Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Ako ima nastavak:astasad:to mi se svidja.

Mada tek sad procitah komentare u Pressu.

U spotu su proizvodi koji imaju zaštićeno geografsko poreklo, i to nam je bila ideja vodilja. Postoje mnogi krajevi koji imaju svoje zaštićene proizvode, pa ih nismo stavili u spot. U početku je ideja bila da imamo samo dva-tri proizvoda, onda smo naknadno proširili listu. Promociju filma u Srbiji još nismo imali, ovo što se našlo na internetu nešto je što niko nije smeo da uradi pre zvanične prezentacije - objašnjava Čerovićeva.

I na Jutjubu, Tviteru i Fejsbuku, gde je spot pravi hit, pojavile su se kritike što je Kosmet izostavljen. Takođe, dosta je i zamerki žitelja Vojvodine što se od hrane iz tog dela Srbije pominje samo futoški kupus.

izvor/press

Izmenjeno od strane člana stiklica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Evo donekle i potvrda onoga što sam mislio da jeste u pitanju (zaštićeno geografsko poreklo)

jeste Turki.. zaštićeno je geografsko poreklo.. a to je običan 846d24fb.gif od zaštićenosti.

To malo ko.. ili niko, na proizvodu i ne vidi. I osim pravih "sladokusaca" nikoga (široke potrošače) i ne interesuje.

Geografsko poreklo ne "ulazi u cenu"... ni "u radni staž"...

Srđan Stanković, predsednik pokreta „Supernatural" i jedan od autora spota, kaže za Press da je urađen pilot-projekat za 13 specijaliteta koji imaju zaštićeno geografsko poreklo. On, ipak, ne vidi ništa loše u tome što u spotu nema proizvoda sa Kosmeta.

- Mi smo se bazirali na proizvode koji su u procesu zaštite geografskog porekla. Na Kosovu, koliko ja znam, takvih proizvoda nema.

bla bla blaaaa...

spot je lep za videti... ali tu je kraj.

Štos je u tome što brendiranje proizvoda ne pada s'Marsa.. i ne dolazi samo po sebi.

Da se malo manje tupilo o foteljama, privilegijama i pozicijama ove (i prethodne.. i pretprethodne) gamadi na vlasti, a malo više poradilo na imaGeU Srbije

imali bi mi danas ko zna koliko Brendova.. ne samo po pitanju hrane...

a naročito kada je ona u pitanju.

Samim tim i mnooooogo bolju i totalno autentičnu reklamu.

Sa "temeljom".

jbŠ geografsko poreklo.. i njegovu zaštićenost

Zaštićeni proizvod (brEND) je ENDe.

Tu je i geografsko poreklo... i "mapa" srbije" .. i slika Srbije... i sav ovaj narod što propade radeći za druge. Za tuđe "slave".

Tako smo prolazili sa Fruktalom..

tako prolazimo i dan danas.

Evo pogledaj (tek neke) rezultate našeg soBstvenog kretenizma ...

Car Lazar, Carica Milica, Kosovo Polje i Manastiraka... :huh: nisu naši proizvodi KLIK-CVRC

:hahaha::hahaha::hahaha:

ali.. p'šta

piše dole u dnu nalepnice.. mo'š lepo uz poMoć mikroskopa da proćitaš

geografsko poreklo Srbija

:lol:

i... nemo' neko da bi se zaebav'o da nam dirne u geografiju :zakletva:

ebaće mu i taDić i daČić materE

i faDere i bradere.

...a i sve peDere, kolko god ih taj neko im'o f69e6ff2.gif

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kao ljubitelj Mapet Shououva i gledajuci sa balkOna,

naravno da imam

nekoliko zamerki na ovaj spot.

Potkralo se nekoliko Gresaka koje su za svaku osudu.

Em sto muskarci , naglasavam muskarci , nose mleko i to u farmericama ,

i to u starim amperima.

Ajde dobro sto su u farmericama , modernizacija pa nekako i mogu da razumem,

ali su mogli kupiti nove ampere makar i na vasaru a njih ima zaista mnogo.

Pa na 3.01 pojavljuju se muve i to 6 komada , a muve i sir nikako ne idu zajedno.

I sam kraj je katastrofa.

Na vrhu Beogradjani uzivaju u svim tim blagodetima zemlje Srbije.

To neka simbolika ?

Mogli su da nauce , ili da ih nauce, kada vec piju vino kako se vino pije , to jest , kako se drzi vinska casa.

i onaj znoj pod miskom kod jednog ljubitelja vina i hrane za dusu u kosulji beloj nisu morali toliko napadno potencirati.

Kada se vec pravi promotivno- turisticki spot ondaK treba misliti na SVE.:uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...