Idi na sadržaj

Filmske zvezde koje me nerviraju


Preporučene poruke

Moram primjetiti da me u zadnje vrijeme jako nervira Rade Serbedzija...ne svojom glumom...kojoj smo se nekada divili...nego svojom pojavom i pricom i nekim reklamama sto se ovde vrte...a slusao sam ga u BGRD kad su ga otjerali iz Zagreba...pa sad ga slusam...mislim...prelivoda...budi brate sto jesi...a ne danas ovo sutra ono...

a kad je u Sarajevu... hvali se kako je pokojnom Mirzi Delibasicu (kojeg izuzteno postujem) kad je ovaj bio pijan u jednom lokalu i kada ga je zvao sa onim prstom "dodzi dodzi"...recitovao na uvo Ne daj se Ines...normalan bi se ovoga stidio...eto..i ne mogu mrziti onoga koga sam toliko volio ali me vec pomalo nervira...:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...
  • 9 meseci kasnije...
  • 9 meseci kasnije...

Razmisljao sam ko je meni jos pored Serbedzije nesimpatican i ne mogu nikoga trenutno na silu ubaciti...:kez:

mada...bilo je nekih glumaca u pocetku karijere koji mi nisu legli ali se nekako covjek na njih privikne i cak zavoli...cak mi je i Harison Ford jedno vrijem bio "nako"...

I ne mogu a da ne prevalim preko usta da mi je Dzim Keri omiljeni glumac...ali bas...da ne misli Smucks da nesto idem kontra nje...nedaj Boze...:kiss: ali ja i moja tuto kompleto porodica ga obozavamo...:roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...