Idi na sadržaj

TV SHOP-ovi


Preporučene poruke

Pojavili su se davnih dana nudeci 'kupovinu iz fotelje'. Reklame, koje imaju znatnog medijskog vremena i prostora na svakom TV kanalu, i primecujem, da su sve agresivniji u svom privlacenju paznje narodnim masama. Razne magicne kugle, prostirke, tiganji, naocare, brushalteri, nozevi, sokovnici, etc, i cene 'prava sitnica'...samo da se okrene broj na ekranu, i stize nam na kucni prag. :vez: Lm, da li vas nervira sto sad i filmove prekidaju, pored onih redovnih reklama, i sa TV prodajom? Da li ste nesto od toga kupili? Pozeleli da kupite? Da li mislite da jesu kvalitetom to sto prikazuju, ili samo prodaju maglu? Verujete li iskustvima zadovoljnih kupaca, koji nastupaju u prezentacijama?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja ne padam na priče iz top shop-a, ali moja deca su fanatici... sve što vide misle da je to baš tako i sve bi da se nabavi za kuću :hmm:

Jedini proizvod koji sam kupila je super secko i to još pre dobrih desetak i više godina i još uvek traje i oštar je, ne rđa i stvarno je lak za upotrebu :uredu: takvi modeli se više ni ne proizvode, sada imaju neku moderniju varijantu, ali ja mislim da je isto tako dobro kao i ovaj moj.

Drugu stvar koji su kupili moji muški prilikom jedne nabavke je spider pen, onaj tiganj u kome se ništa ne lepi i ne gori i stvarno je tako... a palačinke u njemu su prva liga :ok:

Međutim, u silnoj poplavi raznih ponuda ja baš ni ne pokušavam da razaznam šta tu valja a šta ne, ne obilazim takve radnje, a ne idem ni u nabavku, tako da.... ko želi neka kupi...

Sad, da li im verujem ili ne da je baš sve tako kako kažu, ne znam :neznam: teško...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Od dry cooker - a i onog praska sto sluzi kao zakrpa kad peglas nista pametnije nisu smislili. Meni su super te reklame, valjda me fascinira kako su uvek svi nasmejani, isto kao kad se reklamiraju ulosci :beyond: Realno, proizvod mora da se proda.

U preporuke ne verujem ako nisu potekle od ljudi u ciji sud verujem, pa tako ne verujem ni u preporuke ljudi koji govore u tim reklamama.

Jedina stvar koju sam htela da kupim iz tog Top shopa je neki uvijac za trepavice, ali je odavno prestao da se reklamira, ima sigurno vec 5 godina. Drugo, prosle nedelje sam kupila silikonski grudnjak, ono sto se samo nalepi za grudi i kopca se u sredini, ali ne preko Top shopa nego kog Kineza, ali ga sigurno ne bih uzela ni tamo (po mnogo manjoj ceni) da nisam videla reklamu.

Sta znam, nemam neki stav oko tih reklama, samo ih je mnooooooogo brate.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne smetaju mi reklame iz prostog razloga što nikad ne gledam tv. :lol: Jedini proizvod od tih oglašavanih a da je kupljen je neki magnetni pojas za koleno, koji je dedi dok ga je koristio zaista umnogome olakšao kretanje. Po njegovim tvrdnjama bol je u potpunosti nestao nakon par dana nošenja. Nemam unapred pozitivan ni negativan stav prema tim proizvodima. Verovatno da podjednako mnogo ima onih kvalitetnih, kao i onih koji uopšte ne deluju... kao i van TV shop-ova uostalom.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ono što ja znam o tome je da su ti proizvodi mnogo skuplji nego što im je proizvodna cena, pa je zarada od jednog upetostručena. A ima ih mnogo jer firme koje ih prodaju imaju dogovor sa TV stanicama o podeli profita-isplati im se i to. TV stanice popunjavaju program veselim i nasmejanim licima i zgodnim manekenima u spotovima, a i zarade nešto.

Lično sam kupio par stvari, ali samo na preporuku ljudi koje poznajem, a imali su pozitivno iskustvo.

Kada mi smeta, promenim program. Daljinski upravljač je izum veka što se tiče modernih tehnologija! :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kada vidim reklamu o novom proizvodu, odgledam je...cisto iz radoznalosti. Kada se pojavi eN_ti put ...radi daljinac. Lm, setila sam se da sam i ja nesto kupila 'iz fotelje', i to pre nekih dvadesetak godina - cuveni stomak ekiminator :roll: i neki bandazer za ispravljanje ramena. Teglila sam se onim federima, koji su imali naviku da se otkace, a bandazer me je toliko zuljao da sam ga nekom poklonila :uzdise:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da nisam nikad nista sebi uzela iz Top Sopa ali keva se pali svako malo, a posto u njenom malom mistu nemaju prodavnicu, odem ja da joj uzmem to sto je bezecovala. Proizvodi su tako-tako, nisu ni obicno smece, nisu ni dostojna vrednost cene koja se za njih trazi ali hajde svakom se desi da baci koji dinar ovamo ili onamo.

