Idi na sadržaj

Koga biste želeli upoznati sa foruma?


Preporučene poruke

Imamo temu "Koga ste upoznali sa ovog foruma?"... a koga biste želeli upoznati?

Pored brojnih forumaša koje već poznajem, tu je komšijsko-kumovski trojac Kumica/vesticara/Jeca, Goga, Glisha i one koje ne žele das upoznavaju, prepoznaće se. :)

Od muških... kolega po tehnologiji neobarocco, gresan i Apolodor... :fijuk:

Verovatno sam nekoga izostavio... sve bih vas voleo videti. :beyond:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Lilith (u narodu poznata i kao nekadasnja sex moderatorka)

susret sa njom zamisljam kao egzibicioni mec Nadala i Djokovica

Lenjivica (mackica sto nece da se ljubi)

susret sa njom zamisljam kao vremeplov, usmeravao bih teme i slusao

...i tol'ko

...............

Jeca moze da me zovne na rostilj a Ela na telefon (miliji zenski glas nisam do sada cuo)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nema tu želela biH.. volela biH.. ah, bilo biH mi tako milo i drago.. joj kako biH to bilo divno, kad biH :treptrep:

UPOZNAĆU!

Adrijana

Dugu

Gogu

Sunčicu

Boginju

LenjChe

Mraka

Malenu

Ranchera

Slavkosa

Danu

Jecu

Kompaja

Zirnea

Valtera

Vecu

Smucu

PaparaCicu

Turkmena

:crkoh: zaTim

Aiko i Grešnog.. dok se (na ljulji) ljuljajoo :ljulja:

Elu i XXX tripliKsa .. dok mi se (po profajlu) muljajoo db445023.gif5939e1d4.gif

&

Morpha i Kumicu.. dok se (ko zna gde) žuljajoo fd11e789.gif

:hahaha::hahaha::hahaha:

jePte se :lol:... upoznachu kog hochu 70b1ccf8.gif

samo prvo da popravim kaR.. burator

:lol: izgleda mi e malko crk'o :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...

Generalno, volela bih sve da upoznam sa kojima kuckam :beyond:

Prve su na listi spiska Sun + Boginja. Prosle godine se, zahvaljujuci meni, Sun i ja nismo videle, ali ove godine se to nece ponoviti. Isto vazi i za Maru, sa tom razlikom da me je uvek cimala kad sam bila mrtva pijana pa nisam mogla da ustanem iz kreveta sledeci dan :smeh:

Druga je Goga. To je, bre, moja keva.

Believerku. Mnogo bih volela da sedim sa njom negde gde mozemo da meznemo nesto, kao i da popijemo nesto dobro, pa da pricamo dok nam se jezici ne osuse.

Lilith. Nju ocekujem svaki dan da se javne :fijuk:

Aiko + Smuca. Al' bi to bio kombo :uzbud:

Elu. Kontam da bismo imale mnogo zajednickih tema, nevezano za godine :)

Orion Lady. Nas osim foruma, vezu i neke osobe koje ja znam realno (hell, jedan mi zivi iza coska) i koje bih volela da upozna i ona realno, jer ih zna sa nekog propalog foruma.

Glishavu. Zena zmaj. Mnogo bih volela da vidim njene radove :)

Lenjku. Verujem da se iza takvog spadala, krije jako pametna devojka koja to zabasuri sa mnogo lupetanja :)

Ninju. I njega sam imala prilike da upoznam prosle godine, al' eto, nisam se videla sa Sun, isto tako, ni sa njim.

Letargiju. Majmun covek :smeh: :kiss:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam, kako prođe vreme i ne desi se to upoznavanje, ponekad i izgubi smisao. Barem meni. Ne vidim poentu u nekom stogodišnjem razvlačenju.

