Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno ......................................................................................... mada, uskoro ću (neke od nj)ih zalepiti po zidovima nekog od izložbenih paviljona Novega Sada.

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima.. Dodji pa opipaj. Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. pa da ne budem ba

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe. Samo što bih fausta zamolila da izabere sl

Zakačene slike

.. a de je smaranje tu je, uvek spreman da zabriljira, bane mali nindja..

Ne kacim svoje slike jer kao sto vec jednom napomenuh imam strah da ce zbog moje iznimno neprijatne vanjshtine i ovo par ljudi prestati da komunicira sa mnom.

@ELA

U Lubavi kantara nema, necemo sad da merimo, ili jeste ili nije, a ti odavno znas da te LoLim.. :kiss:

Zavisi ko me iznervirao. Uglavnom, reakcije idu od onih najkracih "aj m'rsh" i odlazenja sa licinog mesta pa do maratonskih razgovora i objasnjavanja.. A u zavisnosti od toga koliko mi je stalo do misljenja "nerviranta".. :)

Sad ja predajem palicu jelde? :crkoh:

Priupitajmo svi nesto Adrijana.

Adrijane, kako si i sta radis? :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

@Goga

Kasnim po nekad na posao. Ranojutarnje ustajanje mi je najproblematicniji deo dana, a verovatno je u sprezi sa kasnim leganjem. :)

@vesticara

U zadnje vreme redje sanjam, ustvari po psiholozima redje se secam snova.. A sta sanjam?.. Sramim se da priznam.. :)

A jeboga, jel sad predajem palicu?

Dakle Adrijane, kako si i sta radis? :osmeh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Dobro jutro, kolega :vez: ... 1. Khm, znamo da ste gurman i sladokusac...opisite nam svoj omiljeni meni. 2. (ae, sad malo pCihologije). Da li umete da se uobrazite ...ono, sad sam 'plav' pa sam zaboravio kako sam se nekad druzio sa dve mLogo fine koleginice...(u malome budzaku pokvarenoga foruma)...ili nemate vremena (od silnih obaveza) da obidjete Glisickin zidic? ...(i za kraj, malo erotike) 3. Ostali ste nam duzni, usled manjka inspiracije, odgovor na vrlo vazno pitanje: sta fantazirate ...eroCki, jAl :kafa:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

U jebte, pa to sam ja isprozivan!?!

...

A jeboga, jel sad predajem palicu?

Dakle Adrijane, kako si i sta radis? :osmeh:

'Fala na pitanju dobro sam. U stvari, ja sam uvek dobro. I kad nisam dobro, meni dobro.

Al' ga sročih. :lol:

'Ta radim? Pa evo, sem što se forumišem, pripremam se da skoknem do Zavoda za zapošljavanje, ne bil' na'vatao dva radnika.

Dobro jutro, kolega :vez: ... 1. Khm, znamo da ste gurman i sladokusac...opisite nam svoj omiljeni meni. 2. (ae, sad malo pCihologije). Da li umete da se uobrazite ...ono, sad sam 'plav' pa sam zaboravio kako sam se nekad druzio sa dve mLogo fine koleginice...(u malome budzaku pokvarenoga foruma)...ili nemate vremena (od silnih obaveza) da obidjete Glisickin zidic? ...(i za kraj, malo erotike) 3. Ostali ste nam duzni, usled manjka inspiracije, odgovor na vrlo vazno pitanje: sta fantazirate ...eroCki, jAl :kafa:

1. Kod mene važi ono pravilo: Za dobru svinju nema lošeg napoja. ;) Tako da je meni zavisan od raspoloživih namirnica, vremena i društva. Dobar sam gost, ali kažu i domaćin, jer najvolem da svojeručno uslužim goste, tako da ću nabrojati ono što najčešće spremam. Pa da krenemo...

- Volem pice. Ali tako da što više liče na one prave. A kakve su to prave, planiram da im posvetim jednu temicu sa mojim iskustvima vezanim za ovo jelo.

- Volem roštilj. Malo je reći da volim. :) A i ovom gurmanluku će posvetimo temu. :uredu:

- Paprikaš. Volim da srknem supu, ali ne jedem ribu iako sam po vokaciji pecaroš!?! Pre bi se reklo da više volim da ga kuvam, no konzumiram. Pa što ga ondaK kuvam? Zato što volim kad se moji gosti znoje, srču i psuju kako je ljut, al' nikada ne stanu samo na jednom tanjiru. ;) I o tome će da se raspišem.

Slatkiši? I to volim da spremam, mada mi ređe dozvoljavaju torazložno zadržavanje u kuhinji zbog gomile suđa i tragova što ostanu za mnom. :fijuk: Ali da reknem, najvolem kremaste stvari, evo da istaknemo šnenokle.

2. Ne, nikada se ne uobrazim. Možda moj stav ponekad, ponekom može da liši na uobrazilju, ali stvarnost je suprotna. Često mi se zamera da sam isuviše "prizeman" i da se kao neko, poslovno, iznad drugih, ne ponašam u skladu sa "normama". Tako da se moje nedruženje i neobilaženje određenih mesta opravdava samo mojom zauzetošću, a nikako ne uobraziljom i nehtenjem.

3. Uskoro, koliko danas, će na erotiKi da otvorim jednu temu iz koje će iskusno oko moći naslutiti moje afinitete. ;) U svakom slučaju da te ne uskratim odgovora: "Volem sve što vole mladi. A i šire."

