Idi na sadržaj

HAARP Antenski Sistem !?


Preporučene poruke

ne treba previse znacaja dati stvarima, elektromagnetni talasi nisu svemocni.

HAARP stands for The High Frequency Active Auroral Research Program. The goal of this program is to further advance our knowledge of the physical and electrical properties of the Earth's ionosphere which can affect our military and civilian communication and navigation systems. The HAARP program operates a world-class ionospheric research facility located in Gakona, Alaska.

Uvodni pojam ``Elektronski akcelerator elektromagnetnih talasa (HAARP)`` je vec manipulacija, elektromagnetni talasi u vazduhu putuju konstantnom brzinom i ne mogu se ubrzati (akcelerirati). Ipak, lepo zvuci za neupucene...

Izmenjeno od strane člana shumica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nisam baš jako upućen u HAARP program, ali evo nekih mojih razmišljanja, koja mogu ali ne moraju biti tačna:

HAARP ne znači "elektronski akcelerator elektromagnetnih talasa, već (high frequency active auroral research program) što bi značilo "program za aktivno izučavanje visokih frekvencija", otprilike. Automatski isključuje niske frekvencije koje pominju u linkovanim člancima. Pošto ulažu desetine milijardi dolara godišnje u rad programa, verovatno do sad već imaju opipljive rezultate, što će reći da mogu manipulisati klimom na globalnom nivou. Kao i svaki napredak, i ovaj može biti korišćen na loš način.

Sad, pošto su u pitaju izuzetno snažni talasi, verovatno da oni mogu imati neki uticaj na ljudski mozak. Pošto ga priroda nije predvidela, čovek mu se nije prilagodio, pa je taj uticaj verovatno negativan. Da je u pitanju pokušaj kontrole uma, sumnjam. Sumnjam jer onima koji bi takav poduhvat izveli nije u interesu razdražljivost, mrzovolja i agresivnost. Msm, potrošili su silne uticaje i novac da nas upasive, umire i zatupe tv programima, pa onda aktivirali HAARP da nas razdraže? :jok:

I batalio bih više priče o SAD kao subjektu koji želi da kontroliše svet. SAD nisu predvodnik novog svetskog poretka, već njegova prva žrtva.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ima tu jedan sasvim drugi problem, clanak pod linkom 1 je izuzetno tendenciozan, negde vec okrivljuju ministra Sutanovca da radi protiv sopstveog naroda. To jeste nedokazano i kao takvo, doticni novinar koji je napisao clanak moze (trebalo bi) biti tuzen i prosao bi kao g. Sas koji je dobio veliku novcanu, pa zatvorsku kaznu jer je napisao neistinu.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Veoma je tanka linija u procenjivanju da li je neko delovanje u interesu naroda ili ne. A sumnjam da naši političari imaju potpun uvid u funkcionisanje nekog sistema koji im se nameće. Ako je HAARP štetan, on nije štetan samo na užem području oko nekog grada gde se nalaze njegove antene. Zračenje je jako snažno, pa verovatno pokriva područje veće od jedne države ili teritorije. A HAARP već ima Pruhovine, Rim, Atinu, San Vito i Nikoziju, pa Borča ne pravi nikakvu razliku.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja ne mogu da pretpostavim da neko radi protiv interesa naroda i nikad se ne bi usudio da za nekoga tako nesto tvrdim, medjutim takva vrsta medijske hajke protiv g. Sutanovca prosto mami labilne i poremecene osobe da krenu u obracun za spasavanje nacije. Takodje ne mogu da razumem nemoralnost doticnog novinara jer da je samo glupost, pa ne moze biti tolika. /da ne bude zabune, nisam ovaj tekst citao do kraja, vec srodne tekstove medijskih kuca kojih je pun net i citiraju Pravdu/

Visokofrekventni talasi se prostiru pretezno (maltene potpuno) pravolinijski, te ne ``zagadjuju`` povrsinu Zemlje, tj okoline, ako su usmerene na gore.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Momtzi... dajmo se skoncentriraT. :blabla:

Prvo: Ovo nije Tema "Obraz Šutanovčev"... nego "Prsti ŠutanovčevLJevi"... ili "Što?.. i ... tKo? nam je syebo nebo?"

