Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 769
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

:streber: ...da sam danas diplomirala ocjenom 9 i stekla zvanje diplomiranog profesora razredne nastave

Postala sam tetkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Evo gotovo.... Malo sečenja, malo šmirglanja, malo kucanja, malo zavrtanja šrafova, malo šivenja i gotovo! Kutak knjige u vrtiću.    Tokom rada setila sam se kako bi moj tata (stolar po profesiji,

Zakačene slike

Cim ja kazem ''Ki je žogica?????'', Aja dize glavu, gleda, provjerava, trazi lopticu.. :kez:

..a ja ponosna.. pa onda kad je nadje i meni pokaze di je, ja na koljena, naravno,

ispod je sedezne, turim glavu dole ispod, da vidim di je, turi ona glavu i tako dok

se ne dogovorimo koja mora da se skloni.. :hahaha::hahaha::hahaha:

Ljubim je i obozavam.. :srce:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Odsečeš parče lubenice, pa skineš celofan sa tegle, pa umočiš kašičicu i preneseš sadržaj na deo kriške lubenice koji te najviše mami. I ondaK zagrizešššššššššššš.....

MmmLLLjaaaaaaaC. :balavi:

Bajdvej, pažljivom analizom primetih da je namirnica koja se najviše provlači kroz ove naše kombinacije upravo pekmez. :kez:

Dve hiljaditi post! Malo li je?! :roll:

201305232000tipost.jpg

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Svanulo je iznad crkve presvete bogorodice u Batajnici, kisa paducka i iz neba i iz zemlje, uspeo sam da pokisnem vec dva puta, sad se drugi put vec sushim, pojeo sam u pekari najgoru picu svih vremena i evo sad cekam dragu da izadje iz zgrade.

Sve za ljuuubaav ram pam pa pam :roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Cestitam Aiko...ja ne pusim vec 4-5 godina...namjerno nisam htjeo da zapamtim datum...da me taj datum ne proganja jer sam se bojao da cu pokleknuti...a da sam znao da cu biti ovako cvrst...( inace uvek i svuda :lol:) ne da bih ga zapamtio vec bih ga uklesao u granit...:smeh::smeh:

A prestao sam tako...sto... kad bih se god sjetio da ne pusim...za divno cudo uopste nisam krizirao... vec su mi se pluca napinjala od dragosti da ja to mogu i to mi je davalo snage...i tako...:fijuk:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

posto mi je bati ostalo nesto sitno da zavrsi fax(istorija), resih da ga castim :) kupio sam mu lap top :)

Acer V5-551G-64454G50MASS

2245-v5-551g-64454g50mass-g-b.jpeg

Procesor: AMD® Fusion APU Dual Core A6-4455M(2.1 GHz), (turbo mode up to 2.6Ghz)

Chipset: AMD® 1705 + AMD® A70M Fusion™ Controller Hub

RAM: 6GB DDR3

HDD: 500GB

Monitor: 15.6" HD LED Acer CineCrystal™ 1366x768

Graphics: Dual - Radeon HD7670m 1GB DDR3 + 7500G

CD/DVD: DVD+/-RW SuperMulti Dual Layer

tanak je u pm :) jedino sto ima linux u sebi, pa ja sad stavljam 7icu

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kako sam danas dobila dobroooooooooo crno vino!!!

Koleginica, čija porodica živi na Kosovu mi danas donese na poklon litar domaćeg crnog vina.

E sad....celo popodne su mi grešni i Pinki sladili i sokove mamili pričom o pljeski...te kad je stigla kuma, naručimo nas dve lepo pljesku!!! Dobro, kuma belo meso al u istoj "amabalaži" kao ja :hhh: ( sa lukom!!)

Nismo pivopije, i ajd' da probamo to vino...

Tako je dobrooooooooooo da ga niko osim kume neće dobiti, čak ni da proba!!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...