Idi na sadržaj

Izađi na crtu - za koga navijate?


Preporučene poruke

Paaa, nije da se nije javio poriv da navijam za autsajdera (po difoltu - 'ae, uzmi im kintu' :stid2:), ali gotivim Milana, i ukoliko bih Izadji na crtu uvrstila u redovan gledljiv program, verovatno bih bila na muci. Lm, navijanje ce zavisiti od konkretnog izazivaca ...imaL herca, mOda tj. sportskog duha (ili, sto da ne, zgodan dasa :strikeraj:). ........Sinoc sam gledala do jedanaeste igre, a onda mi klonula glava ..........zna li neko KO je pobedio? :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

E,ovako..Ja ne pratim tako te igre i igrice..Aliiii-Milanov protivnik u ovoj igri,u prvoj jEpizodi je momak moje zaove,tako daaaa...Baš mi milo što je dečko pobedio,a i uverila sam se da nije nameštaljka u pitanje,mada nije da nije bilo da se muva..Eto.Fakat,pogledala sam ovu emisiju jerbo je mene poznata osoba (uz to i veooooma kvalitetna i ok:roll:) učestvovala,nervirala se do kraja,i na kraju se radovala poput majmunČeta njegovoj pobedi :jupi:.. Tako da,to je to! :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

:Gledao sam samo prvu igru u prvoj epizodi ali me je iznenada preplavila neka nostalgija

pa onih preostalih 14 nisam gledao.

Naime , setio sam se jedne seoske slave a udaranje u tesku koznu loptu

je bio pravi '' ispit muskosti '' . posebno ako si na slavi sa devojkom.

Secam se da je od mog udarca aparat zavijao samo tako ( jos se prica o tom ispred prodavnice uz ladno pivo )

a posle sam joj vazdusnom puskom i jednu ruzu skinuo ali to nije bitno.

Da ne duzim i da se vratim na temu .. po tom konceptu emisije izgleda ce biti zanimljivo

i obecava dobru zabavu.

Sigurno cu gledati neku sledecu epizodu a mozda se i prijavim.

Imao bih prednost u samom startu.

1: 0 za mene posle prve igre.:kul3:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam da li baš sve, ali igre iz epizode, u epizodu se menjaju. Stalno ubacuju neke nove. Navodno ni Milan nije obavešten šta ga čeka u narednoj epizodi. ;)

Ukoliko ostaje ova u kojoj treba snaga plus tehnika ili neka igra tome slicno ...eto mene.:)

Izgleda mi zanimljivo .......kao neko osvezenje u moru '' zabavnih emisija '' koje se prikazuju.:uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
Ne znam da li baš sve, ali igre iz epizode, u epizodu se menjaju. Stalno ubacuju neke nove. Navodno ni Milan nije obavešten šta ga čeka u narednoj epizodi. ;)
Nisam znala to, ali ima logike. Prvo, emisija, samim tim i takmicenje, traje p r e d u g o. 3-4 sata?!? Kapiram da su ful popunili programsku semu, ali tesko da ce toliko da drzi paznju. :hmm: Valjalo bi igre 'ubrzati', i sabiti ih u dva sata neizvesnog takmicenja. Drugo, bzv je sto 'faktor srece' odlucuje o tome koji ce od trojice izazivaca da 'izadje na crtu'...menjala bih i to (mozda nekom igrom?). ..........ps. Neka me pozove produkcija, imam sijaset ideja :cica: :kez:
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...