Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 266
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Da kazem i ja koju kao stari gledalac Rijalitija. Inace i u svakom slucaju ovu sezonu Velikog Brata sam gledao cirka 9 minuta. Nisam u toku. Al' cu kasti sto je meni kazo jedan moj prijatelj koji V

Gledala sam ono sinoc, oba pregleda, i samo sam se iznervirala. Ne, iznervirala je preslaba rec. Popizdela sam. Prvo, ne kontam Soraju. Zar nije ona pre neki bila u zescoj pljuvacini sa Blentonom? J

nisam pratila tu radnju,al` ako je bilo ko sto kazes,dabogda ga grom u qrac udario! Soraja :srpko:

Soraja je stvarno jedno krajnje neinteresantno, plitkoumno stvorenje. Jedino Believerka može da se prima na nju.

To je ta frekvenCija. :vez:

(mislim, pazi sam nadimak - SoraJa, jebote krajnje dizelaški :kez:)

s takvim ribama kao sto je Soraja,muskarac zna na cemu je

muka je kad naidju one tihe,bezbojne,fine ribe,s poluosmehom,s ravnim,melodicnim glasom...e s njima nemas pojma gde ces da pogines...metnu ti ga da ne znas gde je levo...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Gledala sam ono sinoc, oba pregleda, i samo sam se iznervirala. Ne, iznervirala je preslaba rec. Popizdela sam.

Prvo, ne kontam Soraju. Zar nije ona pre neki bila u zescoj pljuvacini sa Blentonom? Jbt, meni da je tako nesto neko rekao, pa ne bih mu ni pod prozor pljunula, a kamoli mu se obratila.

Drugo, ona poluraspadnuta drolja od Marijane je samo dno od zena koje majka moze da rodi.

Trece, Nemes :wacko: Jbt, Marijana ne da pravi pizdu od njega, nego ga vuce po zemlji kako hoce i kako joj se prohte.

Marijana se sad izgleda setila da ima porodicu. Gledam je juce kako skida gace i kako joj ispada polni organ na sve strane i mislim se, kako je moguce da sebi neko dozvoli tako nesto? Ne mislim samo na skidanje, Boze moj, svi znamo sta ima ispod gaca, ali zar to prilici majci jednog deteta, a opet, i udatoj zeni? Jbt, valjda vazi pravilo da se izjebes pre nego sto se vencas, a ne da ti vilica padne do poda cim ugledas "spolovilo". Ok, popijes, ali ne popijes pamet. Ne mogu da sudim, ja nisam tamo i ne znam koji su to uslovi, ali sigurno mi ne bi palo na pamet da razbijam sve po kuci. Ono sto ne radis u svojoj, nemoj ni u tudjoj. Brate, ona i ono dete od Nemsa su polupali pola kuce, a nisu ni izbaceni. Pa, izbacila bih ih a jos bih im i naplatila stetu.

I jos jedna stvar. Bojani svaka cast. Ja ne znam tu pozadinu, sta je bilo izmedju njih, ali posle onih reci koje joj je Marijana uputila, da sam ja na njenom mestu, nabola bih joj pesnicu u usta i zube joj izbila da ne moze da laje vise. I jos kao slag na tortu, sede svi u dvoristu a Marijana ne prestaje da olajava Bojanu, a niko, NIKO joj nece reci da nije u pravu i da prekine sa tim, svi zacutali kao picke, cak i Horvat za koga sam mislila da nece ocutati.

Da su hteli, ne bi mogli bolji slajm da ubace.

LM, sta sam htela jos.. Da, Dusko, Nikola i Horvat su mi favoriti. I Antonija mi se cini kao zmaj. Ostalo, Boze sacuvaj.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da kazem i ja koju kao stari gledalac Rijalitija.

Inace i u svakom slucaju ovu sezonu Velikog Brata sam gledao cirka 9 minuta.

Nisam u toku.

Al' cu kasti sto je meni kazo jedan moj prijatelj koji Velikog Brata gleda i

horizontalno i uspravno t.j. vertikalno .

Dao mi je bas u poluvremenu utakmice Mancester - Barcelona svoju procenu

ucesnika ovog popularnog Rijalitija.

A ja njegovoj proceni ucesnika i ljudi uopste verujem.

Ja njemu kazem kako je Bojana (procitao ovde ) naj cool i sve tako nesto lepo,

a on kaZe :

"Bojana mu je najgrozomorniji lik, "

'Zasto "?

Pitam ga ja sav zacudjen.