Elem, još uvek bih voleo da upoznam ove dve slatke klinke:

Orion lady

i

Lenjivicu

ovu prvu zato što ima srce kao okean

a ovu drugu zato što mi izgleda skroz bleskasto, i voleo bih da vidim da li je takva i uživo. :)

Možda sam nekoga i zaboravio, al' u ovo sam trenutno siguran.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...

ako govorimo o tome s kim bih mogla da popijem kafu/pice i izvinim se jer moram tetki da odnesem lek,mogla bih skoro sa svima

ali nisam sigurna da bih znala ko je osoba koja sedi prekoputa

dakle,mogla bih sa svima,i ne moram ni sa kim

prisiljavanje te vrste mi je zamorno,pa ja ne stizem ni sa realnim prijateljima da se vidim vise od jedniom-dvaput nedeljno

ima nekoliko ljudi koji su mi bas bas zanimljivi,sto opet ne znaci da gorim od zelje da ih upoznam

recimo,Valter mi je bezvremeno bice....inteligentan,lucidan,duhovit...mogao bi patos da obrise polovinom "popularnih" forumasa

a opet,klinac je....sta sad ja imam s njim nesto uzivo da se srecem...ne mogu da popijem koliko on,lucidnost me napusta usled prakticnih zivotnih okolnosti ,i tako.....:kez:

Lilith mi se djasvi mnogo...valjda mi je slicna,i posto ni ona ni ja nismo bolesno radoznale pitanje je hocemo li ikad popiti tu kavu ili cemo ostati na simpatisanju.Simpatisanje i platonska ljubav su bre divne stvari,ne znam zasto ljudi moraju sve da kvare :smeh:

Letargija je navalentan tip,brbljiv,inteligentan...ne bi me iznenadilo da mi bane na prag te ce biti ugoscen kako dolikuje

na gomili bih mogla da upoznam nekoliko ljudi ,izmedju ostalih i Sun i Starsicu,pre svega zbog ljubavi prema rani i picu

jedan na jedan,retko koga...niti mogu da glumim klovna i prosipam sarm ko prdez,niti imam vremena za nategnute situacije i neprijatne tisine

ljudi se najbolje upoznaju za stolom gde se jede i pije....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

ako govorimo o tome s kim bih mogla da popijem kafu/pice i izvinim se jer moram tetki da odnesem lek,mogla bih skoro sa svima

ali nisam sigurna da bih znala ko je osoba koja sedi prekoputa

dakle,mogla bih sa svima,i ne moram ni sa kim

prisiljavanje te vrste mi je zamorno,pa ja ne stizem ni sa realnim prijateljima da se vidim vise od jedniom-dvaput nedeljno

ima nekoliko ljudi koji su mi bas bas zanimljivi,sto opet ne znaci da gorim od zelje da ih upoznam

recimo,Valter mi je bezvremeno bice....inteligentan,lucidan,duhovit...mogao bi patos da obrise polovinom "popularnih" forumasa

a opet,klinac je....sta sad ja imam s njim nesto uzivo da se srecem...ne mogu da popijem koliko on,lucidnost me napusta usled prakticnih zivotnih okolnosti ,i tako.....:kez:

Lilith mi se djasvi mnogo...valjda mi je slicna,i posto ni ona ni ja nismo bolesno radoznale pitanje je hocemo li ikad popiti tu kavu ili cemo ostati na simpatisanju.Simpatisanje i platonska ljubav su bre divne stvari,ne znam zasto ljudi moraju sve da kvare :smeh:

Letargija je navalentan tip,brbljiv,inteligentan...ne bi me iznenadilo da mi bane na prag te ce biti ugoscen kako dolikuje

na gomili bih mogla da upoznam nekoliko ljudi ,izmedju ostalih i Sun i Starsicu,pre svega zbog ljubavi prema rani i picu

jedan na jedan,retko koga...niti mogu da glumim klovna i prosipam sarm ko prdez,niti imam vremena za nategnute situacije i neprijatne tisine

ljudi se najbolje upoznaju za stolom gde se jede i pije....

...htela je da kaže da je upoznala mene, i to joj je dosta. :lazy:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 godinu kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...