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Hoće li moći i moje nevešto pero da sruči svoje mastilo na tu tvoju (koliko danas) otvorenu temu?

Hoćeš li nas (erotičnosklerotičnu mene, moje nevešto pero i moje erocko mastilo) pustiti da se siti izVantaziramo?

Nećeš li nas (erotičnosklerotičnu mene, moje nevešto pero i moje erocko mastilo) politi vodom

or katranom i peJrem?

Oš ti ispričam još neki san?

Kaćeš opet na Kop.et? 201f6353.gif

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Hoće li moći i moje nevešto pero da sruči svoje mastilo na tu tvoju (koliko danas) otvorenu temu?

Nadam se. ;)

Hoćeš li nas (erotičnosklerotičnu mene, moje nevešto pero i moje erocko mastilo) pustiti da se siti izVantaziramo?

Pustiti?! Zar tebe neko može da zadrži? :blink:

Nećeš li nas (erotičnosklerotičnu mene, moje nevešto pero i moje erocko mastilo) politi vodom

or katranom i peJrem?

Po zasluzi. :andjeo:

Oš ti ispričam još neki san?

:uredu:

Na uvce? :mig2:

Kaćeš opet na Kop.et? 201f6353.gif

Na žalost, ne ove zime.

Da se upisem i ja na ove pitalice :kez:

Najveca glupost koju si uradio u zivotu?:astasad:

Čistio pištolj u spavaćoj sobi. :zid:

Dali si kao dete bio mamina maza ili tatin sin-junacina?:fijuk:

Ne bi mogao da se svrstam ni u jednu od ponuđenih kategorija, ali ako već moram, pre će biti mamina maza. :cucla:

Od 10 devojaka,koliko se za tobom okretalo kad si imao 20-tak godina :kez:

Nisam baš razumeo pitanje, ali odgovoriću onako kako mislim da treba: Nedovoljno. :vidbudale:

Najsexipilnije na tebE je sta :astasad:

Eh, hval'te me usta... Otkud znam. :blink: Ali navešću par stvari koje su mi spominjale:

- Uši, umem lepo da slušam.

- Ruke (šake, prsti), valjda zato što su nestašni.

- Pozadina ("guza", da budem precizan), nekoliko ženskih komentara je bilo posvećeno mom gluteusu maksimusu.

No, davno beše to. :dry: Ili se nisam skoro raspitivao?! :ces:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Citas,citas :zloca:

NeGro :roll:

Sex fantazija koju imas a nije ti se ispunila ili jeste :astasad:

Fantazije?! Čuj, moje fantazije su neostvarive, po samoj definiciji. :kez:

A maštarije... Eh... :cesces:

O ostvarenim ne bi sada. A neostvarena... Pa evo na primer seH u liftu. Ih, to sam propustio da si ostvarim u studenskom domu.

Sta prvo primetis kod zene/devojke na ulici?:roll:

Zavisi iz kog ugla je vidim, ali najčeće su to proporcije. I to dve. Proporcija bokova u odnosu na struk i grudi, kao i odnos dužine nogu u odnosu na dužinu tela (kičme).

Jel vise volis da"ljulja" ili da "zulja"?:lol:

Mene mindeđ. Al' ako moram da izaberem jedno, ondaK bolje da ljulja. :ljulja:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Bolje da zulja, duze se pamti :cica:

Otporan sam na žuljeve. A i mnogo duže mi traju unutrašnji, mentalni podsetnici.

Koliko imas cm i kg? :astasad:

Pošto ovo nije eroCka tema, predpostaviću da misliš na visinu, a ne na dužinu. :plaz:

Visina je konstantna, a težina veoma promenljiva. Ima me 174 cm i još malo meter kg. :dry:

NaJjjjJJJJjjjJJJJJjjjjj mesto gde si vodio ljubav :kez:

Ihhhh....

Svako mesto je u nekom momentu bilo naj, a najčešće je to biJo krevet. No, znam da te to ne interesuje. Pa...

Evo na primer jedno davno sećanje na klupu na Ćelavom trgu u septembarski petak veče. Da ti dočaram, to ti dođe kao klupa na Trgu Republike u BG ili Trgu Slobode u NS.

Ili jedno svežije sećanje na prošlogodišnje letovanje i nežnost u dubokoj vodi i pridržavanje jednom rukom za čamac. Nisam verovao ni da će nam uspeti okončati posao, a ne da će biti tako inpresivno.

Jesi li pravio "andjele" u snegu :astasad:

Ako si mislila na jezuške, lično ne, no sam samo pomagao. :jokjok:

Najotkacenija ponuda koju si dobio od zene/devojke?:fijuk:

Na moju veliku žalost nisam dobijao ponude koje bi tako mogao okarakterisati. Verovatno zato što su moje ponude bile dovoljno otkačene, pa se one ni nisu trudile da puste mašti na volju. :trt:

Baš si me bacila u sevdah ovim pitanjem. Osećam se uskraćenim za nešto.

Dali si imao ponuda od svog pola :lol:

Ne. Nisam im privlačan. :hahaha:

I kakav je osecaj?

Osećaj vezan za šta?! Ovo pitanje nisam razumeo, pa ću dozvoliti da mi se postavi podpitanje, ako Lenja smogne snage. :kez:

A u međuvremenu će na vrućoj stolici da odgovara Gliša!

image.php?u=47&dateline=1296148851

Pa da počnemo....

Za početak u koju kafanu bi me vodila u Niš i šta bi nam naručila (komplet menU)?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...