Idi na sadržaj

'Dize mi se kosa na glavi' od TV antitalenata...


Preporučene poruke

Strašno me nervira najezda partizanskih filmova na televizijama sa nacionalnom frekvencijom. Kao, nije bitno šta je bilo, ajmo svi da se mirimo, jeste da smo vas mi (komunisti i naslednici) je*avali 60-ak godina, ali nije bilo dosta, ajde još koji put da pustimo komunjarske filmove, čisto da se utvrdi gradivo iz čitanki, da i današnji pioniri vide ko je tu bio negativac, a ko narodni heroj.

unlimited :pegla:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Odvratna, odvratna ženturača. Samo čekam kad će da joj izrastu zubi i kad će da rastrgne ovu klinku na komade. :(

Jao meni je ovo baš slaćušno.

A mrzim ona slilna reklamiranja o sniženju cena recimo pileće meso 299.99din.a pile ko od opanka bogte pita gde je bilo mesecima.Perfekt papir ide mi na vr glave a on sakloni bože treba ti pola rolne a kao troslojni i pamučni,:blabla::ajme::navodno:jes nije nego zato ga i reklamiraju.

Znate valda za čega treba pola rolne.I moliću lepo kada će početi na nam vraćaju tu jednu paru kusure.Na sveti nikad.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Evo veceras pocela repriza serije :Moj rodjak sa sela ".

a zavrsila se pre par nedelja :uredu:

Jos ako i za vikend krene i baba da preskace tarabu sa cesljem i ogledalcetom,

I Ranjeni Orao opet poleti u Potrazi za Porodicnim blagom ,

sve zarad Boljeg zivota ......sasvim dovoljno razloga da budes jedan

od Srecnih ljudi.:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

  • Deki Pantelic - Lik koji je vodio sve sto je mogao, gde god je mogao. Ide mi na odredjeni zivac od kako se pojavio. Wannabe voditelj, TV lice __________ (dodati po zelji).

  • Sanja Marinkovic - Holi Dzizs, Meri end Dzozef, budi Bog s nama i Boze sacuvaj. Sama njena pojava je dovoljna da promenim kanal.

  • Lea Kis - Nigde bez Lee. Prvo, citava emisija je.. Ne znam da l' da se smejem il' da placem. Fora "da nije tuzno, bilo bi smesno". Jedina dobra stvar je sto gosti ne odu gladni, i stvarno mozes da se nasmejes kad vidis kako je obuku.

  • Danijela Pantic i Marija Veljkovic - Zbog njih dve biram da ne gledam Slagalicu :beyond: Ono, iskasape polovinu reci sa pogresnim akcentovanjem (a znam da je pogresno akcentovano, jer akcenti koje njih dve koriste ne mogu da se stave na tu poziciju gde ih metnu tako strucno), pola ni ne procitaju dobro a i uopste su prilicno iritantne. Pre nekog vremena, u Spajalici, trebalo je spojiti drzave sa gradovima, i trebalo je spojiti, izmedju ostalih, i DR Kongo (demokratska republika), a ona ga cita drkongo :ajme:

Setila sam se jos jednog :uzbud:

  • Nenad Okanovic - Voditelj kviza "Ja volim Srbiju", glumac u nekoj seriji koju nEsam gled'o i sta sve ne jos. Kad ga vidim, imam utisak da je zloban, da je sitnicav, da je lisica.. Valjda zbog grimasa koje stalno pravi. Sve u svemu, ne mogu da podnesem.

Izmenjeno od strane člana Starsica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Olivera Kovačević

Plastično-hirurško zamorče koje je na kolenima došlo do klimaksa tzv. srpske medijske prajmtajm scene dužeći sebe po kancelarijama direktora glavnih srpskih televizija prilikom čega je steklo nadimak Olja. Trag vremena nadomešta predoziranjem puderom i senkom kao i nostalgičnim prisećanjem fotošop obrade Plejboj slika s početka veka.

Prema gostima svojih emisija i s ulice dovučenoj publici gaji agresiju od momenta kada izuste inteligentnu misao. Kreštavim krikovima prekida, upada i nadglašava svakog gosta koji razvije koherentnu priču čime ugrožava njenu centralnu video-audio poziciju. Atraktivnim, mladim i telesno-razvijenim bićima XX hromozoma, posebno sposobnim da sklope dve povezane rečenice, je pristup Oliverinim emisijma strogo zabranjen.

Svoj plitki ranjeni ego hrani odabirom retkih pozitivnih komentara na sajtu RTS tokom zadatka brisanja daleko brojnijih kritika. Za ostatak su zaduženi stažisti koji se upinju pišući neinspirativne hvalospeve i učlanjenjem u grupu podrške na fejsu.

