Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 2,5k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Ja sam dobro... Ja sam uvek dobro bez obzira na sve što me snašlo, na nogama sam... lupkam štiklicama iii... naoružana samo smeškom hodam kroz poslednje dane ove godine... :uredu:

Nisam otišla na trening. Čekala sam vesti o malenom komšiji, koji je vozeći se sa ocem na bajku, gurnuo nogicu u špic od točka... Obojica su se prevrnuli... Iza njih je bila najstarija ćerka...

Kako sam? Polako koracamo ka kraju svih muka..moje malo zlato se izborilo.. Posledice ce ostati..ostace neki stepen invaliditeta.. Ali je ruka tu gde treba da bude..kakva god.. Jos strepim, jos se

Zakačene slike

Malko umorno... :zeva:

danas mi je opet dan prošao u žurbi relaciji: posao-lekar-sastanak-kuća-pozorište :huh:

Međutim, ovaj dan sam privela kraju u pozorištu,

gledajući interesantnu predstavu i još sam pod utiskom...

Gostovalo je pozorište Državni teatar na Vasiljevskom, Sankt Peterburg, Rusija

sa predstavom ''Devojka bez miraza'',

a sinoć su gostovali sa predstavom ''Ujka Vanja''.

Vrlo interesantno za pogledati uz sasvim drugačiji doživljaj,

kad je predstava na ruskom :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Imam najbolje drugarice na svetu :srce:

Pošto obe znaju da sam danas bila usranog raspoloženja, a obe spavaju kod mene preko vikenda.. Popodne se jedna pojavljuje sa pljeskavicom i velikom Milkom i kaže: "Skidaj se i leži, gledamo Gospodara." :uzbud: Kakav seks, kakvi bakrači, dajte mi Gospodara :uzbud:

Stiže druga sa posla oko 11, donosi puuuuuuunu kesu kiflica i sendviča sa rođendana iz rođendaonice i punu kutiju raznih torti što je ostalo.

Pa kako da ih ne volim? Od kako su ovde danas, ja ne prestajem da se smejem :srce:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

raspadam se...fizicki...

imamo neku nenormalnu kolicinu vina da zavrsimo do 16og...neki izvoz za kineze(ebem im sve po spizku...)...drugacije etikete, kutije sve zivo...treba da se napuni oko 70 vagona vina(1 vagon - 10000 litara)...brod krece 17og i do tada mora da bude sve u kontejnerima...protekle 2 nedelje umirem...3 smene, sa sve vikendom i nedeljom...jes' da radim samo prvu(najbolja ekipa i tako sef oce), ali brate kad moram da ustanem u nedelju u pola 5 i da krenem na posao, dodje mi da pucam sebi u koleno...a i tako bi mi dobro doslo da malo odspavam ujutru, al prc...usporen sam u pm i raspadam se...

danas sam dosao sa posla, istusirao se i legao da spavam...imao sam nameru da spavam do sutra ujutru...legao sam malo pre 3, ustao sam u 7...kao da nisam spavao...sve me zivo boli...

samo da pregrmim jos ovu nedelju...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Bespomoćno... potpuno bespomoćno...

najgori osećaj kada gledaš u nekog ko ti je drag

i ko je uz tebe ceo život, a on se topi... i nestaje...

potpuno sam izbačena iz koloseka i ne mogu da verujem

u bahatost i bezobrazluk u našem zdravstvu,

da se tako lako dižu ruke od nekih ljudi :dry:

I na kraju svega, zaključih....

džaba bilo svega, ako nemaš zdravlje :dry:

jer, kad izgubiš zdravlje, tada tek osetiš koliko si mali i beznačajan

i koliko je ovom društvu stalo do tebe i koliko u stvari vredi jedan život :pljuc:

Kako sam?

pored bespomoćnosti... mnooogo sam ljuta i razočarana... :dry:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

:crkoh: Iscrpljeno... ni da sam trcala.

Radih nesto sto u zivotu nisam radila i nemam pojma kako se radi. Doduse dobila sam "model" kako treba al' padoh u bedak kako ja ustvari jako malo imam da napisem pa se mucih i napregnuh svu sivu masu ne bih li uradila kako treba. Provera od strucnog lica tek sledi...qq valjda se necu osramotiti.. jako. :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...