Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Ahaaaaa, nisam bila sigurna pa sam napisala sta sam napisala jer ja samo tu kucu posmatram kao dom.

Nemam pojma, imam zamisao da tu bude muz, najmanje dvoje dece.. Kuca bi bila ili moja porodicna kuca ili novo gnezdo, nikako stan. Kako dete sa sela sebe ne mogu da zamislim bez baste i ogromnog placa. Ono sto sigurno vidim u svom domu jeste ogromna bibilioteka, deo kuce koji je skroz u fazonu rezbarije kao iz Gospodara prstenova (to bi najverovatnije bio vrt, gde bi sve bilo takvo), volela bih da imam veliku bastu, sto sa cvecem sto sa vockama i povrckama. Celu kucu vidim u rusticnom stilu, ono.. Za kuhinju beli sto i stolice sa kojih se ogulila farba na nekim mestima, ali bi bila tehnicki potkovana a bila bi okrecena u plavo. Dnevna soba bi bila puna polica za knjige i nase slike, okrecena u zeleno. Kupatilo mora da bude tip top, isto kao sto to mora da bude i kuhinja, volela bih da imam i kadu i tus kabinu. U spavacoj sobi vidim samo veliki krevet i prozore :) Volela bih da imam zastakljenu terasu.

Nadam se da sam sad pogodila :)

KevoU :uzbud:

Dakle.. Dobila si moc da promenis (poboljsas ili pogorsas) neke stvari u svetu. Sta bi to bilo? Mozes da odaberes dve stvari.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Uništila bih farmaceutsku industriju.

To bi bila stavka broj jedan.

Farmaceutski lobi je toliko jak, nisam otkrila toplu vodu,

da nam se svakodnevno nameću kojekakva hemijska sranja,

koja naravno ''leče'' a nuspojave su nam delimično poznate,

ili je bolje da za njih i ne znamo.

Ende sa faramaceutskim lobijem.

Onda bih, toliko uložila u majku prirodu.

Organizovala povratak ka istoj.

Svako od nas bi imao svoje mesto pod Suncem.

Konuzimrala bi se samo i isključivo jela aka ''sam svoj majstor'',

ili organizovala kompletnu proizvodnju ''jedimo domaće''.

Dakle, onaj ko ne želi, nema vremena, mogao bi da kupi,

ono što mu je potrebno od voćkica i povrćkica.

Namerno ne spominjem domaće životinje,

pošto ne jedem meso i svaki put oplačem, kada panglujem pile - recimo.

Napravila bih solarne konektore.

Sunce bi nas ogrejalo.

O vetrenjačama da ne pričam,

bilo bi ih svuda.

Akcenat - ударение jeste na korišćenju - upotrebi svega,

što nam majka priroda nesebično daruje.

Tražiš dve, Chupe - dobiješ tri - četiri, u ko' mene.

Next...

Izmenjeno od strane člana Goga
akcenat
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Bolje malo lud, nego malo pametan :lol:

Sada ćeš totalno da se uneozbiljiš,

pretvoriš uMene, i pišeš na ''laganini'' temama

na pdf-ovima Druženje forumaša, Madzone.

Imaš fore do subote u 07h.

Odgovori na barem 10-ak tema.

Minumum.

Ako se raspišeš - još bolje, limita nema.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Po dedi,despotu koji je bio toliko strog da smo mi, unučići drhtali kad se nađemo u njegovoj blizini. Evo jedne situacije koje se (ne)rado sećam. Tri sestre i ja (od ujaka i rođena), jedna drugoj do uveta, gledamo Muzički tobogan u sobi i on dolazi i menja nam kanal. Ja ga pitam zašto je to uradio (imam 6 godina).On ne odgovori. Ja ponovim pitanje. On me klepi po glavi,onako ovlaž. Ja ga uhvatim za ruku i ponovim pitanje. On pun sebe odgovara kad ja uđem, mirno ćete mi stajati sve četiri,jel' jasno? i postroji nas sve u red i krene da nam se unosi u facu i drži govoranciju o tome kako je on ime i kako ga svi slušaju i da neće dozvoliti da mu unučići budu nevaspitani.Zastane kod mene i kaže igraćeš ti kako ja kažem Odbrusim mu, evo, sve trčim- to mi je bila uzrečica u detinjstvu. On krene da me lupa i steže za ruku, ja se okrenem, udarim ga po nozi,počupam ga:roll: i kažem niko ne sme da ti kaže, ti si lud i neću da trpim da me maltretiraš . I sećam se da sam dodala da više neću da razgovaram sa njim...I nisam, tražio je pomirenje tek 1988.pre smrti.

eto...mada ni dan danas mi nije jasno zašto se tako ponašao.Bio je školovan čovek, heroj, ljudina, spreman da pomogne i pomagao je svima. Još uvek ga se ljudi sećaju i govore da nije postojao pošteniji i bolji čovek .U svojoj porodici bio je despot, jedino mu je baka umela stati na put, ali prema svojoj deci, bio je užas. Sećam se da sam bila sretna što ne živimo skupa.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ajde kad šljakam: ustanem u 6, radim od 06 30 do 14 30, kući sam oko 14 40, klopam, nahranim golubove, e onda sve zavisi od godišnjeg doba, tj. vremena - ako je zima, blejim na netu ili gledam tv ili iščitam ponešto, ako je leto ili tome slično onda sam uglavnom napolju - od pecanja do sitnih zezalica po dvorištu. A da, prilično telefoniram jer dosta ljudi koje volim mi nije baš blizu. Zaspim rano, zimi baš rano, uglavnom do 21 već kuntam. :lol:

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...