Idi na sadržaj

Do rucka - dorucak


Preporučene poruke

Stara izreka kaze:'Dorucak pojedi sam, rucak podeli sa prijateljem, a veceru daj neprijatelju'...a treba verovati starijima i mudrijima. Dorucak je energetski pokretac organizma, i daje snage za dnevne aktivnosti coveka. ..cak i ako je obilan i kalorican - bice 'potrosen', za razliku od vecere koja ima losu naviku da se natalozi u vidu salca. .......... Kod moje malenkosti, dorucak je varljiva navika, jer kada radim, cim stignem u firmu, stomak arlauce trazeci da ga nahranim. Vikendom i danima kada ne radim, glat zaboravim na dorucak (ali ne i na tri kafe i xy cigareta). .................. Da li redovno doruckujete ili ga preskacete? Da li vodite racuna u izboru onoga sto cete pojesti? Zdrav dorucak u vidu zitarica i integralnog peciva, ili masan slasan burek...jaja & slaninica? Doruckujete kod kuce ili imate pekaricu blizu posla? Djuce ili kaffee? Ae, podelite sa nama doruckujuce navike :kafa:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Dorucak jeste najvazniji obrok i nikada ga ne preskacem..pekare zaobilazim u sirokom luku, jer takav dorucak ne donosi nista dobro..samo prazne, nezdrave kalorije..jedem musli koji sama pravim, jer ovi industrijski nisu dobar izbor, sa jogurtom i posle neko voce..i tako svaki dan..

Rezultat je dobro zdravlje i ogromna energija..:uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Citav zivot doruckujem i mogu pojesti sta bilo...dok sam pusio nikada nisam zapalio a da nisam nesto u kljun ubacio...nikada...

Sada isto doruckujem, istina u nesto manjem obimu ali uvijek slatko...sto se kaze jedva cekam da svane da jedem...:lol:

Ne vbiram...majstor sam za jaja i sve vrste omleta i kajgana i tih cudesa...sir...kajmak...pavalku...pastetu...rijetkonesto slatko...mozda psolije tek toliko...i uvijek se trudim da ne zaboravim uzeti malo meda...i onda na poslu neki sendvichich oko 11 klokova...i rucak oko 17 i 30 i to je to do sutra...pa ko ne bi ogladnio do zore...:lol:

mada u zadnje vrijeme ne mogu gledati s mirom ukucane kad pocnu... u neki nulti sa...t da brste sve oko sebe...:( :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Čitam vas.. pa mi niste jasni ni vi.. a nisam mi jasna ni ja. :hmm:

... kad vas ne čitam nisam mi jasna samo ja :lol:

Ja glad takorekoĆ ne osećam....... nikada... ne sećam se da sam ikada bila gladna.

Ali.. kada hranu koju volim - vidim, nema te sile koja bi me zadržala da je u svoj kljunić ne ubacim.

Meni je dakleM, aPetit vezan s'ochima, s'ochnim pritiskom i s'očnim nerVnim sistemom.

Isto važi i za ostale gladi... :astasad: glađenja, izglađivanja... jeDanja, prejeDanja i ostale jeDanijade

Dok ne vidim ToiTo.. nishta :neznam: mrtva paTka

kad ToiTo vidim ..... leleeee :uzbud: ki dete kad se ispentra na vr'trešnje, pa ne mo'š da ga oTreseš odozGore :hahaha::hahaha::hahaha:

spaŠavaj se ko može

opustošim dragu mi "trešnju" dok kažeš keKs :lol:

U svom tom mom iznurivanju or preterivanju.. od gojaznosti (i od posledica ostalih prekomernih konzumacija) čuva me jedino to,

što volim jako mali broj prehrambenih proizvoda/artikala/jela

i što su mi kriterijumi drugih voljenja/dopadanja jako jaaaaaaaaaaaaaako visoki :cica:

Izmenjeno od strane člana Glisha
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...