Brijači

4 poruka u ovoj temi

Napisano (izmenjeno) · Prijavi poruku

Do sad sam uvek kupovao dodatke za Mach 3 Turbo žilete i njima sam prezadovoljan. Ali cena je, kao što verovatno znate, poprilična. Pre možda dvadesetak dana odem do Tempa u NS i na jednom od onih odeljenja za sredstva za higijenu nađem pakovanje sa 12 žileta sa nekim superturbo nazivom za jedva tristotinjak dinara. Nije mi se trošilo 300-400 dinara više za Mach 3, pa sam kupio. Prijatno sam se iznenadio kvalitetom, možda su čak i bolji od Mach 3, iako naravno kraće traju. Mislim da se za te pare isplati kupiti.

Edit: sad videh naziv SuperMax Ultimate 3 :roll:

Izmenjeno od strane člana Morpheus

Podeli ovu poruku

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Napisano · Prijavi poruku

A šta fali onom dugom nožu kako se moj deda brijao? Uvek sam ga volela posmatrati dok se krevelji ispred ogledala i zateže lice jednom rukom a drugom britva u ruci. :lol: Obraz te levo, te desno, a usta kao da je pojeo oskorušu. Uvek sam strepela kod vrata, brada podignuta na gore a aorta ispod. :uzbud:

Podeli ovu poruku

Link ka poruci

Koristim one jeftine plave od 70 din i tursku penu Gilete na akciji. Namazes lice penom, sednes na toilet, dok se sredis, utrne ti lice od mentola i brijac skida sve kao da je superturbo charge a skoro je 5x jeftinija varijanta.

Elem, zena, koja ce se usuditi da me obrije dedinim brijacem, bit ce moja zena! :)

Podeli ovu poruku

Link ka poruci

Batalio ja sve to, najkraći nastavak na mašinicu za šišanje i samo skraćivanje... ima ona neka izreka o lenjosti i inovacijama. :hhh: 

Podeli ovu poruku

Link ka poruci

Napravite nalog ili se prijavite da biste komentarisali

Morate da budete član da biste komentarisali

Kreirajte nalog

Napravite nalog na našem forumu. Veoma je jednostavno!

Registrujte novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog? Prijavite se ovde.

Prijavite se odmah