Idi na sadržaj

Veče sa Ivanom Ivanovićem


Preporučene poruke

Gledala sam i ja emisiju :uredu:

Stvarno je bio dobar i on u ulozi voditelja, a Sting me je oduševio, sasvim :uredu:

Inače, ovaj šou gledam samo ako su u najavi neki dobri i interesantni gosti, a u petak je to svakako i bilo... a i volim što ume da ''očepi'' svakog, bez izuzetka i što ume da napravi fazon i na svoj račun :uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

...razocarala sam se :( Sting je 'za zilet' viSi od Ajvana :( ........taman sam mu oprostila 6O fenomenalnih leta ...i sto je ozenjen pride, ali visinu ne mogu, i Slus :dry: ..............ps. Gledam Ajvanov show.... spiku sa dobrim gostima preferiram, ali mi kao 'stojeci komicar' cesto bude degutantan :vez: ..............ps. No.2. Izdvajam, pored ove sa Stingom, i emisiju sa Cankom ...bila je 'opste narodno veselje'.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Meni je ona emisija sa Čankom bila seljačenje i nisam je ni odgledala do kraja i žao mi je što je od svih snimaka gde ima ta tambura koju je poklonio Stingu da se čuje, pustio baš snimak iz emisije sa tom personom :dry:

A bila mi je dobra emisija sa glumcima ''Montevidea'', sa Partizanovcima ( Sale Đ.), sa onim zvezdinim nekadašnjim zvezdama i sa Noletom... :uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 godinu kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...
  • 1 mesec kasnije...

Sinoć :srce:

uf!

sinoć mi je bilo puuuuno :srce:

Prvo sam na twiteru videla da je Ivan uzeo off veče

i da će biti veče BEZ Ivana I.

kad ono emisija počinje a pojavljuje se Đole

sa sve Panonskom mornaricom :uzbud:

Sinoć je zaista bilo pravo veče...

čak me je i majka zvala da mi kaže da je Đole gost-domaćin

i da ona i taja uživaju... :uredu:

Ne znam u čemu sam više uživala... u njegovoj priči ili u pesmama...

a odabir je bio :ok:

da me je pitao, ne bi bolje nabrojala... :)

Ko nije gledao, ima repriza u nedelju,

obavezno pogledajte...

lek za :srce:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Volim Đoletovu muziku, volim Đoletov smisao za humor.

Ivanove emsije su mi nekada dobre, nekada osrednje ali mene uvek zanima njegov gost a ne on...nekada ima neumesnih komentara, ne primerenih pitanja..ali nije mi bitan on, bitni su mi gosti i zbog njih i gledam emisiju.

Znala sam da će u petak bito Đole gost jer mi, jedna od mojih kuma poslala u utorak sms-"Odoh u BG na snimanje Đoletovo kod Ivana Ivanoviće, emisija ide u petak."

Naravno da sam sa nestrpljenjem čekala emisiju i uživala u njoj.

Baš smo kuma i ja komentarisale kako Ivan nije ličio na sebe. Stekle smo utisak da je on sam toliko bio srećan što mu je Đole bio gost, da je jednostavno ostao bez teksta. Kao da mu se ispunila životna želja.

Možda grešim, no stekla sam utisak da mu je srce puno i da mu je bilo dovoljno samo to, što je Đole tu, da više ništa nije bitno..i da ne mora čak ništa ni da ga pita.

Zaista smo uživali svo troje, iako moj muški ne voli ni Đoleta ni njegovu muziku.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...