Idi na sadržaj

"Feedback-ovanje"


Preporučene poruke

Generalno jako malo pažnje posvećujem tome "šta drugi misle" o meni. Najčešće sam ja taj koji savetuje druge da ne obraćaju mnogo pažnje na to kad vidim da su ih nečije reči povredile.

Tom pitanju pristupam po malo (ili mnogo) sebičnom principu "znam ko sam i koliko vredim kao ličnost i oni koji to prepoznaju vredni su moje pažnje, ostali me ne zanimaju". Naravno, ako je meni stalo do nekoga neće mi biti prijatno da čujem negativan feedback, potrudiću se da saznam kako je došlo do njega. Ako imam sagovornika odlično, ako ne... citiraću lika sa radija: "Ćao, zdravo, ne bih te više zadržav'o."

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Od onih sa kojima sam bliska, povratnu informaciju crpim iz bliskosti. Oni ne komentarišu mene, ja sam već dovoljno njihova da znamo na čemu smo.

Ljudi koji su mi u okruženju, na koje sam prinuđena, a koji ipak utiču na moj život ... pa, ne mogu reći da je nebitno. Recimo, na poslu mi je bitno mišljenje kolega sa kojima sarađujem onoliko koliko to mišljenje utiče na moj rad i u krajnjem slučaju na moju buduću egzistenciju.

Svi ostali... zavisi. Ako osobu ne cenim, bole me baš. Ako je cenim, pa... lepo je čuti pozitivan stav i valja se zapitati ako je negativan.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Generalno jako malo pažnje posvećujem tome "šta drugi misle" o meni. Najčešće sam ja taj koji savetuje druge da ne obraćaju mnogo pažnje na to kad vidim da su ih nečije reči povredile.

Tom pitanju pristupam po malo (ili mnogo) sebičnom principu "znam ko sam i koliko vredim kao ličnost i oni koji to prepoznaju vredni su moje pažnje, ostali me ne zanimaju". Naravno, ako je meni stalo do nekoga neće mi biti prijatno da čujem negativan feedback, potrudiću se da saznam kako je došlo do njega. Ako imam sagovornika odlično, ako ne... citiraću lika sa radija: "Ćao, zdravo, ne bih te više zadržav'o."

Da ne prekucavam, jednostavnije mi je da kopipejstujem. :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Šta podrazumuvate pod opipavanje pulsa, ako može malo preciznije :)

Smatram da opipavanje pulsa ne mora da nužno da kreće od muške strane.

Može da se tumači i kao vid provokacije.

Zavisi.

Zato bih Vas zamolila da budete precizniji.

Uzgred - dobrodošli :)

опростите, била сам са старамајком.Боље вас нашла!!

мушкарац опипава пулс онда када ослушкује жену и бележи сва њена чула, ту ће стати до друге прилике уколико је пожели.Слично ће радити и жена према жени у констелацији полова.Провокације може бити али јој не смемо замерити јер исто радимо и ми.

када је жена предмет пожуде тада престаје бити чежња песника.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...