Drugo: Polako s'tim "primercima o kojima shumica govori, koji bi trebalo da su iza rešetaka"... dugačak je spisak onih koji bi trebalo da su već odavno iza rešetaka.

Pa nisu.

nego, ajmo mi naTrag na Temu

i nemojmo je rasplinjavat i razvodnjavat više nego što je visokofrekventno raZtalasana.

______

Mene ubi ova frekvencija :crkoh: pa... znaš šta

jebeNti i medije i talase i ameRiku i jeremića i šutKa

a naročito tadiĆa :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Problem sa teorijama zavere je što zamagljuju percepciju stvarnosti, ne pomažu jasnijem sagledavanju stvarnosti. Ne pomažu jer onaj deo stvari koji realno postoji, a koje su loše za ljude na nekom području ili čovečanstvo u celini, zatrpaju gomilom gluposti pokupljenih iz SF filmova. I onda posmatrač sa strane vidi tu gomilu nebuloza i zbog njih odbaci celu teoriju, iako u njoj ima polaznog osnova. tako je verovatno i sa HAARP-om. On može biti izuzetno loš, u svakom slučaju nije preporučivo igrati se sa prirodom, ali kontrola uma? Give me a break... :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ma nema tu Glisho nista od zavere, ne bi da ulazim u detalje ali clanak pod linkom 1 je jako amaterski napisan.

Ako je objekat gradila vojska, onda sluzi za komunikacione potrebe i u skladu je sa buducim ulaskom Srbije u vojni savez okolnih zemalja, a ukoliko je projekat civilne namene (sto nije), objavila bi se u javnim glasilima poziv za primedbu na uticaj okoline.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

@MorPh

more..... pusti ti to

evo tebi brejk ... al' nemoselaŽemo

ja se od trećOg maJa oSećam baš nekako .......... 0b569f45.gif ipnotizirano

imam izuzetno pojačan gubitak poverenja u poljuljan i zateturan centar za logiku :hahaha:

@shumahEr

more..... pusti ti to

evo i tebi brejk ... al' nemoselaŽemo

ja se od trećOg maJa oSećam baš nekako .......... 0b569f45.gif ipnotizirano

imam izuzetno pojačan gubitak poverenja u poljuljan i zateturan centar za logiku :hahaha:

:lol::lol::lol:

Izmenjeno od strane člana Glisha
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

ma da... stvarno, lepo kaže čovek

baš smo mi Srbi ludi i bedasti.

Palimo se tu k'o šibice

i jedva čekamo da (iz čista mira) napadamo genijalne američke naučnike.. a pogotovu žene, višedecenijske fizičare.

I sad bismo mi, svi... takvi bedasti ko što nas Bog dao, napali gosin amerikanca naučnika, da nije ost'o anoniman.

Al' amerikanac naučnik nije glupa ovca, pa nam je uskratio i ime žene koja je tu bezazleno bezveznu antenicu montirala,

jer bismo da joj kojim slučajem znamo ime, takvi bedasti sad napali nju.

jebatibudale.

baš smo zaeban neki narod.

i nedokazan.

:nadrndanko: baš me nerviramo

umesto da kažemo - hvala.. i - molimo vas da postavite još neku anteničicu, mi se zamlaćujemo

i istražujemo

te.. odakle temperatura 60

te... odakle one ludačke grmljavine i flesh blicanja po nebesima

te.. kakvi su sad ovo oblaci

i ostale trice i kučine.

U to ime, evo napisa' i ja jedno pismo, koje bi zamolila IstokA PavloviChA, da mu u celosti prenese

_________________

Pismo od Glishe Srpkinje - forumashice, koja se u sred Srbije čudi poslatoj HAARP anteni

Amerikancu - naučniku koji je poslao HAARP antenu u Srbiju

Vidi amerikanče, naučniče sa Stenforda (a vidi i ti Istoče PavloviĆe)

Ono tvoje pismo je veći bulshit od svih Kurirovih i Pravdinih članaka.

Bojim se da te ništa nismo pitali.

Fuck you!

ondRstenFord?!

