Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Nego, interesantno mi je da Morfinjo sad brani prava da država promeni zakon a na početku je pljuvao po tome što ga je promenila u korist građana, tj. produžila sve do 2016-e. :kez:

Moje dve izjave nisu u kontradiktornosti. Naravno da država može da promeni zakone i druge propise na svojoj teritoriji, samo sam rekao da meni ovakva promena propisa deluje sumanuto i da ja mislim da do nje nije trebalo doći jer predstavlja nepotreban ustupak onim građanima koji dve godine nisu bili u stanju da promene dokumenta, iako su znali da država to od njih zahteva. Moje mišljenje srećom (ili nažalost, zavisi od ugla gledanja) nije ni od kakvog značaja za državu i njene organe.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

imam staru licnu, mrzi me da vadim novu...

no, cerka mi uskoro vadi prvu licnu kartu, pa cemo zajedno... cisto zbog komocije, plastika mi se vise dopada i teze se haba...

ne zelim da mi pise adresu na licnoj, znaci ide chip?

ma ja bi to ugradio pod kozhu, i da se oslobodim svih bankovnih i drugih kartica...

:)

inace smatram da mi licna karta vazi do datuma koju pise u njemu, i ja sam platio u ono vreme takse, da bi vazilo dotle!

ako me nateraju da menjam licnu kartu ili tablicu na vozilu iz svog dzepa, to je onda lopovluk! prava drzava bi sve to zamenila o svom trosku!

isto tako sad kao ne primaju stari metalni novac... lopovi nijedni!

Izmenjeno od strane člana shumica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 7 meseci kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...