Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Malopre videh ovu reklamu, pa mi na pamet pade da postavim ovu temu sa dva pitanja.

1. Koristite li šta i kako od garderobe i sličnih dodataka da prikrijete svoje nedostatke, odnosno da istaknete atribute?

2. Kako reagujete kada utvrdite da je nešto kod osobe koja vas zanima, u stvari samo fasada?

:roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Po meni pod noz idu samo osobe koje nisu sigurne u sebe i korektivnom hirurgijom lece komplekse :neznam:

O.K.je uraditi devijaciju nosa,ali to je zdravstveni problem,ali ugraditi silikone,da bi se osecao lepse u svojoj kozi,to mi u glavu ne ide :blink:

Svaka zena moze sebi da istakne atribute kvalitetnim izborom garderobe..Ne moze svakoj zeni lepo da stoji isti model haljine ili pantalona,ali zato imaju kodesksi oblacenje,i zna se kakvom tipu tela odgovara kakva odeca...Ja licno ne koristim nista od steznika,podizaca i slicnih proizvoda,oblacim se shodno mom obliku tela...Jedino imam jedan nacin oblacenja leti,a drugi zimi i to je to :uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Eee...:smeh: svašta ljudi smisle i izmisle...

Ne, ne koristim ništa od podizača, steznika i sličnih stvari... Takva sam kakva sam :beyond: i meni se sviđa ono što vidim.

Stavr je samo u izboru onoga što oblačiš. Naravno, da sve ima smisla ako vodiš računa o tome šta ti dobro stoji, a šta ne i ne ideš preko toga jer je nešto moderno i baš to svi nose, pa moraš i ti. Današnje devojke često se oblače prema nekim ''in'' stvarima, i ne pogledaju se u stvari na čega liče i da li im to dobro stoji...pa se samo unakaze sa garderobom.

Sasvim sam svesna svog izgleda i znam da neke stvari koliko god mi se sviđaju ne bih mogla nikada da nosim, jer mi ne priliči ni po figuri ni po godinama...

Jedna moja koleginica često za sebe kaže da ''kupuje grudi kod Kineza'' jer samo kad taj grudnjak stavi, onda može da hoda uspravno bez problema. Takve osobe ne možeš promeniti...kao što neko ide pod nož jer želi da ispravi veličinu grudi, tako neko drugi ode kod Kineza i kupi sebi takav grudnjak da nadomesti nedostatak...jbg, sve je to u glavi ljudi i tu nemaš puno uticaja...:beyond: a meni lično to ne smeta, svakog prihvatam onakvog kakav jeste i to je to. Svi se mi razlikujemo u mnogim stvarima pa i u svojoj slici...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pre nekoliko godina doputovao u Valjevo na ispit, imao malo vremena da popijem multivitamin (onaj neXtov gusti) i kafu (onu tursku duplu grcu). Bas ovako neko vreme, prvo sunce posle zime. U isto vreme, iz suprotnih pravaca, sedamo za *ono bure - neka cica i Ja. Cici nije milo, 'oce da sedi sama, ceka drugaricu / al' polako, laloshki...pamet mi na usi izlazi, lepo obucen i mirishIm i frizura i uzmem broj telefona da se nadjemo kasnije u *Bagdadu.

A u Bagdadu Cica bez naocara, onih ogromnih zumzarskih.... neke sitne oke i pege i dvaEs' godina starije izgleda... i tako ... ipak sam se vratio tek onim Bar-BG sto ide oko 1 ujutrO...ali sad zamoljavam da se skinu naocare da ima vidim Oke :kez:

O razocarenju kad se *razbudze Dude necu ni da pricam :(

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

:lol: i kad skine onaj steznik, pa kad se sve to rasprsti, mogu zamisliti izraz lica muskarca koji je ugleda.

