Idi na sadržaj

Koga ste upoznali sa ovog foruma?


Preporučene poruke

  • Odgovori 126
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Kao sto rekoh pre petnaestak dana...

Nisam mog'o da posetim Indiju, pardon Inđiju, a da ne upoznam kolegu Nea. Sat se pretvorio u četir' sata u tren oka. Utisak... genijalac kakvog znamo, nema se tu šta dodati ili oduzeti.

Napokon, zvanično - Apolodor :jupi:

Vecu! :) Jako sam se obradovao kad sam čuo da ću je videti i nisam se prevario. Žena je genijalac kakvog sam i zamišljao, utisak sa foruma kompletiran na najbolji mogući način. Prijatna, vesela, prirodna. Mislim da bih čak i ja progovorio u njenom društvu (:lol:). Deluje hipnotišuće, u pozitivnom smislu. I ima lepu ćeru. :stid2:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Morphe hvala na lepim rečima, i komplimentima, no moram da ti pojasnim situVaciju.

I ja sam se jaaaaaaaaaaako obradovala kad sam shvatila da ćemo se upoznati. Moje mišljenje koje sam stekla odavde sa foruma o tebi je identično utiskom uživo. I slikom i tonom. Dobro sad, tona je bilo malo manje, ali ko bi se nadao da ću ja pred polazak staviti nove Duracell baterije... :beyond: Htele smo nas dve da ti pričaš, i pružale smo ti po par sekundi vremena da udahneš vazduh i kreneš sa pričom...ali nove baterije?!??! Nemoguće je to obuzdati.

Dakle, sinoć sam upoznala našeg dragog, simaptičnog, kulturnog, stidljivog, pametnog šefa Morpha. Jako mi je drago što sam ga upoznala. Vredi poznavati tako dobru osobu.

PS: O onom plesu neću nikom ni reč reći :fijuk:

PS II: Maro...zvali te mi sinoć i to nekoliko puta...ali džaba...nisi čula.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Lako je Vama koji ste navikli na ovu(monotonu)ravnicu,pa imate neke orjentire u glavi :kez: da mene dete sa sela prevarite,navucete,dezorjentisete moju malenkost i na prevaru upoznate sa Jecom :kez: i Morfom :treptrep:

Zakljucak kafe negde sa neke ravnicarske terase :astasad:

Posle 12 casova posla Jeca stize nasmejana,vesela i razdragana,sva SIJA!!!:uredu:

A Morf stopira iz Backog Jendeka do centra :astasad: Sef je doziveo DeZa Vu,opet nije mogao da dodje do reci :fijuk:

Zakljucak dva:Ko nije bio dobro je prosao:roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...