Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno ......................................................................................... mada, uskoro ću (neke od nj)ih zalepiti po zidovima nekog od izložbenih paviljona Novega Sada.

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima.. Dodji pa opipaj. Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. pa da ne budem ba

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe. Samo što bih fausta zamolila da izabere sl

Zakačene slike

Zašto ti je avatar slika ovog ružnog matorog čoveka (baš me briga ko je-bitno je da je ružan)?

Slaže mi se uz nick :roll:

Zašto zvučiš kao da imaš minimum 60 godina?

Bitno je da ne izgledam tako :lol: inače niko mi do sada ovo nije rekao :)

Imaš li smisla za xumor i u kojim situacijama ga ispoljavaš?

Neki kažu da imam, a ispoljavam ga kada sam raspoložen i smatram da je prilika.

Omiljeni vic?

Nemam.

Aj dalje :fijuk:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Zašto nemaš omiljeni vic?

Slabo pamtim viceve.

Zašto si preozbiljan?

Kako kad i kako gde. Možda samo tako delujem.

Šta bi uradio kad bi ti recimo Aiko poslala sliku u kupaČem?

Ništa.

Postoji li neka članica foruma na koju si slab?

Ne.

Emm de neko glupo pitanje da smislim...volis li sneg?

Nije baš da sam lud za njim.

:lol: evo nalet pametnog...omiljeni kupaci kostim...

Slabo ti se ja razumem u kupaće kostime :roll:

sad jos pametnijeg,naoshtri oci....kontakt sociva da ili ne ?:kez:

Nemam problema sa vidom.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Postoji li neki član sa foruma na koga si slab?

(ipak je danas takvo vreme, moram da pitam, za svaki slučaj :lazy:)

Jok, nemoj se nadaš mnogo :lol:

Aj malo i ja da te priupitam..:)

El te smorio ovaj ninja? :lol:

Za sad nije.

Da li umes sa decom?

Zavisi kog su uzrasta :kez:

Kako po tebi izgleda idealan godisnji odmor?

Letovanje u dvoje, more, sunce, plaža, bez mnogo gužve,...

Mastas li ponekad ili je surova realnost tvoj izbor?

Svi maštamo zar ne?

I zasto su ti odgovori na ovoj temi tako kratki?

Necu vise..:)

A šta bi vi da vam pišem eseje :lol: vid' koliko pitanja :kez:

Sta mislis o 25-om i 27-om martu '41-e?

Mislim da su bili iznuđeni i nametnuti jedni i drugi. Odbijanje sporazuma za Hitlerom je značio rat a prihvatanje sporazuma svrstavanje na stranu Trojnog pakta. Što kažu Englezi ''caught between the devil and the deep blue sea''. A 27. mart je došao kao rezultat rada engleskih obaveštajnih službi, nešto nisam siguran da je narod bio spreman da onako voljno uđe u rat sa Hitlerom. Naravno ulazak Jugoslavije u rat je imao svoj doprinos u borbi protiv Trojnog pakta ali i svoju cenu koju smo platili.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Dal' postoji neka sa ovog foruma ili nekog od prethodnih iz zlatnog doba foruma, a pre nego si se upoznao sa nama shabanima.. Znaci, forumasica tiha patnja ever? I sa koliko si forumashica premoshchavao tu depresiju? Mislim uzivoT?

I nemoj da se pravis kad dodjes da me nisi razumeo.

I sto ne metnes avatar? Jel opet treba da te ucim linkovanju fotaka ili sta?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

O gosn Ninja :kez:

1. Da li sebe smatraš zavodnikom i ako da zbog čega?

2. Da li sebe smatraš zgodnim muškarcem i šta je tvoj najveći adut?

3. Šta voliš da radiš u slobodno vreme?

4. Imaš li omiljenog pisca ili knjigu?

Ajd' evo ti za sada ovoliko :fijuk:

1. Ne.

2. Ne.

3. Pecanje i golubovi. Muzika. Filmovi. Blejanje po netu. Vikendom klopa ili cirka. I takoooo...

4. Gospodari prstenova. Moja omiljena knjiga decenijama unazad. (film sam počeo da gledam, i smučio mi se posle 20 minuta. Ja sam sve to bolje zamislio)

:lazy:

--- Update ---

Njaoooo ninjooooo pa ti li si...?

1. Šta je to što ti mami osmeh na lice?

2. Poslednja misao pred samo dolaženja sna u tvoju glavu..?

3. Pišeš li stihove?

4. Umeš li da budeš sam?

1. Ovo sam skoro negde odgovorio - ljudi. Dragi ljudi.

2. Zavisi. Kad nekog volim, uglavnom je to ona. U principu, to su neke lepe misli, verovatno zbog toga uglavnom lepo sanjam. :)

3. Znaš kako, to se desi uglavnom u trenutku, kad me neko "isprovocira" na neki način. Ne radim to smišljeno niti sam ih čuvao, do skoro. Onda sam sa Vojvodine pokupio par postova koji h me nije blam ni danas.

