Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 769
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

:streber: ...da sam danas diplomirala ocjenom 9 i stekla zvanje diplomiranog profesora razredne nastave

Postala sam tetkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Evo gotovo.... Malo sečenja, malo šmirglanja, malo kucanja, malo zavrtanja šrafova, malo šivenja i gotovo! Kutak knjige u vrtiću.    Tokom rada setila sam se kako bi moj tata (stolar po profesiji,

Zakačene slike

Malopre uzela da majstorišem po kujni i metnula luk na kolutove da se proprži malo. Dok sam čekala da se završi, uzeh iz tiganja jedno rebro da probam da li je gotovo, ali.. Nisam primetila da se na to jedno rebro nalepilo i drugo koje je skliznulo i palo mi direkt na dekolte. Sunce ti poljubim, vrelo vrelo vrelo.

Eto, sad imam opekotinu nasred dekoltea a treba da idem u svatove za vikend. Plikovi će biti divan deo mog autfita.

Boli me :(

0pikchr-13963.jpg

:flower:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nije da se hvalim ali ne znam gde bi ovo mogao staviti....

Ko o cemu ja sa decom..... Gotov je 4 noz ali ovog puta Rambo 3... Dva su podeljena jos u sivoj fazi ili neofarbana jer se nije moglo cekati.... Nije vazno koji je vazno da je Rambo..... Mislim da im napravim jos koji od poznatih nozeva i bodeza jer kraja njihovoj igri nema....

IMG_8007_zpsd49be061.jpg

IMG_8009_zps22c5d6c6.jpg

Htedo da im napravim i male znakove velicine jedno 10-ak Cm i da ih oni sami postavljaju u igri sa auticima... Ali za to je potrebno da se napravi i citav grad..... Mislim kuce drvece... Sad kako ce to ispasti i da li ce doziveti svoje sprovodjenje u delo zavisi od vise faktora... Sad je ovo samo ideja....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

..

druga stvar je sto ce te svi gledati i ko po difoltu misliti da je to bas ono sto nije,

Najgore je što meni uopšte nije padalo na pamet da će ljudi pomisliti drugačije, odnosno da će mi odmah poverovati da mi je luk stvarno ispao na dekolte. U svatovima, za punim stolom, brat me pita ko me je to grebao. Reko', nije niko, dinstala sam luk i opekla sam se. Naravno da mi niko nije verovao. Tek tada sam skontala koliko to "ispao mi luk" zvuči neuverljivo :ggg:

Nego, ja bi' da se pohvalim da ću sutra koješta da kuvam jer najveću inspiraciju imam kad dupetu treba ugađati. Će te vidite.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Danas je jedan od onih dana kada sam ponosan na sebe i kada godinu i po dana rada, truda i strpljenja stanu u dva sata uživanja...Trenutno sam emotivno ispražnjen ali srećan!

Dve promocije sa puno sjajne dece, dragih ljudi i ja...koji sam uživao!

Ovo je onaj dan koji se pamti ceo život!

Puno smeha, aktivnosti, zajedničke DOBRE energije...i sam kraj kada me jedno malo prvače... vuče za kraj košulje i kaže...

"Divne su ti priče Dušane...!"

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

e 'vako...pricao sam ovde da trebam da se selim i te neke munje ovo ono...ostalo mi je samo da turim laminat, sto je 2 sata posla, da sacekam da se jos malo osusi sve i stvari mogu da pocnu da se unose...evo vam mali, doduse grub privju kako bi to trebalo da izgleda :)

kupatilo:

kuhinja:

druga slika je prava boja...ostalo valjda je malo bledje zbog svetla il ko zna cega :)

soba:

ovo je sve ugrubo...videcete i kad je napunim stvarima...ako neko bude 'teo, moze i da svrne na rakijicu :) a sad, aj' zdravo :)

38 kvadrata samo za mene :)

Izmenjeno od strane člana gOOzatEE
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Napokon promenila telefon. Ne zato što sam htela, nego što sam morala. Počeo da crkava stari:(, a volim ga stvarno!

I šetala gradom, svratila i kupila ovaj. Meni se dopao. Sestra mu dala ime LOVERKA :srce:. Odgovara mojoj malenoj ručici:) i nekako ide uz mene. Pogledala onaj što reklamiraju(samsung galaxy), ono kao tablet, bljaks. Kud ću sa tolikim čudom...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ma pofalio bi se al sam zaboravio.... Zalepio kocke sa svih strana, ofarbo ih u sivo, izvuko fugne izmedju u braon i postalo to kao kamena tvrdjava..... (braon jer nisam imao drugi toner....)..

Na prolece da napravim jos jedan taj mali i deo sa leve strane i jednu kulu pored pa da im bude lepse.....:roll:

IMG_7319_zps4f6dfbc5.jpg

Jaoooooooo što je lepoooooooooooooo !!! Svaka čast.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, al je to jos lepse samo nisam slikao.... Skroz je oblepljenb sa stirodorom i ofarban....

Poco swam jos letos da pravim tu tvrdjavu ali nisam zavrsio pa sam raskovao i ostavio kod komsije u dvoriste do proleca.... Fali mi stirodora i farbe i delovi namestaja kao podloga... Sakupicu starog ulja da prefarbam prvo pa onda da im ne propada.....:roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...