Idi na sadržaj

Superliga 2013


Preporučene poruke

  • Odgovori 85
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

aj pliz, kad već imaš veze s tim tvitom, poželi Berti brz oporavak od Grobara sa NS portala https://twitter.com/DBertans_44

Iii....? Si gled'o? Samo pitam :beyond:

šteta, baš sam se naoštrio da im mi presudimo kao košarkaškom fetišisti, veoma mi je drago što ću moći u NS-u da gledam KKP dva puta umesto jednom, pa onda i Olimpiju, Cibonu i šta već izaberem :o

Zakačene slike

Ne pratim "političke pozadine", prepucavanja Čovića i Vujoševića, ne čitam članke o tome po novinama.

Sednem i gledam utakmicu...košarkaše i ono što oni znaju.

Bi dobra utakmica, pravi derbi, rešen u poslednjem minutu.

Partizan ume da igra ovakve utakmice.

Posle mnogo godina Zvezda može da mu stane na crtu. I to je dobro. Ostalo me ne zanima.

Partizanu čestitke!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

počinjem da obožavam ovog Čovića..

nešto slično kao što je bilo sa Lukićem

kad se probiju sva dna jadnosti, sledi faza beskonačnog uveseljavanja :osmeh:

ovo je potpuno savršenstvo

Nebojša Čović: "Moja žena je dala veliki doprinos srpskoj košarci. Njena je bila ideja da se osnuje naša gimnazije. Svi eminentni ljudi znaju koliko je ona dala našoj košarci"

:jeee:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Podseti me fotka iznad. Na prethodnom meču je Radonjić pokazao kako se ponaša pravi trener. Ceo meč je stajao pored linije i analizirao igru svog tima. Retko poskakivao, ali samo da bi svojim igračima dao savet ili ih kritikovao zbog propusta. Ono što je radila spodoba sa suprotne klupe bi je u ozbiljnim ligama koštalo dugoročne suspenzije. Dugo nisam video da neko čitavih pola sata bez prekida psuje kao kočijaš. Da je negde na ulici ili kafani, pa ok, nego sudijama i igračima protivničkog tima na sportskom terenu? :pegla:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

sa sudijama opšti i jebe im sve po spisku...to rade svi treneri, samo zavisi u kojim količinama...dv preteruje za moj ukus....ali da psuje protivničke igrače, tu si debelo pogrešio...uostalom, daj neki dokaz, postoje snimci...ako je tako, ja ću ti se prvi izviniti...ovako je samo rekla kazala, a mislim da to nije tvoj nivo...

Jako mnogo moralošete...pogledajte prvo šta gajite u svom dvorištu....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ceo meč je stajao pored linije i analizirao igru svog tima. Retko poskakivao

stajao je i poskakivao on dobrano u terenu, al’ nema veze.

čovek toliko simpa proživljava svaku akciju da mu se ne može ništa zameriti

ceo ovaj napad Partizana je jako lepo otplesao u terenu, što se vidi na snimku :osmeh:

nego sudijama i igračima protivničkog tima na sportskom terenu?

jednom sudiji – Obrkneževiću, koji je iz juniorske lige došao u kls, a sada po nalogu Čovića sudi finale.

nijednom igraču protivničkog tima Dule nikad ništa nije opsovao, naprotiv – uvek o njima govori sa poštovanjem ;)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ajd' recimo da nije bilo po igračima, ne mogu da tvrdim. Ali, bez obzira na to, priliči li treneru sa takvom reputacijom da sudijama konstantno jebe mamu celo poluvreme? Msm ok, svi nekad opsuju, ali u onoj meri? Jbt, kad god ga kamera prikaže on mrmlja "jbm ti mater u pičku da ti jbm"....

Izvinjavam se vama navijačima Partizana, ali taj čovek u meni izaziva gađenje. Nisam od onih koji pljuju po nekome samo zato što je trenutno bolji ili zato što igra za Partizan, da se razumemo. Samo još dvojica igrača/trenera Partizana u meni su izazivali iste emocije. Jedan je Saša Ilić, a drugom sam zaboravio ime, igrao je početkom devedesetih za FK.