4. Pa, da. Prilično umem.

--- Update ---

Ninjo :zloca:

Neostvarena sexualna fantazija i zasto se nije ostvarila :zloca:

Najveci greh koji si ucinio :astasad:

Koliko cesto lazes i jel ima razlike izmedju "belih" i "crnih"lazi :fijuk:

Kojoj zeni/devojci nikad nebi oprostio ?:roll:

Nemam. Al' ozbiljno. Kako god će ovo ljigavo zvučati, bitno mi je da nekoga volim, i onda je tu sve što mi treba. :)

Ej, ne znam. Mislim da nisam nešto krupno (z)grešio nikad.

Retko lažem, i uglavnom to radim da bi se taj neko osećao bolje. Ustvari, ponekad prećutim, ako se to može podvesti pod "laganje". Samim tim, mislim da ima razlike između "belih" i "crnih" laži.

Natali ImbrugliJi. :balavi: Nikad. :balavi: :balavi:

--- Update ---

Levica desnica ? :)

Desnica, ali ne ova naša, čobanSka (pretpostavio sam da misliš na političko opredeljenje). :)

--- Update ---

Dobro vece :vez: Zanima me, kakvi su golubovi kada su u paru? Da li postoji neka zanimljivost u 'golubijoj ljubavi' ....kad vec postoji ona narodna: 'zaljubljeni golupcici'? ...i, da li su zenke, golubice, lepse od muzjaka?

Verni. Uglavnom su verni do smrti. Međutim, i tu ima razlike, tačno možeš da primetiš da se jedan par voli više od drugog. Da, golubovi se "ljube", kljun u kljun. Tako je barem naizgled, ustvari mužjak pokazuje ženki da je spreman da hrani mlade. Onda se češkaju kljunom, recimo prvo ona njemu češka paperje, pa on njoj.

Ženke (golubiCe) se razlikuju po pogledu. Imaju drugačiji, ljupkiJi pogled od mužjaka.

(imao sam slučaj i mužjaka geja, uopšte nije hteo da se pari sa ženkama, samo sa mužjacima. KreteN) :)

--- Update ---

Dal' postoji neka sa ovog foruma ili nekog od prethodnih iz zlatnog doba foruma, a pre nego si se upoznao sa nama shabanima.. Znaci, forumasica tiha patnja ever? I sa koliko si forumashica premoshchavao tu depresiju? Mislim uzivoT?

I nemoj da se pravis kad dodjes da me nisi razumeo.

I sto ne metnes avatar? Jel opet treba da te ucim linkovanju fotaka ili sta?

:smeh: buNdalo. Znaš da te stvarno nisam ukapirao - pretpostaviću da misliš na neku forumašicu koja mi se maximalno sviđala i upoznali smo se, a ništa se nije desilo između nas i ja sam tixo patio decenijama. Ako je tako, takve nema. Ako nije tako, pojasni. :)

Što se avatara tiče, ovo je moj avatar, jer svi znamo da "ko vidi lice ninĐe, umreće u najstrašnijim mukama". Tako da - bolje po sve vas da ostanem u senci. :nindza:

--- Update ---

Samo da kažem da je sledeći usamljenick mala Lilitx.

I da joj postavim pitanje:

ko je tvoj najomiljeniji lik, ono-najbliži i tako to, računajući sve forume ikad?

:lazy:

Izmenjeno od strane člana ako_odem
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

ko je tvoj najomiljeniji lik, ono-najbliži i tako to, računajući sve forume ikad?

:lazy:

gurnucu te niz stube cim te vidim.. de mene nadje..

Jebiga, znas mene i moje zbliznjavanje.. :dry:

Kacmo kod foruma ever.. nemam ja everiji od ovog i VC-a. Nji' su dva jedini na kojima sam aktivna. Ikad bila.

Tako da ako uzmemo u obzir clancvo otale i ovo odavle..

Ne mogu sad da se setim svih..

najradije sam citala hlebmastera

skvo i mishicu od zenskinja

tebe najbolje poznajem

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ajoj robije.. Ali svaki ljubitelj ruske proze trebalo bi da dozivi robiju kao 1 tesko, ali bitno zivotno iskustvo... :zakletva:

:lol:

1. Ponekad mislim o tome i nisam sigurna da mogu reci sto od sto da jesam ali trudjenje i stremljenje da budem je tu.

2. Slusam i opskurnu shabaniju ali najcesce zato sto moram.. Svadbe, slave i to..

3. Za smrt bliske osobe.

4. Ovde imam najveci problem da ista napisem a da ne zazvuci kao "fal'te me tipke da vas ne raskrcam..." Recimo da se bas dobro osecam kad skontam da se zbog necega sto sam uradila moji roditelji ponose mnome.

Izmenjeno od strane člana Goga
citat
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Evo kad se budi onaj ko zaspi u 21. Pa dok sam u ordinaCiji:

omiljena boja?

omiljeni cvet?

omiljena pesma?

omiljeni film?

omiljeni glumac?

omiljena glumica?

najbolji drug?

najbolja drugarica?

omiljena životinja?

filmska scena?

šta pevušiš ovih dana?

omiljeno godišnje doba?

omiljeno doba dana?

i najvažnije od svega

imaš li neku svoju sliku koju bi podelila sa nama?

:andjeo:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...