Idi na sadržaj

EXIT festival u NS


Preporučene poruke

Sve je počelo 2000. kada je održan prvi EXIT festival u Novom Sadu. Za održavanje prvog festivala je zaslužna grupa studenata novosadskog univerziteta, da bi EXIT vremenom prerastao u jedan od najvećih i najpoznatijih muzičkih festivala u Evropi. Održava se jednom godišnje na Petrovaradinskoj tvrđavi i do sada je nastupio veliki broj stranih i domaćih izvođača.

Za sve ovo vreme koliko se festival održava ni jednom nisam otišao na EXIT :) nemam ni neku preteranu želju najiskrenije. Šta kažu ostali? Jeste li bili na nekom EXIT-u do sada i šta mislite o ovom festivalu?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam nekoliko puta. Uvek odem sa jednom od mojih mnogobrojnih kumi, jer ona uvek ima VIP ulaznice. Svaki put se promuvamo kroz gužvu, ali ni na jedan koncert ne odemo. Onda sednemo na terasu i tatrljamo...Prošle godine sam vodila moju dragu kumu iz daleke nam CA da se i ona malo muva i gura, da oseti malo gužvu, da u uživa u toj gužvi koje je jako željna.

Dok je kamp bio lociran pored studentskog grada, bilo mi je slatko da gledam kroz prozor kako kao mravi mile preko Duge, kad krene reka na Tvrđavju. Sada, od kako su u Petrovaradinu, nema više te simpatične slike.

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 meseci kasnije...

Počeo, počeo nego šta :lol: Juče zvukom, danas i slikom.... Kamp lepo izgleda, bar sa mog pozora.

Neću ići direktno na EXIT, dovoljno ga glasno čujem :lol: i ne moram da se muvam i guram :lol:

Šalim se, ali zaista su karte skupe. Kada sam htela da kupim komplet karata na samom početku, sve moje drugarice su me "belo gledale" i nijedna nije htela da zavuče ruku u džep...sada mi je preskupo. Uživaću samo zvukom. Dovoljno od mene.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Moja mi se ćera najavila za subotu. Ako uspe da nabavi kartu...

Bilo je planirano da u ovo vreme bude u Puli, pa tako o Egzitu ni reči. No, sinoć onako, ko maca oko kaše... Tako sam je oladio, po kratkom postupku, onako kao "šta me uopšte i pitaš", da je ostala bez teksta. Sedela je tako neko vreme i blenula u TV dok nije došla sebi, pa onda kad je krenula u svoju sobu uzput mi je začvrljila usnama čelo.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

I bi sinoć vatromet....leeeeeeeeep vatromet....:jebiga: al su kanda glavnu binu ove godine "malko" okrenuli :grr: prema mom pendžeru, pa mi svira direkt u spavaćoj sobi...da im sve po redu.

Sinoć me bolela glava a oni udaraju i urlaju kao na normu...jel ono beše još 3 noći?......!

Kad malo bolje razmislim, ove prethodne dve noći iz kampa su bile mala maca za sinoćno prvo veče hhhk.gif

Ni zatvoren prozor ne pomaže... kikicaoklagija.gif

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...