Idi na sadržaj

"Savrsen minut"


Preporučene poruke

Gledate li "Savrsen minut" na Prvoj? :vez: Emisija je takmicarskog tipa, i jos jedna od prilika da se namakne 'laki keS' ...samo je potrebna snalazljivost i strpljivost ucesnika. Igre su sasave ...od onih koje smo igrali kao klinci na rodjendanskim zabavama. :roll: ....... Elem, pitanje je kratko i jednostavno: da li biste se takmicili, i koga bi izabrali za partnera ? :cvike:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Moze. Prijavljuju se u parovima, nebitno da li su u srodstvu ili ne. Ne znam broj igara (10?), ali se medjusobno dogovaraju ko ce pokusati da savlada zadatu igru. Na raspolaganju su im 3 zivota, pa ako ne ispune zadatak, gube jedan. Vremenski su ograniceni na jedan minut. Igre su npr. - odrzati 3 balona u vazduhu, srusiti kulu od karata prackom, duvanjem zameniti mesta ping pong lopticama, itd ... igre su prividno jednostavne :lol: E da, novac se osvaja slicno kao u Milioneru, tj. postoje zagarantovane sume.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Emisija mi je za sada sasvim ok...

Ima zaista dobrih igrica...

Može da podstakne maštovitost u smislu da za igru nisu potrebne samo i isključivo igračke.

U mom slučaju sasvim lepo porodično okupljanje pored TV-a - za sada.

Ne znam da li bih se prijavila, što ne znači da neću prijaviti žMua i ... :ces:

kao što sam to uradila i pre desetak godina u Slagalici :fijuk:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...