Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 114
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

devojke/žene koje obuku minić,pa ,dok hodaju,sve rukama povlačU isti nadole..kao ni devojke/žene koje istaknu svoj (lep) dekolte,pa prevrću očima jer drugi pilje u isti..mis'iiim-koj' moj ga i ističe,

... zato što ih supermod ne ''disEjbluje'' ... Nisu mi jasna ovakva sMaranja :fijuk:

Kako ljudima moze ikada da bude dosadno..

... zasto se neko nervira zbog sitnica ... a neko ne nervira ni zbog krupnica? U cemu je kvaka? U pasivnom posmatracu sa drugojacijim arsinima za 'nerviraj se-ne nerviraj se okidacima', ili su u pitanju razni bioritmovi dnevnih desavanja, ili znanja 'znanja skaliranja prioriteta' (pa se trivijalne stvari-ljudi oduvaju kao prasina sa stare knjige, a oko bitnih se 'iz stomaka' upinjemo da pomognemo, razresimo, etc) .... Ne razumem :vez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 5 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...

Nikad neću razumeti Maru koja ovo nikad neće razumeti... pa ću joj odmah pojasniti (da bi uvek razumela :lol:)

Maro,

Da bi to razumela, ne smeš kao prvo gledati u ogledalo. Jedna je Mara :pehar:

Po/Gledaj oko sebe.. pa ćeš jasno videti

i odmah razumeti

da od Boga većeg veseljaka nema.

Da ume i te kako da se poigra.. i s'tim rebrom... i s'svim ostalim.

jbt.. ima žena koje (kao da) je na/pravio od viška kozZice odbačene prilikom Adamovog sunećenja :ggg::ggg::ggg:

Jeste to savršenstvo

ali, savršenstvo BoŽje zaebancije.:hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

...tu večitu potrebu za izvinjavanjem, suptilnošću i sličnim ljigavštinama, naročito kad treba izneti svoje mišljenje koje se možda neće dopasti većini. Direktno sam inspirisan pričom o pravopisu na forumu, da se razumemo. Ja bih ponovio po ko zna koji put da nemam želju da razmenjujem misli, razmenjujem brojeve telefona ili se ne daj Bože upoznam sa bilo kojom osobom koja konstantno piše neznam, nemogu, neverujem, nebismo, dali, ne bitno, ne vezano, da ne nabrajam više. I nikada neću razumeti razloge zbog kojih bi neko pomislio da treba da se izvinjavam ako to napišem javno.

:lazygirl:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...

Eto, ja sam rodjeni moron ondaK :kez: Doduse, i jesam, ali o tome nekom drugom prilikom. Uzivam u stiklama, pretpostavljam da sam se i rodila u njima :beyond:

Ne mogu da razumem kako neko ne moze da voli da jede slatko. Posto ga preko nedelje ne jedem, ja jos u ponedeljak smislim sta cu slatko jesi u subotu (obzderala sam se od lenje pite sa jabukama). Ne mogu da razumem kako to neko ne voli.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...