Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Komp stigao jos pre mesec dana ...cek(a)o se ADSL .........u medjuvremenu ots'O monitor :kez: Hoce me u zivotu :lol: ..........msm, nije do mene, i klinac urnise tehniku :uzdise: . Valjda cu se kompletiram za mesec dana, ali stvarno imam sad precih stvari od toga. ................... Next :treptrep:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

:jok:

Ela, nisi me naljutila,sad si me i nasmejala :lol:

Laze te utisak. :zagrljaj:

Zasitila sam se,jedno vreme osim msn,nisam uopste koristila net, osim za prelistavanje stampe uz kafu :kez:

Nemam komp,ovaj lap top me nervira, jer mu je baterija slaba, pa moram da vucem kablove po dnevnoj sobi,pa dok sve namestim da mi bude po volji,prodje me volja :kez:

Ali u toku sledece nedelje stize moj komp nazad :)

Istina ili izazov

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kod sebe najviše volim...

- tebe. :kez: Jes' da se rimuje, al' bilo bi malo preambiciozno.

- razboritost. :dry: Da, mislim o sebi kao o razboritom, ali ta razboritost je nekada, čitaj "prečesto", povezana sa nepotrebnim detaljisanjem i razčlanjivanjem u sitna crevca.

- oči. :treptrep: Nekada sam se "razlivao" kada bi mi tete hvalile lepe oke i duge terepuške. Ali te oke su se u međuvremenu svega nagledale, pa i ne blistaju tako više.

- guzu. :fijuk: Doživljavao sam razne vrste pohvala mojoj pozadini, ali davnooooo beše to.

- hladnokrvnost. :kul3: U situacijama kada je oko mene vladala panika, znao sam (Pazi znao?!? Kao da to ima veze sa znanjem!?), bolje rečeno mogao sam hladnokrvno da razmišljam i delujem. Dok situacija ne prođe, ali onda... No, to je samo trenutna hladnokrvnost u baš opasnim trenutcima, ali u sakodnevnim situacijama se znam bespotrebno upaliti ko Hepo kockica.

-...

Ne, zaista ne mogu da izdvojim nešto što mi se kod mene najviše sviđa. Nisam razmišljao o tome na taj način, niti se nešto baš toliko ističe. Zato znam mnogo onih suprotnih, koji mi se ne sviđaju i kojih bi voleo da nema.

Sledećiii....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mozes li da napravis neku tezu o misli kao energiji?

Tipa: Ako smo uokvireni granicama u razmisljanju (neki zakljucak koji si otojc iznela) koristimo samo "akumulator" koji smo dobili rodjenjem a ako te granice srushimo mozzemo se povezati na "energetski sistem okoline" - postati njegov integralni deo i zziveti vechno.

.

.

.

.

.

.

ili da mi zalepis :ljubac: na zid :roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...