Idi na sadržaj

Da li se suprotnosti privlace?


Preporučene poruke

Da, privlace se. Ona vam na neki nacin unese prijatni nemir u zivot, osvezi ga, ucini zabavnijim, interesantnijim jer je totalno drugaciji od naseg. Uzivamo u svemu tome, predamo se dokle god nam je lepo a onda se desi iznenadni pufff, kao izduvani balon i.. shvatis da nije to to sto ti zaista treba/zelis na duze staze. Pa i u toj suprotnosti je lepo uzivati.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ја промених мишљење ево и зашто...

...Случај следећи...Камионџија оженио пијанисткињу...

После пар одина уследио је развод.. Разлог је :

-непостојање заједничких тема за разговор....

-разлика око одлука одгајања детета..

и још пар разлога ...

Да се супротности привлаче овај пар би опстао..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

I ja se slazem sa Evilkom, mozda neko vrjeme, al na duzi rok jok.

Mene, osobno, je to s vremenom pocelo nervirat i dovelo do toga, da me je na kraju nerviralo sve, ne samo te suprotnosti.. kako prica, kako se ponasa, kako dise.. naravno, pretjerujem, al mislim da je jasno sta hocu rec.. na pocetku bilo je zanimljivo i uzbudljivo, a na kraju pucao mi mozak od toga.. :wacko:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

I ja se slazem sa Evilkom, mozda neko vrjeme, al na duzi rok jok.

Mene, osobno, je to s vremenom pocelo nervirat i dovelo do toga, da me je na kraju nerviralo sve, ne samo te suprotnosti.. kako prica, kako se ponasa, kako dise.. naravno, pretjerujem, al mislim da je jasno sta hocu rec.. na pocetku bilo je zanimljivo i uzbudljivo, a na kraju pucao mi mozak od toga.. :wacko:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...