Idi na sadržaj

Just for You!


Preporučene poruke

Cilj ove teme koju otvaram (uz nadu da ce biti prihvacena) je da nekome na ovom forumu

ko vam je drag, ko vam iz bilo kog razloga znaci nesto, nekome kome ste naklonjeni,

poklonite pisanim ili slikovitim putem nesto sto ce biti "spoj" izmedju vas i te osobe.

Navescete ime (nick) onoga kome posvecujete: stih, pesmu, sopstvene reci, sliku-fotografiju.

Zato sto si to sto jesi, a znam da jesi, dragi moj Morph, imam nesto lepo za tebe. Prica o psu koji te je pratio dala mi je ideju :zagrljaj:

Photo-of-Wet-lonely-puppy.jpg

"zar ne vidis da sam usamljen, pokisao do gole koze. Stavi ovaj povodac oko mog vrata i povedi me svojoj kuci... molim te, molim te, molim te ...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Glisava jedna, nemirna duso :) just for U

" U moje vreme, dok još nije bio pronađen klimakterijum, žene u izvesnim godinama mislile su da ih glava boli zbog premorenosti. Jesu li naše bake iznenada menjale frizuru i navlačile prozirne spavačice da ponovo privuku svoga muža, koji je počeo da zapostavlja bračne dužnosti? Danas, kad svako broji orgazme, pitam se da li je ikada moj deda pitao moju baku da li joj je bilo lepo?

"Je li ti bilo lepo?"

Gospode!

(M.Kapor)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...