Idi na sadržaj

Dogodilo ( Vam ) se na današnji dan...


Preporučene poruke

  • Odgovori 90
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Na današnji dan pre 22 godine rodio se moj sin jedinac:kez: http://www.youtube.com/watch?v=IPYeYzivXKU I tako :kez:

Dogodilo mi (nam) se 4500 grama spakovano u 60 cm... Dogodilo mi (nam) se jedno spadalo koje je sarmiralo sve koji bi ga samo pogledali. Dogodilo mi (nam) se po drugi put jedno cudo zvano "smuckali

:srce: Pre 18 godina se rodila najlepša beba na svetu!!! :srce:

  • 2 sedmica kasnije...

Nije na danasnji dan, vec pre dva dana ...'kliknulo mi' kad sam videla datum poslednje poruke. :strikeraj: ... E, da... diplomirO sam :celepenka: O7. O7. 'XX. predmet ekologija, tema ind. zagadjenje, zavrsna ocena 1O :flower: ...a nisam morO da turam evre u index (osim sto mi je mentor sugerisao da kupim neki alkohol za komisiju :roll:) ......... E, da, na DANASNJI DAN sam diplomirO na viSoj :celepenka: to je bila generalna proba za ono 'glavno' ...cak me je usnimila tv (pi'da im materina, navukli mi traumu za ceo zivot). ......... InaCe, mesec jul je moj 'sudbinski mesec', pa se javljam uskoro o5 :stid2:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Na danasnji dan, pre 17 godina ... jedna je bela stiklica nagazila svecanu crnu musku cipelu ...kako je nagazila, tako je prikova za pod - i 'veza za ceo zivot'. Pre nego sto su odenuli svecane odore, zajedno su setali dve godine, upoznavali se, saplitali, navikavali da hodaju u paru. Kada su shvatili da im je korak iste duzine, da jedno drugo mogu da prate, posvetili su sve svoje setnje samo jedno drugom. I tako, vec punih sedamnaest godina. Sada vec mogu da ispricaju da su prosli kroz mnoga blata, da su ih kise kvasile, snegovi smrzavali, Sunce grejalo .........ali ih je ljubav, kao meka i nezna krpica, cistila i odrzavala. :srce: ......................... Na danasnji dan i moji roditelji slave godisnjicu braka, a deli ih svega par godina - od pola veka zajednickog suzivota :naklon:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Rodila me majka :flower: ............. Na danasnji dan su Marija i Jozef dobili jednog malog uncuta ...zivce sam im kidala samo do zabavista - od tada, pa do sada, nisu se zacrveneli zbog mene. Mislim da se nisu ni nadali da ce ovako dobro obaviti roditeljski posO :lazy: ... No, sama sam odradila veci deo ...trebalo je izgraditi ovako plemenito, sarmantno, empaticno, simpaticno, ekstrovertno, klikerno, i milo biCe :narcisa: .............i 'skromno', naravno :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Rodio se jedan od retkih muških stvorova, zbog koga bih, i za koga bih uradila sve.

Uostalom da nije njega, ne bi bilo ni mene.

Nakon ovoliko ''mojih a i njegovih godina'' , i dalje je otac i čovek u pravom smislu te reči.

To su geni... To je ljubav nemerljiva i neprocenjiva.

Sa njim se ponovo rađam i ja u septembru, i to baš danas,

sa Kikijem u februaru

i sa sobom u januaru...

Danas idem da ga izljubim, da mu poželim dobro zdravlje,

da mu kažem po ko zna koji put koliko ga volim.

I ne moram ništa da mu govorim, njemu je uVek sve jasno.

Moj tata :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Na današnji dan, pre 20 godina, baš nekako u ovo vreme, su mi prvi put cepali košulje (tri komada), dok su dugmići leteli na sve strane, a ja ih onako euforičan i pomalo pod gasom, uredno sakupljao i delio drugarima.

Bio sam prvi u društvu koji je dobio dete. Dete je bilo od 60 cm i 4950gr. To je bio i razlog što sam im dugmiće delio sa uputstvom da ih piju na 8 sati ne bi li se i njima primila ista "mustra".