Poslednji put je viđena u intinmnom društvu Ministra za promociju Lakost majica koji joj služi, zlobnici tvrde, kao sponzor, grejno sredstvo i zaklon od sunca. Ideološki je najbliža SPS-JUL establišmentu i svim njegovim mutacijama.

vukajlija.com

Nemam sta da dodam..uzasan lik..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Zaista sve vise me nerviraju dve voditeljice jutarnjeg programa.

Crna Maja Nikolic i plava Dusica Spasic.

Tako su slatkaste i nasmejane i tako sa osmehom na licu pricaju

bez obzira kakve su vesti i kakva je tema.

Kao da je sve tako super...kao da je sve naj naj....

Ali , donekle i imaju opravdanje.

Takva im je direktiva .

A da nisu takve , ne bi vodili jutarnji program cija je svrha

da gledaocima lepo pocne dan......i zato i unose taj potrebni optimizam.

Ujutro osmeh na lice pa u obliznju pekaru ili trgovinu ili pumpu ili gde li vec.

Po jutru se dan poznaje.

A jutarnji program po nasmejanim voditeljicama.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Odvratna, odvratna ženturača. Samo čekam kad će da joj izrastu zubi i kad će da rastrgne ovu klinku na komade. :(

ona je savrsena pozorisna glumica.Ali - savrsena.

ali mi je reklama odvratna da o`ma menjam kanal...ocvo njeno dete ne mogu da podnesem.

nego

meni je odvratna specijalno devojka onog poznatog pjevaca Zeljka Joksimovica

da mogu,ukinula bi je

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Nisam gledao emisiju , vec citao u Pressu.

Jedna od nasih voditeljki :roll: ..Adrijana Cortan , prevela gosci koja ne zna srpski jezik

ime Novog Sada ....New Now.

Posle hapsenja Ratka Mladica na fejsbuku se pojavio komentar :

"Kako je prenela Adrijana Cortan , uhapsen je Warwho Youngman" :kez:

Nase voditeljke ...uglavnom.:uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

OdOlivere Kovacevic.

Mislim , mozda sam i stao pred isti izlog nekada negde sa njom ali ovom emisijom od juce

smorila je svakog prosecnog gledaoca mladjeg od 80 godina.

Tema njenog popularnog tolkshoua je bio Alojzije Stepinac.

Malo zakasnela tema a samim tim i ne toliko aktuelna.

Taman pomislis da ce se ti duhovi proslosti staviti u bocu

i pustiti niz rijeku ali nista od toga.

Tu je Olivera.

Da konacno razresi sve te kontrovorze oko ove i sada jako bitne licnosti za nas a i za susjede isto tako.

Sa pravim izborima gostiju , kao i uvek.

Bili mladi istoricar Cedomir i analiticar ( ovog puta verski ) po imenu Zivko Tucic i plus dva.

Zaspao sam na polapopularnog tolkshoua Oliverinog i poslednje cega se secam

je njen crno - beli stajling ....primeren temi emisije.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 2 meseci kasnije...
  • 11 meseci kasnije...

Gospodja Branislava Lecica (ne znam ime) ... vodi Trenutak istine. Btw, kako je to arogantna osoba (ili joj je to samo imidz zbog tipa emisije). Odgledam koji minut (nije mi sad do onog 'ne gledam Pink, fuj-bljak' pravdanja ... daljinac i sluzi za saltanje kanala), i cuvsi kako se obraca onom jadniku u fotelji, pomislim, ma, ko ti daje za pravo da mu se tako obracas, drombuljo jedna? :dry: ... MoZ' misliti, udata za Leku (pa ko da je uhvatila boga za yayca). Ako ima moralnih dilema o poslu koji radi, nek se zahvali ko Vojtehovska, pa radi stogod drugo, ovako, njen nastup mi je olicenje oholosti i arogancije ... i degutantnija mi je za slusati-gledati od onog polusveta u fotelji. :bljak:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

...voditeljki jutarnjeg programa a jos vise od najavljivacica vremenske prognoze

koje onako sve hepi i sa osmehom broj 6 saopste dragim gledaocima radosnu vest :

"" dragi gledaoci i danas ce biti lep i suncan dan bez kise pa mozete prosetati do obliznje plaze

ili provesti prijatne trenutke u nekoj basci kafica sa voljenom osobom a ako ste na nekoj planini udisati svez vazduh

.....i kisobrane ne morate poneti jer nema ni naznaka da ce pasti kisa ........

Briga njih sto nekom kisa zivot znaci!!

To je bas nepravda i i nerviram se zbog toga.:uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...