Izmenjeno od strane člana Morpheus
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

3x kucam post sa fona i 3x mi ga ne prihvata...

Nije ajd' da kažemo, nego nikad NIJE vređao i psovao protivničke igrače!!!

Svaki trener ima svoj ritual, pogledaj malo kako se ponaša Obradović koji je najbolji i najtrofejniji trener evrope kad se zajapuri....

Drugo, dok god krivce budete traži u drugima, nikad ništa osvojiti nećete....u toku sezone promenite 3 trenera, 2 nedelje pred f4 aba lige smenite jednog, pred kls ostanete sa samo jednim krštenim centrom i vi sebe nazivate ozbiljnim klubom....ništa ne može preko noći gospodo...zapitajte se malo ko je pravi krivac...

Ja znam da je frustracija ogromna, da traje punih 11g, ali oimajte bar malo dostojanstva...

Izmenjeno od strane člana gOOzatEE
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Gde si kod mene video frustraciju, 'leba ti? :lol: Ne znam, možda ostavljam takav utisak, ali ako pogledaš moje postove u poslednjih dan-dva videćeš da se svi tiču Vujoševića, nijedan poraza ili čega god drugog. Još kao dete sam naučio da se izborim sa porazima. Trenirao sam na Jugoplastici, svakako me sad Partizan neće uzdrmati. ;)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

ni meni se ne dopada kad Dule psuje, naročito mi je odvratno ono "mamuupiiipsmrdljivu" :ajme:

doduše, to se dešava u momentima kad sam pod velikim stresom zbog neizvesnosti utakmice i(ili) sumnjive sudijske odluke, tako da tad ne obraćam toliko pažnju, nego posle kad gledam snimak.

ali te psovke su jedino što me kod Duleta nervira, sve ostalo je excellent :osmeh:

nego, Morfe, ako je Dule "spodoba koja izaziva gađenje", šta reći za ovog lika.. :osmeh:

"ako ima ćerku i ćerku ću da mu..."

pa još posle utakmice, kad je rezultatska tenzija prošlost

verovatno bi se zgrozio kad bi ovaj čovek prešao sledeće sezone u tim za koji navijaš :kez:

ili bi možda, kad Miličić zakuca, ti uzvikivao "toooo Darkoooo ebi im nanu grobarsku" :osmeh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne opravdavam takvo ponašanje ni kod jednog sportiste. Imala je i Zvezda takvih u svojim redovima, evo najpre mi pada na pamet Koroman. Naravno, podržavao sam ga na terenu, ali sam savršeno razumeo zašto navijači Partizana pljuju po njemu. Nikad nisam voleo sportiste koji više mrze protivnika nego što vole svoj tim, ne pravim razliku.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

nadam se da će ova finalna serija da se završi večeras.

na redu je ubedljivo najteža utakmica za Partizan jer smo tako blizu titule, a Zvezda je prežaljena, samim tim rasterećena.

opasnost vreba kako od Rakoča (od koga sad više niko ne očekuje da trpa, a tad je najopasniji) tako i od ko zna još kojeg Zvezdaša opuštene ruke..

nadam se da je Dule dobro našpanovao momke, a ako slučajno ima problem sa motivacijom, neka izvadi dragulj iz Čovine prebogate riznice i non stop im ponavlja:

NČ: „U Partizanu se nalaze barem dva momka koja su prošla našu školu. Musli i Đekić. Vređaju mene, ali to ne ide na njihovu dušu, već na dušu njihovih roditelja.“

pljuvačina po roditeljima protivničkih igrača.. legendarno :jeee:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

a avatar? a avatar? :osmeh:

a omiljena društvena igra mi je "čoviću, ne ljuti se" :lol:

:hhh:

avatar je vRh!!! :uzbud:

a omiljenu igru obožavam!

mislim da je to i moj izbor za večeras i nadalje... :osmeh:

***

zamisli:

I dalje se potvrdjuje jedna činjenica

- moja deca imaju srećno detinjstvo -

od kako su se rodili - Partizan je šampion!!!:uzbud: :uzbud: :uzbud:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...