I još jedno majke mi, dolaziću svaki četvrtak iz Novog Sada samo zbog te jedne probe.

Idem da se roknem.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Upravo suprotno od Starsice.

Ima mesec dana kako sam se pridružio probama veterana KUD "Španac".

Divno je opet osetiti tu radost posle toliko godina...

I još nešto. Jednom davno, po povratku iz vojske, bi mi oduzeta nepravedno solo tačka u Bunjevačkim igrama. Iako je bila "moja" prethodne tri godine. Narednih 6 mi nije bila vraćena. A posle sam prestao da igram.

Ove nedelje smo počeli da spremamo neki program kao veterani. Kada su došle na red Bunjavačke igre čovek koji je igrao sa mnom, a sada nam vodi te probe reče...vreme je da ispravimo jednu nepravdu...pogleda u mene i kaže...hajde Dule vrati se na mesto koje ti pripada.

Osećaj? Neopisiv. Odigrao sam sve kao da nisam nikada ni prestajao. Svaki korak, svaki kvrc petom o petu. I dobio male ovacije od ostalih. Tu, na licu mesta... :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nikako...

nenaspavano,

potpuno sam odlepila od svega...

Moj tata, odrastao čovek da se tako neodgovorno ponaša

i ne razmišlja o posledicama svojih postupaka,

a sad ja ispadnem gruba jer govorim istinu u lice,

a mama i brat su dobri... jer podržavaju njegov postupak...

mesec dana sam okupirana sa njim i pazim ga i obilazim...

ne znam :zid:

imam osećaj da sam definitivno najnaopakija u našoj porodici

i najlošija... trenutno (bar se nadam) :dry:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nedefinisano. Snimila sam film ''Kramer protiv Kramera'', no nešto mi nije do suza, ili jeste.

Bem li ga, nadoići će mi tokom večeri da li su suze u ovom slučaju dobar saveznik, ili ono drugo..

O bre, kakva drama :lol: u mene - ma zabole me baš :lazy:

Izmenjeno od strane člana Goga
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Odlično! Bolovi u leđima me još nisu prošli do kraja, i imam prilično naporan dan iza sebe, ali sam uzbuđen zbog toga što napokon na pitanje "ima li šta od posla?" imam pozitivan odgovor. ne zbog drugih, zbog sopstvenog utiska o sebi, koji je počeo blago propadati. Još uvek ne kaplje mnogo love i ne bi se moglo reći da je stalni posao, ali idem negde, radim nešto (i radim to dobro) i to se vidi na nekakvom računu.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...