Idi na sadržaj

Predizborni program


Preporučene poruke

Zahuktavaju se ... i neizbezni su ... ima ih na svakom kanalu. :uzdise: Ista lica politicara, od studija do studija, iste price, pardon, stranacka propaganda, koja treba sirokom auditorijumu da priblizi svoju 'viziju svetle nam buducnosti' - ako oni dodju do vlasti ... Tema nije politicke prirode, vec me zanima, da li odgledate nesto od tog politickog marketinga? Koje emisije tog tipa smatrate zanimljivim da bi na njih potrosili vreme? :cvike: ........... Molim vas, nemojte me gadjati paradajzom, jajima, salatom (sve je skupo u pm), znam da forumski svet slabo prati TV program, ali bi bilo lepo da ih po staroj forumskoj tradiciji ovde ispCujemo :roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kad sam kod kuće,

pa mi se potreVi da sam u blizini TiVija,

pa još da imam vremena da pružim (umornu) ruku k'daljincu.. i da podignem (pametnu) glavu k'ekranu..

dok mi se npr. boja suši (s'čelO, s'nos i s'usta)

obavezno iSšaltam programe (pre no što se zaKucam na Fox Krajmu).

Tako sam juče propratila, baš od samog početka.. emisiju ODLUKA 2012 na B9dvojci.

Dopalo mi se kako je Suzana izvela manevar.. pa smotavši pun levi zafrknula budućnost

i iskidala živce Bajatoviću, u vezi s'prošlošću. :ok:

znatchi.. vrtela ga je kao čigru.. i pitala sve ono što bi ga pitala i ja.

Naravno.. u njegovih dvadesetak rečenica, ispao je tridesetak puta budala.

To mi se jako svidelo, tako da mogu da kažem da mi se svidela i kompletna emisija.. i nije mi žao tih pola sata-sat.. tako potrošenih.

Ubrzo posle toga, odnekud se pojavio onaj krele, kako se zvaše... :ces: Dinkić valjda (:lol:)

i

momentalno sam pretrčala dvaes'devet kanala.. da se od napasti spasim uz nekog serijskog ubitzu na Foxiću :crkoh:

Izmenjeno od strane člana Glisha
link emisije
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

bljak su mi svi. nemam pojma za koga cu glasati

Hm... ni za koga? :hmm: Samo glasno razmišljam... :lol:

Naletim ponekad na te predizborne tv mitinge i smejem se.... šta drugo čovek da radi? Oni koji su do sad vladali kažu da ovako više ne ide i da mora drugačije. Oni koji ozbiljno pretenduju da ih zamene menjaju mišljenja i pravce politike češće nego čarape. Treći koji žele da preokrenu sve živo u svojoj ostrašćenosti se približavaju upravo onima protiv čijih se ideja navodno bore... a četvrti i peti nisu vredni pomena. Ko vidi sve ovo i još uvek ima želju da izađe na izbore i ozbiljno razmotri da za nekoga glasa - neka uživa, ali neka se ne žali meni kad ti njegovi zajebu stvar.

:naklon:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

...c,c,c,c... pa zar i ti.. sine bRute.

Od ultra anarhiste i buntovnika do Bodyguard-ejca demagogije i demagoga.

Ovo je klasična demagogija.

or Clasic Upside Down-ovanje.

Demagogija

Demagogija je metoda kojom se služi demagog; podrazumijeva obmanjivanje lažnim izjavama i obećanjima kako bi poticala strahove publike, izazivala mržnju, pohlepu i paranoju.

Demagog je povijesno gledano u staroj Grčkoj bio pučki govornik koji je nastupao kao predstavnik naroda. Danas se odnosi na osobu, uglavnom političara, koja lažnim obečanjima, spektakularnim optužbama i sijanjem iluzija stječe povjerenje širokih masa i upravlja njihovim ponašanjem. Prilog demagoški se odnosi na nešto što je lažno, obmanjivački

by Wikipedija

Demagog

Demagog je matorac koji ubedjuje klinku da je bolji mlitav kurac ,nego tvrd,jer se od tvrdog dobija rak....

by Vukajlija

...c,c,c,c...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

...c,c,c,c...koliko gorchine...predlazem vam svima da promenite zemlju...ili da izvrsite kolektivno samoubistvo...prepustili ste se vodi...niz tok...ona nosi, a vi se opustili, uzivate dok plutate...mojne neko da napravi neki mali pokret, ne daj boze da to bude napor...umorni ste jako...:pljuc:...

Ne, samo smo svesni realnosti, a ona glasi: Razuman i racionalan čovek nema mogućnost izbora između postojećih političkih partija, a kreiranje nove koja bi nešto promenila je besmisleno jer bi brzo udarila u zid nerazumevanja domaće javnosti i pritisaka stranih centara moći. Drugim rečima: Sizifov posao.

No, da se vrnem na temu... neko čuo onu URS-ovu pesmicu o regionima u jakoj Srbiji? :hahaha: Ništa gluplje u skorije vreme nisam čuo.:lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Ne, samo smo svesni realnosti, a ona glasi: Razuman i racionalan čovek nema mogućnost izbora između postojećih političkih partija, a kreiranje nove koja bi nešto promenila je besmisleno jer bi brzo udarila u zid nerazumevanja domaće javnosti i pritisaka stranih centara moći. Drugim rečima: Sizifov posao.

No, da se vrnem na temu... neko čuo onu URS-ovu pesmicu o regionima u jakoj Srbiji? :hahaha: Ništa gluplje u skorije vreme nisam čuo.:lol:

Demagog

Demagog je matorac koji ubedjuje klinku da je bolji mlitav kurac ,nego tvrd,jer se od tvrdog dobija rak....

by Vukajlija

...rak ili upala grla, svejedno...bolje mlitav u rupi nego tvrdi na grani...:pljuc:...

...za one koji me nisu razumeli, mala pomoc...sedenje u kafani ili sedenje ovde na forumu,svejedno i kenjanje kako nista ne valja, pritom ne pokusavajuci nista da promenis kao pojedinac ili dobro organizovana grupa, naziva se gubljenje vremena...razumem pojedince koji su jako lepo organizovali zivot i lagodno zive:astasad:, ali ne razumem mladog coveka kao sto je mladi gazda ovoga sajta...koliko se secam, mozda gresim, izvinjavam se...nema posao, i ono sto je radio nije mu valjalo, nema izbora oko politike, nema izbora oko posla...jos da kaze da nema izbora ni oko zena, tj. da ni jedna ne valja ili se lose jebe, onda sledi ono sto sam napisao...daklem, malo se trgnite...bez sexualne konotacije...:pljuc:...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...