Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Regionalni rijaliti počinje 13. marta u 20 časova na Televiziji Pink.

v199382p0.jpg

Dvanaest takmičara iz Srbije, Bosne i Hercegovine, Makedonije, Crne Gore i prvi put Hrvatske, živeće zajedno 106 dana u Kući Velikog Brata na Košutnjaku.

Četvrto izdanje "običnog" VB nosi slogan "Ljubi bližnjeg svog", a pitanje je da li će takmičari, koji se nikada ranije nisu sreli, uspeti pod budnim okom 46 kamera i 60 mikrofona i da održe tu ideju.

Dogodovštine iz Kuće publika će pratiti svakodnevno od ponedeljka do subote. Takmičari se i ove godine bore za novčanu nagradu od 100.000 evra.

Šou počinje na Pinku u nedelju, 13. marta u 20 časova.

izvor: Mondo

Još malo bombardovanja, sa aka 'leba i igara.

Uzevši u obzir, kako ste se izjasnili, na temi o rijalitima generalno, nisam baš sigurna, da će da bude zainteresovanih, za ovakvu vrstu programa :)

Živi bili, pa videli ;)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 266
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Da kazem i ja koju kao stari gledalac Rijalitija. Inace i u svakom slucaju ovu sezonu Velikog Brata sam gledao cirka 9 minuta. Nisam u toku. Al' cu kasti sto je meni kazo jedan moj prijatelj koji V

Gledala sam ono sinoc, oba pregleda, i samo sam se iznervirala. Ne, iznervirala je preslaba rec. Popizdela sam. Prvo, ne kontam Soraju. Zar nije ona pre neki bila u zescoj pljuvacini sa Blentonom? J

nisam pratila tu radnju,al` ako je bilo ko sto kazes,dabogda ga grom u qrac udario! Soraja :srpko:

Sumnjam da ću uopšte gledati, iz prostog razloga što skoro uopšte ne gledam televiziju. A i kad joj posvetim vreme, maksimalno izbegavam TV Pink, tako da će verovatno proći kao i taj čuveni Dvor - bez i sekunde mog vremena.

Što se tiče izdržavanja u tim uslovima, mislim da meni to ne bi bio nikakav problem. Samo što ja u samom šou programu ne bih opstao dugo, mislim da bih brzo bio izbačen kao neinteresantan.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...