Idi na sadržaj

Smatrate li se lepim?


Preporučene poruke

Kako biste ocenili svoju fizičku lepotu/dopadljivost? Recimo od jedan do deset, da bude zanimljivije. :)

Par puta sam na ovom forumu napisao da nisam neki naročit lepotan, ali mislim da nisam ni ružan. Lice mi smanjuje ocenu, telo nije ni toliko loše. Osim začetka pivskog stomaka, ali bože moj, mora nešto i da mi fali. :roll: Rekao bih da je ocena 6 ili 7 na skali od Frankenštajna do Breda Pita. :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...

Kad bih bila lazno skromna, rekla bih za sebe da sam prosecna.

E pa, nisam. Imam mnogo lep osmeh koji krase lepi, beli zubi nanizani kao biseri, a on je upotpunjen lepim, plavim ocima koje su uokvirene jos lepsim trepavicama i sa lepom plavom kosom koja na mojoj glavi stoji ka' kruna.

Imam siroka ramena (omazh igranja rukometa), lepe grudi koje stoje pravo ka' strele, struk i kuk, tvrdu guzicu i tvrde noge (omazh igranja folklora). Figura mi je, uprkos tezini, skladna.

I ono na sta sam posebno ponosna.. Meka koza, zahvaljujuci dugogodisnjem mazanju kreme.

Imam i stav. Znam da sam sexy i znam da se to vidi. Nemam strah od sebe, svoje lepote i krupne figure. Kad ja zanjisem guzocm niko ne ostaje ravnodusan.

Ipak, sebi dajem osmicu. Samo zato sto sam realna, unatoc tome sto sam savrsena :cica:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 7 meseci kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...