Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Nije rec o tome da li samo pustis. Kad ljubavi nema i kad je to evidentno, zasto se muciti?

Ja ne umem da presecem odjednom, posebno ako je ljubav trajala. Grcevito se drzim dobrih vremena u uspomenama da bih mogla da odem, i zaista odlazim tek kada sam sasvim sigurna da je kraj. To se, do sada, desilo samo jednom, da sam bila sigurna da je kraj, iako sam sa tim deckom bivala posle toga, na noc ili dve. Draze mi je da budem povredjena nego da povredim. Mozda sam samo navikla tako, ali ja obicno cekam da me ostave.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kada ljubavi ima, onda je i kraj pocetak...ali ljubav se radja iz znatizelje,a traje iz navike...osecaj gusenja trenutno prozivljavam i da vam pravo kazem ne znam sta da radim. Kod ljubavi sam delimicni optimista,pa se trudim da ta veza potraje i popravi se...Uvek se zamislim kada setas npr pijacom i uzmesh majcu jer je simpaticna..posle je bacis jer ili je unistena ili postala dosadna...stvarno su retke stvari u tvom ormanu,u tvojoj kuci koju cuvas ceo zivot,ponekad i ne uspes da sacuvas. A tek covek? Koji je promenljiv,kao klima,kojeg mozes i voleti i mrzeti...kako to pronaci i cuvati ceo zivot i naici na takvu ljubav? Budala sam izgleda sto u to verujem,nego da se vratim na temu.

Kako reagujem? Ne reagujem,pustim da se same stvari odvijaju,ukoliko pocne previse da me gusi i da mi smeta,odmah presecem. Ne misleci na posledice. Ali kao sto sam navela gore,uvek se nadam takvoj vrsti ljubavi,zato i ne prekidam odmah...vec pustim i nadam joj se. Samo uvek zaboravljam...potreban je jedan glavni zacin,kao u supi rezanci,kao kishi nebo,kao vetru da bi se cuo,lishce...a to je strast! :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 godinu kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...

Ostavljate i odlazite?

Ne ostavljam.

Ne odlazim.

Ako mislim da je to nešto što vredi

i ako sam uložila deo sebe u sve to

trudim se i borim i dalje...

i verujem u to... verujem u nas...

sve dok druga strana pokazuje da isto misli

ali ukoliko druga strana ne misli da sve to vredi :beyond:

povlačim se i to je to...

Znače mi mali znaci, sitnice

kojima druga strana daje na znanje da

i ona želi da to uspe :uredu:

ukoliko toga nema :mahanje:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...