Best regards (ovde ide moj potpis)

:hahaha::lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Povlačim ovu (prekrasnu) Themu

povlačim sve što sam na njoj rekla

crVenim

gledam u poD

laGano propadam u (majq) zemlju

i povlačim se s'nje

.. zato što je (izgleda) teško s'ranje :lol:

Shta sad :neznam: ok Priznajem! :zakletva: OgreŠila sam!

:stid2:brat mi se smej'o

rođeni :placko: (i ja bi' se smejala.. da nisam (poniŽena) 'nolko pLakaLa)

________________

Dakle

priznajem..bila sam zla.. i oPaka.. iMala sam niskU pobudU..

'tela sam onom u.s.Ranom šutaNovcu i ostalim odlazećim ministrima da natovarim još jedno brdo g.o.Vana na odlazeća leđa.

"šaLila sam se" :andjeo: gAd blesS mi !!!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Odat cu vam tajnu! Nase mozdane aktivnosti kontrolisu!

Vid' shumice.. (a i za MorPHeusa isto važi)

To što sam priznala izgubljenu bitku.. ne znači da sam kopljem u trnje označila izgubljeni rat.

Ćeraćemo se mi još! :dry:

Elem...

Kada se reklo "Kontrola Uma".. niko nije ni mislio na "kontrolu uma" - u smislu: čitanja misli (npr. Srbima), hipnoze (npr. Albanaca i Afrikanaca) i takotih ostalih bla-bla-truć-arija... dajmo se uOzBiljiT

bolE njih uši za to

Misli se na "kontrolu" postignutu unošenjem masovne panike, straha, osećaja bespomoćnosti, beznađa, iscrpljenosti, demotivisanosti, sveopšte bezvolje... i haosa.

uostalom... evo šta čovek kaže

BoNus

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

ako mene pitas, to je zvuk digitalne komunikacije. to sto se neki plase toga, je zato, sto im je nepoznat. ni meni nije bilo svejedno kada sam gledao film Contact i cuo ovozemaljsku vanzemaljsku poruku. sada mi svejedno.

Klimatsko oruzlje a oni sede i caskaju o tome... ma... :jok:

Youtube je pun raznih lazi,, raznih lobija, antilobija, opsednutih, antiopsednutih, pacenika i antipacenika.

Evo primera:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 godinu kasnije...

Može da se kontroliše i manipuliše ljudima, to je veoma lako i dešava se još od ihahaaaj. :)

Religija je prva na listi, zato i rekoh ''od ihahaaaj''.

Druga na listi televizija, ili čarobna kutija, jako moćna sprava za manipulisanje i kontrolu uma.

Supstance koje nam ubacuju kroz hranu, kozmetiku i tako dalje je isto jedan od načina da se kontroliše i manipuliše.

Da pojasnim malo.

Ako recimo ja želim da kontrolišem određenu grupu ljudi, moram da imam razlog za to. Recimo da je razlog taj da mi trebaju velike pare. Smisliću prvo dobru priču o bolesti koje nam prete, dakle uplašiti ciljanu grupu ljudi, onda im ponuditi proizvod koji će odbraniti ili izlečiti od bolesti, dakle ponudim rešenje, dobra reklama, nekoliko javnih ličnosti da reklama bude ubedljiva, i cifra na računu skače, a kontrolisana grupa potrošača će izgledati nešto poput zombija.

Recimo u zadnje vreme u Srbiji se pojavio elixir života, super biljka ili kako je već zovu, a poznatija je kao Aronija. Proizvođači uzimaju milione na soku od ove biljke koja nije ništa mnogo bolja od recimo borovnice i gomilu drugih koje su ukusnije, a jeftinije i do deset puta. Jedna kila Aronije je jednako zdrava kao kila ipo borovnice. :roll:

I tako ima gomilu gluposti koje zaista kontrolišu umove, uplašenih neznalica koji ne vide dalje od nosa, jer ne žele da nauče nešto, i zato su zombiji, i neka su. :)

A sad HAARP. Dakle antene koje služe za ispitivanje jonosvere. Čak i da jesu naprava za kontrolisanje ljudima, to bi značilo da pogađa ljude, zamisli pa i oni koji su je napravili su ljudi. :roll:

Dakle misli svojom glavom, nauči nešto, živi život i kontroliši sebe :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...