Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Slavko kaže da je prvi april...

Verujem mu...

Nego...

Vidim da smo svi vrcavi... i samo čekamo jedni druge sa paparazzima, klipovima... uz igru rečima... :)

Dajte neke ideje, fore, kojima ste zeznuli, ili bili zeznuti... od kolege.. rođaka.. daljeg rođaka... i sl...

Znam da smo za jedan od prvih aprila,

ex dečko i sadašnji suprug, skoro raskinuli, zbog prvoaprilske šale...

Poslao mi je sms, sa porukom tipa: znam... sve su mi rekli od tebi... gotovo je...

- i znala sam... da je zez... da je šala za kez...

pa sam nastavila igru, koju je započeo...

- rekoh ok... onda se zabavljaj čitaj (#ebi) sa onima, koji imaju puna usta mene...i još mnogo :blabla:

(e... tu sam se i rasplakala... ali zapravo :lol: )

Znao je kako ću da reagujem... i dojurio kao oparen...

Dočekala sam ga, sa osmehom na usnama... i podočnjacima do kolena

(od plakanja ofkors)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sinoc na fejsu drugarica postavi da je udata,ali ne za mog druga sa kojim se zabavlja :blink:...Ja u soku,vidim ovaj on line i napisem joj na statusu é"'(§è!ç:roll: i on brze bolje napise brisi to Aprililililiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:blink:

Oboje sam ih oterala u rodno mesto :kez:

Bem ti Aprilililililiiiiiiiii :dry:

Doduse i ja sam nocas nekog"slagala"ali mu jos nisam rekla da je to samo prvoaprilska sala....Cekacu do sutra :roll:

A i danas je jednoj mojoj drugarici rodjendan,a ona je operisana od humora :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

I ovo ti je zez :hahaha: krenula sam na temu, s' jasnom namerom da pročitam anegdotu :hahaha:

E, evo fore. Zglajzn'o me otac (i namerno je sad otac, a ne cale).

LM, sidjemo nas dvoje dole u kujnu da pravimo rucak (btw, napravili smo tortilje + preliv savrseno) i zdamo se u pos'o i ja kako sam bila zauzeta oko pecenja i razvlacenja tortilje po tiganju, cujem ga da nesto prica, al' ne obracam paznju potpuno, samo moje antene uhvate signal u vidu recenice: "Ne smem mami da kazem.."

A? :huh: Reko': "Sha ti to mami ne mozes da kazes?"

Otac: "Kasno sam primetio da je pala najveca sunka u pusari."

Ja: "Pa dobro, pala pa sta, nece joj faliti nista. Bice jos vise dimljena od tolikog pepela :kez:."

Otac: "Hoce, prc. Tvoj drazeni ker ju je naceo. Posteno."

Ja: ":hmm: Reci cemo mami i baki da su to pojele njihove macke. Cuti i uzivaj."

Smorih se ja kao plovak, otac nastavio sa zajebancijom da ja nisam primetila uopste posto sam se iskljucila kompletno.. I kaze meni moj otac: "Ljepotinjo, a sta se palis? Pa znas li ti koji je datum danas?"

:dry:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Starija jaslena grupa...moja koleginica presvukla svu decu, "namirisala" ih i ode do kupatila da odnese noše i koješta...Ulazim tiho u sobu, stavljam u jedan kraj sobe plastično go*no, malo papira od gore...i išunjam se...Ona ulazi, vidi decu kako stoje oko "dotičnog predmeta" i gledaju.

ŠOK!!!Gleda decu, svi obučeni, upasani, nasmejani...ona izlazi iz sobe i bogara...zove mene da vidim. Ja, naravno zgrožena i začuđena.

"Pa ko je to mogao napraviti? Jesu svi bili na nošama? Pregledaj koje dete ti je ispasano...?"

Ona opet, gleda svu decu, ali ne dira "ono"...

Ni sama ne znam koliko je puta ulazila u sobu i izlazila iz nje...psovala...gunđala...dok na kraju nije smogla hrabrosti da skloni "minu".

Posle 10 minuta, odlazi po veći papir da pokupi "ono", uzima rukom..( šta će jadna..) shvata da je od plastike i dolazi kod mene u sobu.

"Da ti p...ka ma..na...ovo mora da je tvoje maslo!! Gde nađe ovakav original, sunce ti žarko?!??! Da l' si ti normalna?? O'š da umrem ovako mlada...?!?! ..."

Jedan dodatak na ovu priču. Često sam odlazila kod moje kume u Sloveniju, i za razliku od svog normalnog sveta, koji u inostranstvu kupuje krpice i ostale stvarčice, ja sam uvek kupovala razne smicalice. Od bombona punjenih belim lukom, malih štipaljki u koje se stavi malo barutnog naboja, preko plastičnih govanaca...kockice šećera sa plastičnom muvom unutra... :fijuk:

Moje povratak sa puta je uvek moje kolegince stavljao na muke....šta li sam donela i šta li ću im ovog puta prirediti. Sreća pa su sve uživale u mojim nestalušcima i ni jedna se nije ljutila To su bila lepa vremena puna smeha..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 11 meseci kasnije...

Danas beše prvi april - najveseliji , ili jedan od najveselijih praznika na svetu. Jeste li danas nekoga nasamarili ili bili nasamareni? :kez:

Imate li običaj da tražite "žrtvu" na ovaj dan? Jeste li vi sami bili "žrtva"? Sećate li se najuspelijih /najoriginalnijih šala, katastrofalnih neuspeha? Nečiju anegdotu vezanu za prvi april? Nasmejmo se zajedno. :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 11 meseci kasnije...

Gogo :kiss:

Evo još par ideja, bez fotografija :bek:

Premazivanje sapuna

Sapun za ruke premažite najobičnijim (bezbojnim) lakom za nokte sa svih strana i pustite ga da se osuši. Zatim ga stavite na umivaonik i čekajte da neko dođe neuspešno oprati ruke. Pokušava će trljati i napraviti sapunicu no neće uspeti.

Zamena oznaka na toaletima

Ako na toaletima postoje oznake za ženski i muški, vrlo je lako promenti muški u ženski – dodajte „suknjicu“ i uživajte u izrazima lica. (možete ih i prelepiti privremeno ukliko znate kako izgledaju, praveći istu takvu aplikaciju)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...