Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno ......................................................................................... mada, uskoro ću (neke od nj)ih zalepiti po zidovima nekog od izložbenih paviljona Novega Sada.

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima.. Dodji pa opipaj. Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. pa da ne budem ba

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe. Samo što bih fausta zamolila da izabere sl

Zakačene slike

Ne znam na ŠTA tačno misliš...

Ako me Glorija nešto ofirala.... :hahaha:

Ne volim diskusiju "citat na citat" jer ja post sagledavam kao misao u celini.

U suprotnom svaki stav se može citatima izvući iz konteksta... :)

Naravno da znaš :hahaha:

Onomad dok sam kao i nešto bivala aktivna na forumu,često sam citirala,zbog toga što mi je diskusija tako preglednija :)...e sad ako je i kontekst nekad u pitanju,ti ga demantuj :plaz:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

@gresan

E pa nisi u pravu i punkt. Zašto postoji opcija "citat". Nešto može bez a nešto ne, i kako za koga. To bi bilo kao kada bismo se nas dvoje našli u Buena Visti na kafi i sedam minuta pričaš ti, pa sedma ja i sve tako. To bi bili mali monolozi a ne dijalog. Dijalog je dinamičan naročito ako je neobavezan. Kada bismo ga tako vodili, morala bih da pravim koncept.

I da znaš, citiraću te do poslednjeg daha. :jeee:

Da je Bepina zapovedila ne bi čekala da je Luiđi odvede prid oltar pre nego što joj je došao zeman za onaj svet. Uvek je govorila "Luiđi, kaš me odvist prid oltar?". :(

Koliko ima fore za novu rundu pitanja?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

...e sad ako je i kontekst nekad u pitanju,ti ga demantuj :plaz:

Nemam ti ja živaca, volje, a ni energije za to! :)

Takav sam i u RL. Kažem jednom šta imam i šta mislim, pa ko je čuo-čuo (ako mu je bitno, a ako nije onda ionako džabe trošim reči...). Ne smatram moje mišljenje toliko bitnim, nego mi je to uopšteni stav. Ne govorim mnogo, ali kažem šta mislim...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

@gresan

E pa nisi u pravu i punkt. Zašto postoji opcija "citat". Nešto može bez a nešto ne, i kako za koga. To bi bilo kao kada bismo se nas dvoje našli u Buena Visti na kafi i sedam minuta pričaš ti, pa sedma ja i sve tako. To bi bili mali monolozi a ne dijalog. Dijalog je dinamičan naročito ako je neobavezan. Kada bismo ga tako vodili, morala bih da pravim koncept.

E pa ti nisi u pravu! Ovo nije diskusija uživo-dinamična i dvosmerna, kad možemo jedno drugo da prekinemo na mestu na kome nam je bitno. Nego ja čekam da ti nakuckaš...pa ti čekaš mene, pa ja čekam tebe...i mene od silnog čekanja prođe volja za bilo kakvom diskusijom...

I još mi reci nešto...Jesi li ikada videla da je neko nekog na forumu ubedio u NEŠTO!?!?!? Ma daaaaaaaaaaaj! :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nije ti uspela provokacija....da....ima ljudi koji govore ono što NE MISLE!!!

Kak ti to znaš?

U čemu je suština foruma? U diskusiji kommmmmmšija ne računajući opuštajuće teme. Nikoga ne ubeđujem samo iznesem svojstav i branim ga. Često prihvatim mišljenje drugih, zašto da ne?! Forumi i imaju tu svrhu u izvornom značenju.

Nećeš da mi odgovoriš? :smor:

Izmenjeno od strane člana GlorijaTreca
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

U čemu je suština foruma? U diskusiji kommmmmmšija ne računajući opuštajuće teme. Nikoga ne ubeđujem samo iznesem svojstav i branim ga. Često prihvatim mišljenje drugih, zašto da ne?! Forumi i imaju tu svrhu u izvornom značenju.

Nećeš da mi odgovoriš? :smor:

To je tvoja suština. Moja-nije.

Ne znam na koje pitanje nisam odgovorio... :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...