Idi na sadržaj

Koje bi ste programe i emisije ukinuli?


Preporučene poruke

Pored Pinka, ukinula bi i onaj nazovi dečiji kanal Ultra gde nema nijednog normalnog crtaća :dry:

A emisije tipa Farme, Parova i sl. nemam ni komentar :bljak:

Neki dan sam videla da one emisije kod Sanje, Lee i Žike jošđ uvek postoje?!?

Takođe i one beskrajne serije u 10000000 epizoda gde se svi izređaju bih bez problema ukinula...

Tj. da se ja pitam, ostao bi sport (bilo koji), Fox life i crime i još pomalo emisija od Discovery kanala ili National Geographic :uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kad bismo hteli imati bar malo normalan program na tv kanalima morali bismo se vratiti nekih tridesetak godina unazad. Ali onda bi nestala sva raznovrsnost programa koju danas imamo. Ne bih ukidao, i te emisije koje ste pomenuli imaju svoju publiku. Ako neko pronalazi užitak u gledanju polupismenih voditeljki i njihovih brilIjantnih gostiju neka mu bude. Za svakoga po nešto i tako i treba da bude.

Ako bih sad nabrajao šta ja lično ne želim videti na televiziji, bio bi to podugačak spisak. Našla bi se tu i većina serija egzotičnih produkcija, razne muzičke parade i festivali, tok šou programi za debile, politička ispiranja mozga... ali onda bi svet bio prilično dosadno mesto. Čemu bismo se smejali u trenucima dokolice?

Moj izbor bi bio kao i Smucin otprilike. Sport, Fox-ovi, Discovery paket i još ponešto.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...