Hit večeri je bila pesma jedne grupe za koju do tada niko nije čuo. Osim mene, dok sam prethodne zore šetao kao lav u kavezu nestrpljiv da čujem vesti iz porodilišta. U tom momentu je čuh na radiu. Nisam znao da moja draga u istom momentu iz sobe u kojoj su bile sestre čuje istu pesmu, dok se oporavlja od porodjaja. 15 minuta kasnije me je zvala da mi javi....

Pema je postala naša...najviše zbog refrena...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Na današnji dan je umrla moja nana.

Malopre sam je sanjao, to je onaj jutarnji san koji polako prelazi u javu, sanjao sam kako ulazim u njenu staru kuću, a ona leži na krevetu. Nešto mi je rekla, ali ne znam da li je to bio njen glas. Zaboravio sam kako joj glas zvuči. Nikada ga više neću čuti. Nikada. Zagrlio sam je i plakao, plakao, plakao. Tako sam se i probudio, ali nije bilo suza na mom licu. Zato ih ima sad, uvek ima vremena za suze.

Neka mirno spava.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 5 meseci kasnije...

Mojoj Sari danas pevamo: ''Danas nam je divan dan... ''

Danas slavimo prvi rođendan...

(mada to pevamo svaki dan... )

Sada je to šmizla, koja uveliko sedi na noni...

koja zna da šibne rukom o sto (na the babu :kez: tj. mene :trep: )

zna mogo toga... :srce:

Naša mila draga šmizla...

sa osmehom koji razoružava...

i žestokim temperamentom... :uzbud:

Maaa... sva je na mene :lol:

Događa nam se Sarin prvi rođeni dan :srce::jupi: :sunce:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...

Na danasnji....upsssssssssss sada vec jucerasnji dan sam se prvi put poljubio "sa jezikom" :kez:

Imao sam 14 godina, ona 13....bila je zurka za njen rodjendan.

Gleduckali smo se neko vreme...ja konacno sakupio hrabrost da je zamolim za ples na tom rodjendanu...zamolio za jedan, bogme potrajao ko zna koliko :kez: cak i kad je muzika ubrzala...nesto nam se nije odvajalo! :roll:

I tada nekako se desio... koristila sjaj za usne sa ukusom cimeta. Ko zna koliki je miris pokretac "flesbekova" u glavi onda razume sto ceo zivot prosto obozavam miris cimeta! :roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 3 meseci kasnije...
  • 5 meseci kasnije...

Nikola.

Sestrić Nikola se rodio pre 17 godina.

Obožavano i jedva dočekano tetkino pile.

Sada je veliki dečak - momak,

koji uveliko zarađuje za život.

Ima svoju bandu,

jer mu je i genetski od bake, tate i mame

ostalo u nasleđe da se bavi muzikom.

Nikola ima i mlađe sestre - bliznakinje.

Videli smo se u prošlu subotu,

bio je u svojoj sobi, svirao klavir.

Pripremao se za takmičenje.

Ušunjala sam se, izvinula se što ga uznemiravam

(osetljive su to godine)

i dala mu poklon, koji sam dugo pripremala.

Onda je uleteo micek, njegov bata sa čokoladom.

Ono, što sam videla u crnim okicama,

ne mogu još uvek ni samoj sebi da opišem,

ali svakako lepši izraz (miceka ne računam)

sjaj, odavno nisam videla.

''Tetka, a ti si me čuvala kada sam bio mali?''

''Jesam, mili, bio si sjajan bebac, sada si još sjajniji čovek'' :)

I...

Dok sve ovo pišem,

kreću mi suzice radosnice.

Ponosna sam i presrećna

zbog sestrića,

koji... ( a nije zato što je moj :lol: )

ima toliko toga lepog u sebi.

Ljubi ga tetka!!!

:srce:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...

Aja me ujela. :(

Kreten kakav jesam, htjela joj uzet pilecu kost koju je sama nasla i u kucu donesla,

da ne bi bilo problema jer ne smije to jest i koza mala sasava me ujela. UJELA.

Za srce, jbt. :hahaha:

Vise me bolilo to da me ujela, neg dlan.

Iako, boli dlan i sad. :dry:

No, nema veze.. i dalje smo dobre, volim je, ona voli me.. :trep:

Malo prije pakovala za LJ, i cmrlj mali tacno zna sta to znaci, unervozila se,

skakala, cvilila.. ne dam je ba nikome pa nek grize kolko oce.. :roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...