Idi na sadržaj

Kakve ludosti ste radili zbog ljubavi?


Preporučene poruke

Koliko ste bili, ili još uvek ste, spremni na činjenje raznoraznih ludosti...

Bez razmišljanja... gonjeni najlepšim osećanjima...

Uletela bih u prvi noćni za Karaburmu...

( što nije malo, uzevši u obzir da sam stanovala na Bežanijskoj Kosi )

ponoć, tričavih petnaestak kilometara, mrak i sama, ali bezglava GGG.gif zaljubljena luda...

... želela sam... samo da ga zagrlim... poljubim...

Ma bila sam blesava skroz...

i ostala...

kada je ljubav u pitanju....

Uostalom, kažu da ako ne činite ludosti u ljubavi, onda to i nije ljubav...

opet bih uradila isto...

Dakle... Kakve ste to ludosti pravili zarad njenog veličanstva - ljubavi? :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ljubav nam je bila u krizi...rešili da odemo odvojeno na more i malo "oladimo" glave.

Zamislite "ono" vreme bez mobilnih telefona...

Izmedju naša dva mesta na moru rastojanje 150km, ne mnogo daleko, ali ipak nepoznata obala.

Dogovor je bio da se vratimo u Bg posle 15 dana i pričamo o svemu. Znao sam samo mesto u kom je i ništa više...i da je tamo sa drugaricom tom i tom.

Deseto jutro se budim posle vrlo živog sna...nje...i shvatam šta želim...za koga želim da se borim. Bi rano jutro, ja drugarima samo rekoh...odoh ja..po nju...i pravac autobuska stanica...prvi polazak za "tamo".

Dolazim u potpuno nepoznato mesto...u sred turističke sezone..rešen da je nadjem. Zvezda već upekla...krenem da špartam plažama...oči mi ispale...po peškirima...vodi...pučini (uvek je volela daleko da pliva majku joj... :) ). Ali je nema...došlo podne...pade mi na pamet da obidjem turističke biroe (ako se dobro sećam reče da će u privatni smeštaj). U petom birou nadjoh njeno i drugaricino ime...kratko uputstvo kako da dodjem do kuće...

Kucam na vrata...ali nadjavola gazdarica češka snajka koja još ne razume srpski :)

Ništa...bi oko 3 posle podne već...reših da onako gladan i žedan sednem pred kuću i čekam. Nisam smeo da se maknem, plašeći se da mi ne promakne, a ja ne primetim...Češka snajka me gledala kao nekog manijaka i proveravala na svakih 15 minuta...da li sam još tu...

U neko doba..bi već pola osam uveče, izmoren, sasušen, popušio 2 kutije cigareta...ugledah je na početku ulice...

Osmeh...poljubac...moj odraz u njenim veselim očima... i moje reči... " ja znam koga jedino želim....a ti?"

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...

Otisla sam deset dana sa drustvom na more i tokom tih 10 dana cula se telefonom sa njim (mor'o jadan da sprema ispit pa ostao u NS). Dogovorili se da dodje po mene pa da posle zajedno, sami, odemo negde na nedelju dana. Mama naravno za tu varijantu nije znala vec je mislila da sam produzila jos sedam dana letovanje. Bese "lud i nezaboravan" produzetak :roll: i posto smo se kolima vracali za Novi Sad tempirali smo da se vratimo u vreme kao da sam dosla vozom (jer me je mama ocekivala u vozne sate :lol: proverila zena ).

Sve je ispalo da bolje nije moglo. Mama nista nije posumnjala niti ikada saznala za moje tinejdzersko, ljubavno ludovanje.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam ja šta su to ludosti, ovo što ste vi radili su uglavnom lomatanja po raznim prevozima, to je meni uglavnom normalno. Ludost bi recimo bila da rasečemo vene i međusobno okusimo krv, ili tetovaža tog nekog imena, ali stavljena skroz neplanirano ili odlazak na koncert Svetlane Ražnatović (dobro, to bi već bila glupost :lol:).

Mislim da je moja najveća ludost ta što vrlo jasno pokažem koliko mi je do nekoga stalo.

:pljuc:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...