Malo mi je smetalo to sto kad odete tamo prodavac isuche neki upitnik i krene sa preintimnim pitanjima za nekog ko je tu da vam proda tiganj ili milorad mustiklu. Tipa gde stanujete, koliko imate godina, cime se bavite, jeste li udati itd.. U takvim situacijama se uvek lomim da li da eXculiram jer kao nije on kriv, kriv je onaj ko je sistem osmislio a kog ja necu nikad videti u zivotu pa necu ni imati priliku da mu kazem da mu je osmisljaj djubar ili da odgovaram po svom nahodjenju, npr. da zivim pod varadinskom dugom, da sam po profesiji gonich rucnih kolica, da imam 99 godina itd..

Tesko covek moze ugoditi i sebi i drugima.

Likovi koji ucestvuju u tim reklamama na TV-u su blago receno izvestaceni, prenapadni i nikad u nista ne bi mogli da me ubede, ukljucujuci i dormeo dusek i letvice smaranje, a gde je smaranje tu je i Tanja Banjanin.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Uzeo sam ove dormeo jastuke i matrace, posle se sve pojavio u Metrou za pola cene.

Uglavnom je sve preskupo, verovatno zbog troskova TV reklame.

Ono sto me vec iritira kod njih:

1. Stalno me zivkaju na mobilni i salju emailove. Ako odbijem nesto, pokusaju da igraju na moju sujetu. Kad ih nazovem, znaju sa kim pricaju, znaci sve moje podatke imaju na ekranu. Zele da utrape posude koje su po pravilu male, zato su i tako jeftine.

2. Trazio sam jedan prokleti tiganj sa porculanskim umetkom, i slucajno pitao cenu kompleta, i do dana danasnjeg mi nisu ponudili taj jedan jedini tiganj, vec oce da mi uvale komplet, a ja sam vec davmo kupio set u Metrou za pola cene.

3. kupio sam grejac sedista i masazer za kola u uverenju da ce da mi greje goozu u zimskim danima, a ono greje samo ledja! (pretposlednja kapljica)

4. i onda me neki dan nazove devojka da sam dobio zgoditak dana i dobijam x jastucica, y jastuka, te serpe i lonce, te ovo, te ono, sto kosta 20.000,00 dinara, a meni ce sve to datiiiiii zaaaaaaaaaaaaa 10.000,00 dinara.

-E pa necu, hvala.

-``Ali gospodine stvarno je steta odustati od tako dobre prilike!``

-Hvala, necu!

-``Uzmite onda u pola cene vasu srebrnu clansku kartu za pogodnostima, bla bla...``

-Hvala, ne zelim, potreban mi je sad novac za druge stvari...

-``Stvarno je tuzno gospodine sto vi svoje pare trosite na druge stvari, umesto da iskoristite priliku da se zdravo hranite i bla bla bla bla...``

/kod mene pao mrak, usta mi se pene, hteo bi da urlam kao lav i onda se setim mojih divnih i mnogo obozavanih Amera i samo jedno kazem, i to tiho:

-Hvala, pare su moje, ja odlucujem o njima...

-``u redu gospodine stvarno je steta...``

Pare su moje i ja odlucujem o njima! :astasad:

:kez:

Izmenjeno od strane člana shumica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pre par godina kupila sam mojoj kumi iz SLO neki sokovnik u TOP SHOP-u. Zbog garancije i ostalih stvari račun je glasio na moje ime i od tada me imaju u evidenciji. Pozovu me povremeno, siti se ispričamo, i uvek bude na kraju po mom-šipak od kupovine...:lol:

No nisam to htela da kažem...

Moji prijatelji prave reklamne spotove za TOP SHOP i na taj detalj sam ja skroz zaboravila.

Prošli vikend, ja u šumici...odmaram telo i mozak, porukicam sa mojim drugom na FB u sitne sate.... i u neko doba legnem da spavam, upalim TV čisto da pogledam šta se dešava u svetu :lol: Naravno, zaspala sam posle 2,5 minuta...taman me prvi san obuzeo... negde oko 3.30 sata noću, čujem ja moju Zocu kako priča..ALI PRIČA!! Pomislim-Kako smo se slikovito zezvečeli moj drug i ja, počela sam i da ih sanjam!!.... ali nešto mi čudno....kako tako "tečan san"....sve lepo klizi...nadovezuje se....polako se budim...ona i dalje ona priča... Gledam, njih nema u kući, ali tu su...čuju se a ne vide se?!??!...Kad ono TV reklama za- H2O MOP X5 paročistač. :lol:

Kad je ujutro nisam ubila, nikad neću :lol:

Na svo ovo, moj drug je imao komentar - "Pazi, meni uopšte nije jasno zašto ti tamo uopšte i pališ TV? Zar ti nije bilo dovoljno moje društvo pre sna :fijuk: "

Kada malo bolje razmislim, 100% je u pravu! :ggg:

Da ne bi neki rekli kako sam oFF da zaključim: Ni do sada nisam ništa kupila a sada tek neću!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...