Idi na sadržaj

Koga ja to volim? Ko mene voli?


Preporučene poruke

Ne znam zašto, ali bih voleo znati. Možda zato što smo po prirodi egoisti, pa vidimo svoje žudnje, ali nismo u stanju da primetimo tuđe? Ne znam. Dogodile su mi se obe opcije iz uvodnog posta, ali nisam razvio nikakvu mudrost iz toga... prosto se događa. :beyond:

A ovo za voljenje i povređivanje... no comment. Mogao bih esej napisati i ništa ne zaključiti.

Izmenjeno od strane člana Morpheus
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Uvek je zanimljivije osvajati nekog ko se koprca, ustvari, osvajanje je najbolja zanimacija..a ako nam se neko nudi na tacni, onda osvajanje izostane i nekako je sve previse lako, bez one slasti kada u osvajanju uspemo..a tek onaj bes kad nam ne uspe, kad naidjemo na tvrd oraJ..

A ljubav?

Ljubav nema veze sa tim..

Ona nema veze sa nicim..

Desi se ili se ne desi..i nema veze sa pricom iz uvodnog posta..

Ja ionako ne volim da volim..ni da budem voljena..

Volim samo da osvajam..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne diraj me u taj film...otplačem ga svaki put...

A u životu se stvarno takve stvari događaju... zašto? Pa onaj gore se malo poigrava sa nama, iskušava nas, gleda koliko smo jaki ili slabi, da li smo od reči ili popuštamo... a na kraju, ipak se kockice nekako poslože i sve bude u redu. Jer mora da bude. Jer moje rozle cvike su još uvek tu :cvike:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne obracamo paznju na osobu koja je odusevljena sa nama, a odusevljavamo se nekom, koja nas ni ne primecuje...

Volimo osobu koja nas dira, a povredjujemo osobu koja nas voli...

Zasto je to tako?

http://www.youtube.com/watch?v=faqWafcTT6s&feature

...zato što smo slabi...zato što nam je frka,pa namje tako bezbednije...u tim slučajevima...

...a da li je?

...zapravo nije

...

...ne bi bilo kul...onda TO ne bi bilo TO :)

Da li sam skrenula s teme?...ili sa uma?...

...istina je negde tamo :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne obracamo paznju na osobu koja je odusevljena sa nama

P' (evo recimo) Moj sluČaj.

Ja stvarno ... ali stvarno :neznam: nisam u mogućnosti da svakodnevno obraćam pažnju na milijarde oduševljenika

a odusevljavamo se nekom, koja nas ni ne primecuje...

A..?

huZ d faK "ta osoba" ??? :cesces: ja tu i tak'u osobu još nisam srela

(a i kako bi je srela, kad (i) ne poStoji)

Volimo osobu koja nas dira

Mi stvarno.. ali stvarno volimo osobu koja nas dira. Mi smo viJolina, i nećemo da (za)sviramo ako se ne diramo.

Gudalom... znaSe.

a povredjujemo osobu koja nas voli...

Samo ako osoba preteruje sa nestručnim i trapavim trljanjem gudalom po žicama.. žica puca i :( se zaKuca u vilicu/rame/čelo..

il' samo bRkne u oko.

Samo u slučaju jakog napona i napinjanja - i isTeruje ga (oko).

(Lepo kaže/peva LepaVa Lukićeva "Što me dira(š) kad ne znaš da svira(š)". jbg.. ko ti (tamo njemu) kriv što ne slušaš kraLJicu narodnjaka).

Zasto je to tako?

Upravo sam ti objasnila da (ništa) nije tako.... izUzev - obraćanja pažnje i - diranja-sviranja. :hahaha: qrcoo :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam, to kod mene bas i ne ide tako. Normalno da necu voleti onog ko me ne voli,a jos bi bilo normalnije da volim onog ko me voli :kez: . To je uglavnom stereotip i to deciji, rekla bih. Deca tako razmisljaju. Uvek im je zanimljiv onaj ko ih ne primecuje, jer se onda bori za paznju. I obrnuto, kad primetim takvu vrstu decijih igara okrenem glavu, jer to bas zna da umori.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...