Idi na sadržaj

Ljubav na prvi pogled


Preporučene poruke

Kada sam je prvi put video, kada su nam se pogledi sreli, bila je to klasična ljubav na prvi pogled!

I to traje i traje...

I danas, posle toliko godina braka i dvoje sjajne dece, ona je svakim danom sve jača. Sada, kada se ptičići polako spremaju da odlepršaju iz gnezda, sve više smo okrenuti jedno drugom.

A svakog proleća, ponovo se zaljubljujem u nju! :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne verujem.

Verujem u privlacnost na prvi pogled. Mozes samo proceniti dali ti se taj nego svidja, prema fizickom izgledu t.j dali te privlaci za sledeci korak- razgovor, kada otkrijes sa kim stvarno imas posla i kada moze da proradi hemija....e onda kako nastavlja druzba t.j kako se vise upoznajes pocne da se radja ljubav (ili ne)....koja traje dok traje :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

Nikad nisam verovala u ljubav a kamol i na prvi pogled... a onda se desilo.

Strefilo me da nisam znala na kojoj sam planeti... od trenutka kad smo se pogledali sve je bilo kao u filmu, bez imalo straha, razmisljanja unapred...samo osecanje spokoja i miline.

I danas, svaki put kad se pogledamo kao da se opet desi ljubav na prvi pogled.

Ponekad se pitamo da li je moguce, a onda prestanem da lupam glavu i pustim da traje... i traje skoro 3 godine :)

Ljubav ili ne, meni je fino:kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Verujem...

po dobroj staroj, ''čim sam te ugledao, odmah sam te spazio'' :hahaha:

Mojih čuvenih (2X5 god) života... i ljubavi su baš tako i počele...

Za prvog me veže pomisao... kako je lep... kako ima predivan glas... :treptrep:

Za drugog...

kada upoznaš nekoga... i krenu varnice, ali one... divlje... e, nećeš ti mene, nego ću ja tebe...

Na početku to beše ljubav - strast :balavi:

Trećice srećica (sada će Veki da prokomentaripe da se opet bavim matematikom :bek: )

se pojavila... kupio me svojom ljudskošću... plemenitošću i evo nas... još uvek... gibamo

I sve to na prvi pogled :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Verujem .........drugima na 'casnu rec' da postoji. Iskustveno je nisam dozivela. Jesam ono 'prepoznavanje', privlacnost, 'zmarisanje i leptirisanje' ...ali ne i ljubav. Mozda zbog toga vise cenim onu koja se 'stidljivo' i postepeno razvija, kojoj je potrebno puno vise pogleda i 'gledanja' ...o kojoj ne razmisljas, ne prizeljkujes, ne forsiras, a onda je jednog dana postanes svestan ...i ne znas kroy koji se 'uski prolaz' uvukla u srdarce?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Verujem .........drugima na 'casnu rec' da postoji. Iskustveno je nisam dozivela. Jesam ono 'prepoznavanje', privlacnost, 'zmarisanje i leptirisanje' ...ali ne i ljubav. Mozda zbog toga vise cenim onu koja se 'stidljivo' i postepeno razvija, kojoj je potrebno puno vise pogleda i 'gledanja' ...o kojoj ne razmisljas, ne prizeljkujes, ne forsiras, a onda je jednog dana postanes svestan ...i ne znas kroy koji se 'uski prolaz' uvukla u srdarce?

Drago mi je što veruješ :uredu:

Možda je u konkretnom slučaju u pitanju moj temperament, jer ne postoji stidljivo, postepeno... jer, kada me strefi... čitav organizam reaguje...

Konkretan primer: kada sam upoznala supruga, koji me je razoružao svojom nežnošću i pažnjom, dobila sam groznicu :lol: - ozbiljno. Drhtala sam kao džanki i bila mirna... i smirena samo u njegovom zagrljaju. Razbio mi je oklope i štitove... i bio je svestan toga, tako da mi je mnogo pomogao u pronalaženju Goge, koja je izigravajući santu leda, počela i da se pretvara u istu.

U krajnjem slučaju, nismo svi isti :beyond:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Možda je u konkretnom slučaju u pitanju moj temperament, jer ne postoji stidljivo, postepeno... jer, kada me strefi... čitav organizam reaguje... kada sam upoznala supruga, koji me je razoružao svojom nežnošću i pažnjom, dobila sam groznicu :lol: - ozbiljno. Drhtala sam kao džanki i bila mirna... i smirena samo u njegovom zagrljaju. Razbio mi je oklope i štitove... i bio je svestan toga, tako da mi je mnogo pomogao u pronalaženju Goge

E, sad, nismo mi bas tako razlicitih dozivljaja. Pisala sam bukvalno o tom 'prvom pogledu' (tet a tet - pa za ceo zivot). Ljubav mog zivota je bio 'antipatija na prvi pogled'...ali bas prava :lol: I kada me je 'taj i takav' poljubio 'na prepad' - celo telo je dozivelo 'strujni udar'. :crkoh: .............. Strast se razbuktavala k'o sumski pozar, ali do ljubavi je trebalo da prodje neko vreme - da osim telesnog i 'dusa da svoj pristanak'...da ga upozna, zavoli njegove vrline, navikne na mane, etc ......... Ufff, ako treba, nastavicu se :strikeraj:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...