Idi na sadržaj

UpomoooooooooooĆ


Preporučene poruke

Hajde ovde da pišemo o problemima koje imamo na internetu.

Evo za početaj ja imam problem na jednom od imejl naloga na Hotmeilu. Sreća pa mi je na tom nalogu lista kontakata veoma kratka, pa sam uspeo da svim objasnim da "nisam kriv". Radi se o tome da mi je neko upao na nalog i u moje ime svima na listi kontakata šalje meil bez naslova u kojem se nalazi samo link ka nekoj internet stranici.

Kako to "izlečiti"?

Ima l' helpa?!? :(

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

za prvu pomoc promeni lozinku...koristi ovakav tip lozinke fhys@&%!^^^*

ionako ima opcija da je upamti

promenu lozinke radis sa vremena na vreme

ako ti se kako kazes ulogovao i slao mejlove sigurno imaju kopije u sent folderu...pogledaj sa kog naloga je slao i stavi ga u blok listu

skeniraj racunar antivirusom i nekim spajver programom...malwarebytes npr

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Eh da, zaboravih tu važnu sitnicu, u folderu "Poslato" nema tragova slanja meilova!? To mi ono najčudnije. Zato sam i tražio pomoć, jer da su tragovi ostali, onda bi promena lozinke radila posao. Doduše, ja lozinku nisam promenio, pa da probam hoće li pomoći, no uradiću danas i to, pa ćemo za koji dan videti ima li rezultata. Ali bez obzira veoma mi čudno sve deluje. Imam utisak da to nije odrađeno ručno, no da je u pitanju mašina i neka vrsta automatike.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ma će uradim i to, čim dođem do daha, ali zanimljivo mi je što taj nalog otvorim tek jednom, dva puta mesečno, a ovaj moj "pravi" nalog, koji mi je non-stop otvoren, ništa!?! Zato i nisam krenuo da čačkam po mom računaru i tražim razne parazite.

Bajdvej, imam legalan i redovno apdejtovan Kasperski AV. :dry: Ipak će, kad stignem, da prežuljam disk sa nekim "specijalcem" i promenim onu lozinku. Će javim rezultat.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...