Idi na sadržaj

Do kog ste zaključka danas došli?


Preporučene poruke

Da ustvari i ne znam zašto sam ja insistirala na kupovini i ugradnji klime, kad mi stan nije na sunčanoj strani ulice...i nije toplo u stanu...i da je red da je upalim kad je već imam...a dok je nisam kupila, krava mi na repu sedela... :fijuk: i da sad moram nikotinski užitak sebi da priuštim na terasi...i da će mi se ondaK veš usmrdeti i da mi ne mož' nikako ugoditi hhhk.gif

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 4,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pad dokazuje da sam čovek. Pad dokazuje da živim. No,  bez obzira na sve, treba ustati,  nabaciti osmeh i krenuti napred... bez osvrtanja...  

Da volim kad vidim nadrndane osobe. One..što do podne mrze same sebe a popodne ceo svet. Onda tu svoju "mudrost" življenja prosipaju na sve strane. Zašto ih volim? Samo zato što shvatim da je moj

Da od razmenjivanja recepata ne mogu da stignem da isprobam forumske *ebace..:hahaha:

Zakačene slike

jebesh ovako dosadno leto....

nikakva eksplozija poroka,sumanutosti i dekadencije

sve nesto mlako...te promocija knjige,te ulicni performans,te generacijsko smorno okupljanje,te jedenje lubenice...

nista bre normalno da se desi

i zato idem na taj jebeni cemernik

u ponedeljak

i nem pojma kad cu da se vratim

mozda me pojedu vukovi

ili put odnesu kise

ili nadjem nekog zgodnog Vlasotincanina pa se zaljubim ko majmun,pa pocnem da mu tepam na juznjackom.....pa postanem i ja fina zena

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ajde probacu Ja ... mada je malko na silu > kondam i da bih tek veliku konfuziju napravio pokushavajuci da sazzmem gomilu stvari koje su se izdesavale (u proteklom periodu) i #kontanja u hodu ... ili u kadi.

Ipak sam izabrao jedan zakljucak ... naravno da smo (svi mi ovde) po dIfoltu u svemu naj naj naj > i u dobru i u zlu uu NO Ja sam najJiji kada treba da se donese odluka o promeni bilo cega/svega

Ponudu sam na prvu odbio (mada jesam biJo malo mamurno/bolesAn)... a onda sa jutrom (koje je, jelte, pametnije) krenuo da #prevazzinjem da priVatam.

Hocu? Necu!

Hocu! Necu?

Ajde da otvorim poruke u telefonu i trazim prvu rec koja u sebi sadrzzi ,,da,, ili ,,ne,, ... primljene poruke ... cim otvorio izadje ,,Daco,, (poslednja primljena)

I tako ...

Za nedelju dana idem za Beograd :)

....

Kazze mi drugar da je to zbog horoskopa strelac/shkorpija ... da on kao dupla vaga ima poFajnih problema u takvim situacijama

Zakljucak:

Nemam problema !

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...