Idi na sadržaj

Za koliko novca biste se odrekli interneta?


Preporučene poruke

kad bih u zamenu za net dobila nekog - eto

:smoke:

nisam ja neki strasni ovisnik..navika,navika,pa odvika.....

radje bi putovala svetom nego sto bih visila s nogama pod dupetom na internetu

a i taj net....oduzeo mi je vreme za citanje,hiljadu puta mi je izavrela voda za kafu,zagoreo rucak,zakasnila sam na sastanak

zbog njega sam nekoliko puta slagala da sam bolesna i da ne mogu napolje..

sama steta.....:dry:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Razmišljam na ovu temu i ne znam šta bih tačno odgovorio. Internet je postao sastavni deo naših života, ali ipak mislim da bih uspeo da ga se ratosiljam ako bih dobio sumu koja bi omogućila neku veliku životnu promenu. Sumnjam da bi me manje od šestocifrene sume u evrima ubedilo da zauvek batalim net.

Pitanje je koliko bi takvo obećanje uopšte bilo održivo, kad bolje razmislim. Svet se razvija i internet postaje sve značajniji deo svakodnevice. Kako vreme prolazi, tako bi mogao postati njen neodvojiv deo, tako što bi bio ugrađen u sve pore sistema i dnevnog funkcionisanja ljudi.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

... ne da mi je internet toliko bitan, nego pare nisu > a i uvek se nekako snadjem :) ... eto i komp sam ,,prodavao,, milion puta pa sam se snashao i bez toga. Dodushe volim da imam neku varjantu u krajnjoj rezervi, nekako opushtenije reshavam frku (kao shto je na primer konobarisanje)

Ovakva pitanja #cene koshtanja su mi ,,shangrinska kozza,, (pazi shta zzelish mozzda ti se i ostvari)

Ne bih podneo da na ovom svetu (shto bih naGlasio) postoji neshto meni nedostupno ... (chitaj ,,palata i jahta,, (citiram saMoga seBee :ajme:))

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...