Idi na sadržaj

Kako se vidimo vs. kako nas vide


Preporučene poruke

Jako zanimljiva tema. :)

Ne znam, mislim da bih uspeo prilično realno da se opišem crtaču. Čisto tehnički, crte lica, oblici, veličine i slično. Verovatno bih se predstavio ozbiljnijim i sumornijim nego što realno jesam, poput ovih ljudi sa snimka. Pretpostavljam da me drugi vide u svetlijim nijansama.

Nisam se bavio ozbiljnijim upoređivanjem. Kad god kažem za sebe da nisam fizički interesantan, o privlačnosti da ne govorim, nađe se neko da me uverava da to nije tačno. Ali uvek sam to pripisivao njihovoj želji da me ne povrede istinom. :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Imala sam momka koji je išao na likovnu akademiju i jednom prilikom je nacrtao moj portert.

Onako kako me je on video i doživeo ,ne onako kako izgledam kada se pogledam u ogledalo.

Bilo je zastrašujuće :( Ne,to nije moj pogled ni moj izraz...ali umetnik je izneo svoje.

Nismo se dugo zabavljali:cica:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja sebe vidim kao nekog ko je u totalnom haosu, samo zato sto me zanima milion razlicitih stvari. Nisam bas od onih ljudi koji jasno vidi sta hoce i koliko hoce, jer ja svakog dana hocu sve i svasta, naravno sve to uglavnom ostane samo mozda dobra ideja ili san.

U fizickom smislu sam sebi nisam ni malo privlacan, plasim se stajanja pred ogledalom i trudim se da pred istim sto manje vremena provedem, nisam muskarac za koji zene lude (mada mi to i nije vazno).

A kako me drugi vide...e to je vec enciklopedija misljenja, zato sto se ja drugacije predstavljam u zavisnosti u kakvom sam okruzenju.

Za vecinu sam cudak, frik, nenormalan, glup, lud i tako dalje. Ali sta da se radi, ne mogu nikog naterati da me razume :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da je u pitanju nedostatak samopoštovanja i samosvesti kod svih nas...

baš kako poruka na kraju kaže:

mnogo ste lepši nego što mislite :)

Ja bih verovatno zaplakala kao ona žena na 4.20, kada je postala svesna

kako ona sebe vidi, a kako je vide drugi...

No, to je negde valjda i normalno, nemam pojma.

Činjenica je da smo svi mi veoma kritički postavljeni prema sebi

i da ćemo pre nabrojati naše mane i nedostatke,

nego što ćemo se setiti neke pozitivne osobine ili crte :hmm:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...