Idi na sadržaj

Gde je, šta radi?


Preporučene poruke

  • Odgovori 66
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Vratio se iz teretane gdje je dizao 200 kg jednom rukom! ...prošao pored par znojavih djevojaka koje za njim već odavno, pročitao im na licima da slušaju Šaku Polumentu, sjeo na traktor i došao kući.

:hahaha: Odavno se nisam ovako slatko nasmejao. Stvarno ste kreteni, svi do jednog. Elem, najbliža istini je bile Beliverka, s tim što sam u to vreme već bio u nekom polusnu kao i ceo jučerašnji d

E, sad mi pala na pamet jedna igra, mislim nije kopipejst pa ne znam da li će vam se svideti, ali ajde da smislim pravila u letu, evo ovako: ja kažem da u ovom trenutku ( 22 58 ) recimo Sunflower (

Ja sam pogodila, spavao je :kez:

Ae Maro, sad ni ti ne kapiras :dry: ............. Morf je trebao da dodje i da kaze:'Jesam - spavao sam ... Mara je pogodila' :roll: ............. a onda zada: Sada je 5 do dvanaes, misim da Veca cisti metlu.....ili, ELA nema preca posla - drnda fon :vez: ............. Na TO je sitnicar mislio, mogu da se kladim :treptrep:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Pa dobro, Veco, 'di ti je ono 'Sada je 23:13h... ELA itd' .............je l' hoces da se ninja samoUbije? :ufrci: .............ok, ELA je BAS u 23:13h lagano tonula u sanak - jer se JESTE samodisciplinovala, znaci NIJE se dvoumila oko logovanja :cica: .............(ali je jutros, cim se umila i skuvala kafu, zavirila na net - u cirka O4:3Oh :kez: ............. Lm, sada je 16:2Oh i Jeca je na poslu ........valjda je vreme pauze, pa tracari sa koleginicama? :strikeraj:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

A neeeeeeeeee!! Jeca sada kupa neko bebče...:lol: zaviruje na sat...i računa koliko još do kraja radnog dana :roll:

PS: Ti Jeco virni gore koliko je bilo sati kada sam ovo kucala :hahaha:

NE, Jeco, nemoj da viris kad je Veca kuckala :lol: ELA je napisala u 16:2oh :lol: ............. Dakle, nema sanse da ukapirate ova 'komplikovana pravila'!?! :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 godina kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...