Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Pocinje od samopostovanja,ali ne i od samoljublja. Iskazuje se moralom,ali ne teoretisanjem vec delanjem. Usadjuje se vaspitanjem. Kroz samopostovanje,odredjujete svoje vrednosti prema kojima delate. Nepostoji ni jedna situacija u kojima bi ste na svoje vrednosti bacili mrlju. To je za mene dostojanstvo.Biti dostojan samog sebe i drugih,prema svojim vrednostima i principima u bilo kojoj situaciji. A ono sto omogucava stabilnost svega toga,jeste umerenost...da ne duzim :)

Sta je ono? Kako bi ste odredili? Da li ga primecujete kod drugih ljudi? Koja je njegova srz?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

U pojedinim situacijama primetim kod sebe da nemam ni trunke dostojanstva. Pokušali su roditeljii da me vaspitaju i da mi usade neke moralne norem u tikvu, ali nije vredelo. Za mene je parola cilj opravdava sredstvo, potpuno legitimna i srozaću se na nivo amebe ako nešto želim da postignem

Međutim, ne znam gde sam napomenuo da mi je horoskop jeb'o majku, pa sam počeo da se ponašam k'o plačipička, ali to će se promeniti, jer kanim ponovo bit' taj stari dobri, nečasni, pomalo dostojanstveni čovek :lazy:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

U karakteru ličnosti, dostojanstvo je isto što i kičma u tjelesnoj karakteristici iste lichnosti :zakletva:

Kako u lepezi kichAma imamo: zdravu, pravu, granitnu, mermernu, ukochenu, iskerefechenu, kilavu, grbavu, savitljivu, glibavu, mekanu, kašastu, metiljavu, obolelu, cmoljavu.. i još niz poDkategorija

Tako u ventilatoru Karak tera imamo ista taka do Stojanstva. :hahaha::hahaha::hahaha:

FiguratiUno... ako nekoga odvališ beJ Z bol palitzom, nogarom od stola or stolitze, motkom ili štanglom po kichmi, ti si mu ustvari skrhao, razbucao i raspršio ništa drugo do :neznam: dostojanstvo.

Dostojanstvo je znači najvažnija stvar za jednu lichnost,

jer dŽaba joj (lichnosti) sve.. ako joj se syebe kichma.

Ima primera, gde se može živeti i taljigati i bRez kichme i dostojanstva.. ali to su već gmizavci, puževi, pijavice, crvi i gusJenice...

a to s'nama (ljudima) nema nikakve veze.

trenutno.

O tome možemo prodiskutirati na Temi " Šta ne volim" :hahaha: da jedem :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...