Vodim brigu sta oblacim i odlicno znam sto i kako mi stoji, pa time uspevam da sakrijem svoje nedostatke. Znam da neke stvari nikad necu obuci, jer mi ne prilice i zbog toga nemam problema niti cu koristiti bilo kakva pomocna sredstva samo da se uvucem u takve komadice odece.

Najvaznije kad kupujem odecu je to dali mi je prijatno u njoj. Da me nista ne steze i nervira.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Bas me slatko nasmejao ovaj video..:lol:

Zene su cudo sta sve nece smisliti..

A iskreno, bas mi je drago kad se muskarci razocaraju kad vide da su sve to samo sundjeri, podizaci i zatezaci..ali bas, bas drago..kad im je to najbitnije..:kez:

U svakom slucaju, ovako nesto mi je prihvatljivije od noza..licno ne koristim nista od toga, jedino grudnjak sa korpicama, ali on ne uvecava grudi, samo ih fino drzi da majca lepse stoji..

Vezbanje, vezbanje i vezbanje..cuda cini..:ok:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Meni je postenije ugraditi silikone ili popraviti nesto cime nisi zadovoljan, ako te to cini srecnijim, samopouzdanijim, lepsim samom sebi, nego na ovaj nacin varati muske oci.

Ono sto je "u izlogu a nije u radnji" je prevara i to s predumisljajem...a to nije posteno. :kez:

Lepo je za oko, detaljem na gardeobi, istaci nesto lepo...torzo, lepu nogu, skrenuti paznju na to...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

ja sam za da se kod doktora popravi ono za čega te je priroda uskratila,ili ti previše dala.Mogu samo da vam kažem da nemate pojma koliko to menja stvari u glavi...eto..

naravno,ovo se odnosi na one koje/i to urade bez preterivanja,znači-da je usklađeno..

i,da-mogu da se kladim da bi sve itekaaaako svašta radile kod estetskog hirurga kada bi imale novaca za to!(fakat-žene NIKADA nisu apsolutno zadovoljne svojim spoljašnjim izgledom,htele mi to javno da priznamo ili ne!)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

i,da-mogu da se kladim da bi sve itekaaaako svašta radile kod estetskog hirurga kada bi imale novaca za to!

Imam male grudi, a imam i novca..pa ipak mi ne pada na pamet da stavim silikone..a i nije to danas vise neka cifra..

A i nije ovo tema o estetskoj hirurgiji, vec o napuhavanju i ispuhavanju pojedinih delova tela bez noza..:lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

(fakat-žene NIKADA nisu apsolutno zadovoljne svojim spoljašnjim izgledom,htele mi to javno da priznamo ili ne!)

Ja sam svojim izgledom veoma zadovoljna :uredu:

Ne pokusavam garderobom nista da promenim. Nosim ono sto znam da mi dobro stoji i iskljucivo ono sto mi se svidja, a da li to otkriva ili pokriva neke moje nedostatke, sta me briga. Mrzim kad se neko krije iza skupih krpica i pokusava na taj nacin da se "nasminka".

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...

Posto klip ne mogu da pogledam, pretpostavicu da se radi o steznicima, i tako tim forama. A ako se radi o tome.. :fijuk:

Moja figura je kao pescani sat, ali maaaalo veci pescani sat :kez: I posto ja generalno nemam zamerke na svoje telo, a neke stvari bih volela da promenim, jednostavno nosim ispod odece malo tesnji bodi koji samo malcice pritisne stomak :beyond: Sto je super, jer je bodi cipkan, pa ni ne igra ulogu kad se skinem, nisam kao u ronilackom odelu. Nemam ja nista protiv da se nose steznici. Zato i postoje :beyond: Uopste, postoje stvari koje na takav nacin koriguju figuru da noz nije potreban, iako je to samo vizuelno, a ne i zapravo.

Nisam zagovornik toga da sve na tebi bude rezultat podizaca, skupljaca, steznika i sminke. To nisi ti onda.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...