Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Ja mu dodjem  guster,novak..ili  kako  to  nekad zvali  u  vojsci.Nekih cetiri,pet  godina.Na j ednom  forumu  sam  otprilike  stekla  iskustvo  sta  i  kako  valja  pisati,nikom  nista  ne  verovati,shvatiti  da   ma   sta  da  napises,neko  ce  te pogresno  citati  ili  pronaci  tu  nesto  sto  ti  posle gledas  ovako :blink:,uglavnom  koristim fb i  posecujem mesta  gde  se mozes   smejati.Posle  mi  jedna  fb  prijateljica  naprica  bajke  o  jednom  forumu,na  koje,uprkos  godinama uvideh  da nisam  imuna.I  tu  probala,ali  ne  ide.Zonglirala ,pravila se da  ne  vidim  ono  sto  vidim i  na  kraju digla  ruke. .A onda  gresni  mi  poslao  link  za  ovde,kaze  dodji,malo  mesto,ususkano,verujem  da je  bas ono  sto  trazis,mala  mirna  luka.Za  sada to  mi  bas  pase.

Nisam nikad  odlazila ,pa  se  vracala..obicno  kad  odem,vise  nikad  ne  navratim ni  kao  gost.

Izmenjeno od strane člana luminica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Uh..sumce ti žarko...iščitah ono što sam onomad pisala a sad sabiram godine net-staža=14 godina! 
Još koju godinicu i punoletna sam :bek: 

Nešto me više ne zanimaju novi forumi. Ili sam se već zasitila ili sam omatorila. 

Mada muka mi je od silnog "mudrovanja" po forumima....isterivanja pravde, preprike bez potrebe....

Ovde mi je sasvim lepooooooooo!! 
Ne mrdam nigde, mada sam već  rekla sve što sam imala da kažem, na skoro svim temema..ali eto i dalje uživam...

 

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...