Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Izvor: Tanjug

Priznanje Lejdi Gage da jede hranu za bebe dok je na turneji dovelo je do dramatičnog porasta prodaje hrane za bebe, preneli su britanski tabloidi.

''Prodaja bebi hrane bila je statična ali nakon što je objavjeno da je Lejdi Gaga obožavalac, potražnja je vrtoglavo skočila jer je žene kopiraju,“ rekao je portparol vebsajta Okado, specijalizovanog za prodaju namirnica.

Takozvanu ''gu dijetu“ osmislio je trener Trejsi Anderson koji je prethodno radio sa Madonom i Gvinet Paltrou. Program podrazumeva jedan konkretan obrok dnevno, dok se hrana za bebe uzima da bi se zavarala glad.

Nepobitna činjenica je, nažalost, da "zvezde" poput pomenute Gage diktiraju modne, prehrambene i mnoge druge trendove mladim naraštajima. Ovo se posebno odnosi na SAD i zapadnu evropu, ali sve više i kod nas, kako talas globalizacije napreduje. Lično, nikad nisam obraćao naročitu pažnju na to šta zvezde oblače, kako se hrane, pa ni na njih same - prosto nisam opterećen nikakvim idolima, ne upravljam svoj život prema njima.

-------------------

Koliko vi obraćate pažnju na novoproklamovane "zvezde"? Jeste li primetili neki konkretan uticaj njihovog načina života na svoj, ili živote nekoga iz vašeg okruženja? Kako gledate na takav uticaj?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kada bih sledio tu pevaljku nosio bih šniclu na glavi :lol: možda mi je bilo zanimljivo kada sam bio mali, da pratim te 'trendove' i šta ti ja znam. Sad, jok. Garderobu gledam kao nešto što će da me greje kada je hladno i tako to. Kupujem kvalitet, a ne obavezno brend. Meni je recimo fascinantno bilo kada bih na minus temperaturi video devojke u kratkim suknjama i još gore sa golim leđima i stomacima :blink: Tako je valjda moderno bem li ga, pa neka odu i bubrezi. Hrana isto. Jedem šta mi prija, neću sigurno da jedem bebi hranu :lol: Ono, glupo mi je i smešno sada sve to.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

ITeKako obraćam pažnju na to šta ko oblači.. ne samo zvezde.. I ne samo u smislu "odelo čini/ne čini čoveka".

Imam sreću, čast i izuZetno zadovoljstvo da živim život jednog blizanca, koji je upoznat sa standardima i protiv njih nema niŠta, ali koji vrlojakopuno voli otkačenosti i ekscentričnosti.. ne samo u odevanju :roll:

Volim vizuelne ekscentrike.. i ekstreme. Još ako se pogodi da uz dobro pakovanje ide i isti takav sadržaj, da to unutra ume dobro da se nosi sa tim spolja.. odmah mi se rašire i zenice i venice..

one to volU :neznam: i ne pitaju me za doZvolu.

Obožavam dOObre stilove i stajlinge.

Po njima se prepoznajem s'ljudima, po njima ih grupišem.. i memorišem.

Nikoga ne kopiram :smoke:.. ne zato što me je blam (što ne znači da za sram ne.Znam :lol:)

već zato što je moj ukus posebna priča (slobodno lezite, saĆu da vam je ispričam :hahaha:)

Moj ormaN.. to je čudo neviđeno.

Tu ima svega. (osim patzova i lesheva)

Ja sa takvom sadržinom ormaNa mogu, ako poželim.. u vrlo kratkom vremenu da se nabudžim, zrihtam i skockam

za konĆerto neke filHarmonije, kamernog orkestra ili samih goodacha

za BaleY.. recimo SpandaU

za sedenje na stepenicama filoSofskog fakulteta sa starim nadrogiranim hippYjima

za (ako mi natrči) neki karneval ili maskeMbal

za (dosadni) satanak sa recimo Tadićem.. il' nedajBože s'DachiĆem

za neku akciju poput hvatanje Ratka

za neku bežaniju poput RaTkove

za foliranje na nekom feŠnSelekŠn koktelu

za ranDes sa Ian AndersOnom

za skakanje i bljuvanje vatre na ne.com rammsteinovskom ludilu

za iznenadni skup DarKera

za pristojni roditeljski sastanak

za prisustvovanje na nekom otvorenom suđenju od velikog značaja za mene (i moj stil :lol:)

za dugo purovanje vozom, autom, brodom, kamionom

za s' bilo kim, bilo gde.. i bilo šta.....

tu sve imam ja.

Tako da..

šta li sam ono htela da kažem :ces:

aha..

Gaga ima dobro telo.. mnogo dobar glas i odlično peva

al' s'facom i s'garderobom se malo proser@va

.. valjda baš zbog te bebi hrane... ne godi joj :neznam: nije njen sTil :lol::lol::lol:

Izmenjeno od strane člana Glisha
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne obraćam pažnju, jer smatram da sve što je rečeno ili urađeno,

ima određeni cilj - reklamu... pa makar i lošu... samo nek' se priča...

Ne verujem da jede baby hranu, što može da bude, i ne mora,

nisam bila kod Gage, i nisam joj zavirivala u tanjir :beyond:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam previse matora i previse svoja da bih nekog kopirala..radim na sebi, sto bi rekli, dobro se odrzavam i mogu sve da obucem..ali necu..pogotovo ne bih jela bebi hranu, samo zato sto su novine pisale da tamo neka Gaga to jede i izgleda super..evo ni ja ne izgledam lose, a jedem cvarke..:kez:

A da nam je omladina uniformisana, jeste..i to je tako zalosno..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ako se tema odnosi na idole & uzore, te kopiranje istih...nisam, ni nekad, ni sad ...msm, nekad sam u svemu htela da budem nalik starijoj sestri, ali od onih javnih licnosti, ne. Reklamna masinerija koristi zvezde zarad profita ...'zastitna su lica' mnogih proizvoda, a pitanje je da li i sami to privatno upotrebljavaju. Mene zabole uvce - gde jedu, sta jedu, na sta miriSu, gde se oblaCe-ili cije krpice nose...ne dotice me uopste :strikeraj:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 5 meseci kasnije...

Ne dajem ja 5para sta one jedu,gde kupuju markirane krpe,sta nose,gde nose...

Znam samo da nam plasiraju svakojake gluposti.

Zvezde pricaju o nekim dijetama kako se hrane, a sve odreda plasticne kao Bratz lutke.

Dale gomile para za zatezanja i isisavanja masnih naslaga i skidanja slanine.

Znas sta mi je krivo?

Ove nase devojcice kopiraju te isprazne lutke sa naslovne strane i zavrse u bolnici sa nekom bolescu bulumije,anoreksije.

Mislim da pojedinim zvezdama treba zabraniti i da pricaju.

Jer mnoge ne znaju ni sad da sklope prosto-prosirenu recenicu.

I sta sam htela reci.....malo ih koje bi bile nekom uzor,idol.

Meni sigurno ne.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...