Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Најпопуларнији такмичарски шоу на свету "Ја имам таленат" у новој сезони доноси нове, узбудљиве и јединствене таленте из целог региона.

Специфични инструменти, шокантни наступи и виртуозни плесачи из разних крајева Србије, само су део импресивног програма који је чак 4000 такмичара представило кроз аудиције у Новом Саду, Београду, Нишу, Крагујевцу, Сарајеву, Бањалуци, Подгорици и Скопљу.

0209%202011%20talenat%202011%20voditelji

Учесници различитог старосног доба одушевиће вас необичним мелодијама и инструментима, разноликошћу, енергијом и оптимизмом. Жири ће уз Ивана Тасовца и Александра Милића Милија употпунити првакиња Позоришта на Теразијама, Мина Лазаревић.

У најјачој конкуренцији до сада, изврсно умеће приказали су најмлађи такмичари, који иако предшколског узраста, без напора парирају вишеструко старијим од себе.

Таленат се крио свуда, а понајвише тамо где бисте се најмање надали. Од народне музике до опере те преко неизоставног попа, такмичари ће вас из емисије у емисију све више одушевљавати.

0209%202011%20talenat%202011%20ziri%20%2

Кроз водитељске најаве приказани су најлепши крајеви наше земље. Ивана Бајић и Влада Алексић повешће Вас на незаборавно путовање од Увца до Делиблатске пешчаре, преко Голубачке тврђаве и пропланака Златибора, како бисте упознали такмичаре и открили задивљујуће таленте које поседују.

Популарни шоу "Ја имам таленат" можете пратити од 20. новембра, сваке недеље у 21 час на Првом програму Радио-телевизије Србије, као и дневне емисије "И ја имам таленат" сваког радног дана у 15 часова и 30 минута.

er te es

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Moji favoriti....

Ema...jer sa takvom lakocom i tako sigurnim nastupom sa tako malo godina peva. Jedva cekam da vidim sta ce uraditi medju 40 finalista (siguran sam da prolazi)

http://www.youtube.com/watch?v=umyxpYciaH4&feature=related

Dejan... jer je ludo neobican i sjajan!

http://www.youtube.com/watch?v=0U4WLe8KwyQ&feature=related

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...

Bojana Stoimenov :uredu:

Klinci me oduševljavaju svojom ljubavlju i posvećenosti prema muzici.

I energija koju isijavaju.

Uživanje je slušati ih, i gledati.

Jeste umetnost, jeste možda novi pravac, ali ne bih mogla to da slušam na duge staze.

Moj favorit je (bio) Marko iz Niša... bat... :beyond:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 8 meseci kasnije...

Da skinemo prasinu s' teme :lazygirl:

Krenula je nova sezona. Novi takmičari ispred novog sastava žirija, sa "svakidašnjim i nesvakidašnjim talentom".

Lično, malo mi je teško palo navikavanje na Natasu Ninković.... ali ne i na Ivana Bosiljčića :andjeo:

dok mi je Tasovac, jednostavno, nezamenljiv.

U prvoj emisiji, simpatije poklanjam dečaku koji je pevao makedonsku pesmu, muzičkom bračnom paru, svircu usne 'armunike ....

i trbušnom plesaću :cica:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Hej, odgledala sam deo zbog dece, oni su hteli da virnu kako ide ovaj šou i tako....

Onda spazih Ivana (ja njega baš baš gotivim) i zadržala se do kraja emisije...

volim što je isprašio one silne trbušne plesačice i to posebno onu što je dovela dete od 8 godina?!?

(da sam na njihovom mestu, tražila bih da je tuže za zloupotrebu deteta u medijske svrhe... ozbiljno vam govorim)

Inače, ne sviđa mi se ovaj šou, jer tu ima svega a najmanje pevanja :dry:

Doduše, onaj duet iz K. Dubice su bili fantastični :ok:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...