A on argumentte :

1. Uvek je davala najvise poena onima sa kojima je bila najbolja.

2. Bila dobra sa Nemeshom ? i Marijanom ? , tepali jedno drugom , zvali se "kumo'..kume'....i na kraju ....kajla...

3. Kao kapiten obicno je imala pravo da ..da 4 poena.

4.Izbacila Beogradjanku (crna a lepa ) sa kojom je ono bila na Ti ( jbs)

5. Izbacila Emu .

I na osnovu ovoga sam dosao do zakljucka da je to zena -terminator ,

koja samo gleda svoj interes....i koja je spremna na sve ..koja nema skrupula..

ni prema kome....ja ja i samo ja ..do kraja.

Slozio sam se sa njim na nevidjeno.

Procenu mu postivam.

A koga voli?

Ko su mu najbolji ucesnici od svih ucesnika ?

Horvat....number one.:ok:

A posle mala pauza ...

...pa Soraja..

Mislim ....ovo ne rekoh ja ...samo preneo.......:uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

elem

ja nista odvratnije od ovog Nemesa nisam videla podugo.....

Bojana: standardno nezanimljiva i operisana od smisla za humor

Marijana: standardno labilna,ne zna gde je levo jbt,ko da je na drogama..oce kaki,nece kaki..a nesigurna do bola... uzassss

horvat: ja mu ne nadjoh zamerku...pozitivac skroz naskroz....ali nije to samo stvar samokontrole i vaspitanja nego i od cega je sacinjen covek...

Dulence mi je super.Covek iz naroda.Volim taj juznjacki govor .

Zivinice iliti Nirmal. E to su kompleksi.Strasno.Da bude prihvacen pa ne pita za cenu.

Nikola. Klinac.

Lester.Homofob.I klinac.

Brendon.Zacudjujuce inteligentan.Njegovi razgovori u ispovedaonici otkrivaju da pazljivo posmatra ukucane i sto je najvaznije,jasno ih vidi.Volim sto im pomera dupe i razotkriva ih izvlaceci najgore iz njih.

Antonija.Pa sta znam.Meni nista narocito.Rekla bih da je malko prgava.

Soraja.Mnogo prgava.Ali se meni svidja sto ej ljutnja brzo prodje.I Inace mi je okej,a Bane nema pojma,

i tako...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pošto je osoba operisana od pravilnog procenjivanja ljudi iznela svoj stav, evo nečeg sasvim normalnog, inteligentnog i na mestu:

Nemeš: dečko je klinac, i to patetični teatralni klinac. Na stranu to, jedini će uspeti od svih učesnika Velikog brata ikada. Sviđa mi se što je iskreno naložen na pevanje. Malo mi ga je bilo i žao ovih dana.

Bojana: misli, stalno misli, i obožavam je zbog toga. Usteže se, i treba da se usteže s obzirom da je gleda cela familija i svi koje zna pride. Jedina zamerka je što se povremeno loži na one seljaNe što ih forsiraju na žurkama, al' ajde. Elem: :srpko:

Marijana: klasično žensko sa stavovima kano klisurine. :roll:

Horvat: preterana mi je pizdica. Ne podnosim muškarce koji se ponašaju kao polužene, imaju takav glas, tako pričaju i tako vrckaju guzom. Živi u Londonu, a zna svaki srpski narodnjak napamet. Bljak. Plus, non-stop ide linijom manjeg otpora i nezameranja.

Dulence: ljigavko. Organski ne podnosim južnjački akcenat i mislim da mu nije bilo mesto u kući od samog početka. Ne samo njemu, nego ni Radiši i svim tim ljudima koje ubacuju kao klasične klovnove da bi im se široke narodne mase smejale i govorile kako su dobri, a glupi.

Nirmal: užas nad užasima.

Nikola: sasvim ok i lepo vaspitan dečko.

Lester: isto. Podržavam njihovu xomofobiju.

Brendon: nevaspitano govedo, osoba koja ne zna ni ko je, ni šta je, ni gde je. Ne podnosim one koji će uraditi sve, ali sve da budu iole zapaženi. Voleo bih da vidim šta bi gđa bLiverka uradila da je recimo njoj popušio poslednje 3 cigare. :kez:

Antonija: sasvim, sasvim ok devojka. :fijuk:

SoraJa: poluinteligentna poludizelašica. Bljak.

Nego, ok mi je ovogodišnji Veliki brat. Onu prošlu boleštinu nisam ni gledao, pretprošlu slabo, a ovi mi baš drže pažnju. Bez obzira na sve, nema onih retardiranih svađa i najprizemnijih psovki. Ne zaboravimo, Veliki brat je igra koja se igra glavom.

Bojana!!! :srpko:

Izmenjeno od strane člana ako_odem
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...